Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,886 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 214 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:08, 28-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Καλά ακόμα να ανοίξεις thread????

Ένα λεπτάκι να σκάσω γιατί έγινα μούσκεμα,
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:10, 28-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Σίγουρα ρε παιδιά; με πήραν τα ζουμιά με συγκινήτε πολλύ με την στίριξη σας,
Σας ευχαριστώ πολλύ για τα καλλά σας λόγια
Ανοιξε το ΤΩΡΑ!

Οχι τιποτ'αλλο, να μην αισθανομαι ασχημα οτι μονο εγω τους πρηζω!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 12:17, 28-02-07:

Ψάχνω..ψάχνω...θέμα δεν βρίσκω.......ακόμα???
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:31, 28-02-07:

Μεγάλο αλλα μπείκε
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 760 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 13:36, 08-03-07:

κανω κόπι κατι που εγραψα στο shopping γιατι θελω απαντηση οπωσδηποτε..

-----------------------------------------------------------------------------------

αγορασα ενα τελειο φορεματακι από τα bsb!!!!

όμως δεν ξερω με τι παπουτσια να το βαλω..

είναι σατέν, εχει μανίκια φαρδιά μέχρι τον αγκώνα, πολύύύύύ βαθύ ντεκολτέ, είναι κοντό σχετικά (κάπου στη μέση του μπουτιου ) και τα χρώματά του είναι τα εξής: το φόντο ένα μπεζ-σαμπανί-της άμμου, στις άκρες μανίκια-ντεκολτέ-τελείωμα κάτω και ένα ζωνάκι στη μέση είναι σκούρο καφέ και έχει κάτι μεγάλα ροζ και λιγο πιο εντονο ροζ λουλουδια.. σας φώτισα ε; εψαξα και φωτογραφία για να το καταλαβετε πιο καλά αλλά δεν έχουν βγάλει ακόμα στο νετ..

με τι παπουτσια να το βαλωωωωωωω;;;;;;
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:53, 08-03-07:

τι παπουτσια εχεις ηδη?

εγω παντως εχω κατι ψηλοτακουνες μαυρες γοβες που θα το συνδυαζα. εσυ τι παπα εχεις?
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:04, 08-03-07:

Κι εγώ με τις μαύρες μου γόβες θα το έβαζα. Αλλά μπορείς ακόμα να το συνδυάσεις με καφέ ή σε αποχρώσεις του ροζ αν έχεις.

Επίσης αν δεν θες γόβες, τώρα που έχουμε άνοιξη θα μπορούσες να βάλεις mules ή pee-toes (ή όπως δι@ολο λέγονται).
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:13, 08-03-07:

pee toes? τι ν τουτο μανα μ?
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 14:16, 08-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
pee toes? τι ν τουτο μανα μ?
Είναι σαν γόβες αλλά είναι ανοιχτά μπροστά (λίγο) και φαίνονται (λίγο again) δαχτυλάκια. Είναι λίγο κυρίλα για τα γούστα μου, αλλά νομίζω πως με το συγκεκριμένο ντύσιμο ταιριάζουν πολύ!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:17, 08-03-07:

όξω το δαχτυλάκι.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 760 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:26, 08-03-07:

αχ θενξ βρε κορισα...

και παλι καλα που μου το θυμισατε που εχω κατι ροζ γοβες που θα ταιριαζουν πολυ.. και πολυ καλη ιδεα τα peep-toe για καινουρια ψωνια (μη χασω, να τα ξοδεψω ολα τα λεφτα μου )

το κακο ειναι οτι τα περισσοτερα παπουτσια μου ειναι μποτες και γι'αυτο λιγο δυσκολευομουνα..δεν μου ταιριαζαν.. αλλα μου θυμισατε τις ροζ γοβιτσες μου και χαρηκα τωρα παααααααααααρα πολυ...
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 20:48, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli

(μη χασω, να τα ξοδεψω ολα τα λεφτα μου )
Μία απο τα ίδια.Λες και αν κρατήσω κανά 50άρι επιπλέον θα μου είναι βάρος στην τσέπη.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 09:20, 13-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από soydelsur
Μία απο τα ίδια.Λες και αν κρατήσω κανά 50άρι επιπλέον θα μου είναι βάρος στην τσέπη.
αχ ποσο με καταλαβαινεις...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:18, 16-03-07:

Βρε παιδιά, βοήθεια...
Θέλω να πάρω μπότες η μποτάκια, γιατί είπαν ότι από Δευτερα θα έχουμε χιονια και πολύ χαμηλές θερμοκρασίες... και είμαι, "ψωνιστικης" απόψεως, σε ανοιξιάτικο mood!! ιδέες?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:15, 30-03-07:

Παιδιά η μακριά μαύρη δερμάτινη καμπαρντίνα μέχρι ποιά εποχή φοριέται; Να τη βάλω στις βαλίτσες για το πάσχα ή πέρασε η εποχή της;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:05, 30-03-07:

Εγώ θα την φόραγα πάντως, αρκεί να μη πιάσει καμιά ξαφνική τρελή καλοκαιρία και βγει οφφ λόγω καιρού.. Πάντως γενικά οι περισσότεροι φοράνε και καλά ανοιξιάτικα ρούχα το Πάσχα, αν δεν σε νοιάζει που θα διαφέρεις (εμένα δεν με νοιάζει) πάρτην μαζί!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 12:49, 30-03-07:

Χμμμ θα την πάρω αν χωράει αλλιώς θα την αφήσω απέξω.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 08:44, 02-04-07:

Είδα χτες κάτι γόβες σαν απο μαύρο τζιν και μου άρεσαν πάρα πολύ! Θα πάω σε λίγο να τις πάρω! Ξέρετε με τι συνδυάζονται να μην κάνω καμια πατάτα; Φοριούνται και καλοκαίρι, έτσι;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:34, 02-04-07:

Αχμμμ.. οι κλειστές γόβες γενικά δεν φοριούνται εύκολα καλοκαίρι γιατί είναι ζεστές (όπως κι όλα τα κλειστά παπούτσια), εκτός κι αν εσύ συνηθίζεις να φοράς κλειστά παπούτσια και το καλοκαίρι! (εγώ δεν αντέχω ούτε την υποψία, όχι να τα φορέσω κιολας!)
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 14:59, 04-04-07:

Όπως το κόβω θα αργήσω να έρθω για καλοκαίρι. Κι εδώ μπαίνει το ζήτημα μαύρισμα. Έχω πολύ κόλλημα με το μπρούτζινο χρώμα (όσο μου επιτρέπει η ανοιχτόχρωμη (για μελαχρινή γυναίκα) επιδερμίδα μου να αποκτήσω). Πώς να κάνω ηλιοθεραπεία στην Σκωτία; Θα αρχίσω σε λίγο καιρό να χρησιμοποιώ body-lotion για σταδιακό μαύρισμα, αλλά σκέφτομαι και το solarium για πιο μετά. Είναι πολύ επικίνδυνο αν το κάνεις λίγες φορές; Τι ξέρετε γι'αυτό;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες