Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,238 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 15:07, 15-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kassie
Κορίτσια πήρα μια pensil skirt τζην πολύ όμορφη (σε μαύρο). Επειδή είναι λίγο κάτω από το γόνατο λέω να τη συνδυάσω με γόβες (κάποιες μου λένε κοντό μποτάκι,αλλά εμένα δεν μου αρέσει ).Φοριέται γόβα με τέτοιο μήκος φούστας, δεν φοριέται?
εννοειται πως συνδιαζεται μονο με γοβα...ο,τιδηποτε αλλο και να βαλεις ακομα και ψηλη πανω απο 1,75 να εισαι θα δειχνει αχαρο...και θα σε "κοβει" γιατι η φουστα ειναι κατο απο το γονατο...
και κατι αλλο...κοπελες μεχρι 1,65 ποτε μα ποτε δε φορανε φουστα ή φορεμα στο υψος της γαμπας...
ειτε κοντο ειτε μακρυ πολυ ειτε το πολυ μεχρι το γονατο...ανεξαρτητα με το πατουμενο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 19:35, 15-02-07:

Καλά γενικώς δεν φοράω φούστες μέχρι τη μέση της γάμπας (νομίζω ότι δεν με κολακεύουν καθόλου ).
Το χειρότερο πάνω μου το δοκίμασα σήμερα . Σαλοπέτα τζην με σορτσάκι από κάτω. Αχ, θυμήθηκα τα νιάτα μου .Ήταν πολύ γλυκούλι αλλά σε συνδιασμό με το ...προνομιούχο στήθος μου ήμουνα σα να πήγαινα να αρμέξω τη γελάδα (μην ρωτήσει καμία ποιά ήταν η γελάδα )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:03, 23-02-07:

Ρε παιδιά, πόσο συχνά κουρεύεστε;
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 19:05, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ρε παιδιά, πόσο συχνά κουρεύεστε;
Κάθε 4 μήνες περίπου
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:07, 23-02-07:

Άρα να πάω σγα σγα, έ;;
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 19:09, 23-02-07:

ναι κάνε κι ένα χτένισμα για αλλαγή
Εγώ έτσι κάνω πάντα (πάω που πάω ως εκεί, ισιώνω και το θάμνο)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:15, 23-02-07:

Naι, κι εμένα μ' αρέσει να νιώθω τη διαφορά!!

Αλλά αν μου τα χτενίσουν χάλια, τρέχω να λουστώ, να δω και το μαλλί στα κανονικά του!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 19:26, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
ναι κάνε κι ένα χτένισμα για αλλαγή
Εγώ έτσι κάνω πάντα (πάω που πάω ως εκεί, ισιώνω και το θάμνο)

ΛΟΛ κι εγω! συνηθως κανω κι ενα χτενισματακι και το προσεχω κιολας, να κρατησει κανα 3-4ημερο...
κουρευομαι καθε 6 μηνες εκτος αν μου τη βιδωσει ασχημα... μακραινουν απιστευτα γρηγορα παντως.
palladin να χαιρεσαι το θαμνακο σου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 19:35, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
palladin να χαιρεσαι το θαμνακο σου
Ευχαριστώ!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:12, 23-02-07:

Εγώ πάλι κουρεύομαι μια φορά το χρόνο (και έχω και θεία κωμμότρια )
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:20, 23-02-07:

Τωρα συχνα γιατι εχω μπελαλιδικο κουρεμα :p Αλλα μη φανταστεις, με ξυραφι μονη τα κανω..σε κομμωτηριο παω 3-4 φορες το χρονο
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:22, 23-02-07:

Άλλο με προβληματίζει εμένα τώρα, το παντελόνι το κάπρι, πάει με παπούτσια αθλητικά; (μη φανταστείτε τίποτε άρβιλα, diesel παπουτσάκια γυναικεία είναι )
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:25, 23-02-07:

Για πολυ καθημερινο ααανετα....
Εμενα αλλο με απασχολει..Φαρδουλο ψιλοκυριλε(ψιλοκυριλε.. απλα οχι τζην, ελαχιστα πιο καλουλι) καπρι παντελονακι ξερετε που μπορω να βρω;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:06, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Άλλο με προβληματίζει εμένα τώρα, το παντελόνι το κάπρι, πάει με παπούτσια αθλητικά; (μη φανταστείτε τίποτε άρβιλα, diesel παπουτσάκια γυναικεία είναι )
Ναι αλλά έχε υπόψιν οτι αν έχεις παραπάνω κιλά, αυτό θα τα κάνει να φαίνονται ακόμη περισσότερα, ειδικά στον πισινό.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 23:36, 23-02-07:

Ποιό ακριβώς, τό κάπρι ή τα παπούτσια?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:46, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Ποιό ακριβώς, τό κάπρι ή τα παπούτσια?
Ο συνδυασμός τους. Εγώ πάντως τον αποφεύγω ωσάν ο διάολος το λιβάνι. Πιστευω οτι μόνο σε αρκετά αδύνατες πάει (οπότε αν είσαι, go for it, αν όχι, ξανασκέψου το).
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 23:55, 23-02-07:

Κοίτα γενικά δεν το προτιμώ για να σου πω την αλήθεια μου, αλλά δεν ξέρω το συγκεκριμένο το δοκίμασα και η γραμμή του ήταν πολύ καλή και μου πήγαινε (δεν είναι ελαστικό). Τέλος πάντων, θα το δοκιμάσω το συνολάκι και θα σας πω εντυπώσεις
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 11:53, 24-02-07:

Γιούπι γιούπι...... πώς δεν είχα ανακαλύψει αυτόν το ναό τόσο καιρό????? Αχ μου φτιάξατε το κέφι κορίτσια, εδώ θα ξημερώνομαι!!!!!

Λοιπόν........είμαι μια κλασσική Ελληνίδα, πράγμα που σημαίνει ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ!!!!!!!!! Τα μαλλιά μου απο φυσικού τους είναι πολύ σκούρο καστανό και πρίν ενάμιση μήνα πήρα την απόφαση για μια αλλαγή. Αλλά το αποτέλεσμα δεν το περίμενα ακριβώς έτσι..... Έχω τέλος πάντων φλασάκια αυτή τη στιγμή σε σκούρο μελί........αλλά ήθελα κάτι στον τόνο του καστανού.......

Άσε που όταν βλέπω φωτο νοσταλγώ το σκούρο μαλλί μου...

Αχ τί λέτε να κάνω??? Έχω τρέλα με τα μαλλιά μου...... (φαίνεται....ε...?)
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 11:57, 24-02-07:

Εμένα στις μελαχρινές μου αρέσουν μόνο οι κοκκινοειδείς παραλλαγές αν θέλουν να κάνουν κάτι (δεν ξέρω αν βοηθάω). Μελαχρινή που γίνεται ξανθιά με χαλάει! Εγώ έχω καστανά σκούρα μαλλιά και τρελαίνομαι, έχει τύχει να τα σκουρύνω λίγο, αλλά δεν τα ανοίγω. Είμαι πολύ οπαδός της μεσογειακής ομορφιάς και σε άντρες και σε γυναίκες.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:07, 24-02-07:

Στις μελαχρινες ΔΕΝ ταιριαζει με τιποτα το ξανθο.-
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες