Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,554 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 17:30, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Εσθητικός είναι και αυτός που φτιάχνει τα νύχια; άν είναι να πάω να τα φτιάξω μια και καλή
Η αισθητικος ή αλλιως απομπιμπικοτρια ,οπως λεει και ενας γνωστος μου κανει διαφορα...οπως αποτριχωση, καθαρισμο προσωπου, νυχια κτλ κτλ !!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:32, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από chica_loca
Η αισθητικος ή αλλιως απομπιμπικοτρια ,οπως λεει και ενας γνωστος μου κανει διαφορα...οπως αποτριχωση, καθαρισμο προσωπου, νυχια κτλ κτλ !!!!

Ευχαριστώωωωωωωωωω τοοοοοοσοοοοοο ποοοολλυυυυ όλες με βοηθήσατε πάρα πολλύ άν σκευτήτε κάτι λέτε, πρέπει μέχρι τις 12/06 να είμαι αγνώριστη θεά, άρα πρέπει να πράξω γρήγορα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 17:35, 04-05-07:

Ευχαριστώωωωωωωωωω τοοοοοοσοοοοοο ποοοολλυυυυ όλες με βοηθήσατε πάρα πολλύ άν σκευτήτε κάτι λέτε, πρέπει μέχρι τις 12/06 να είμαι αγνώριστη θεά, άρα πρέπει να πράξω γρήγορα
Τι εχει να γινει στις 12/6 ?????????????
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:39, 04-05-07:

Τι εχει να γινει στις 12/6 ?????????????
κλείνουμε 8 χρόνια σχέσης και είναι φοβερό άν σκεφτείς ότι όταν με γνώρησε ήμουν ένας αλητάμπουρας του κερατά, θέλω να του πώ ευχαριστώ που με αγάπησε όπως είμουν και που με παντρέυτηκε για να με κάνει ευτυχισμένη, εξάλου πρίν 2 χρόνια με ζήτησε σε γάμο εκεί που κανόνησα ενώ είχαμε ήδη παντρευτεί, του χροστάω πολλά και του αξίζει μια γυναίκα δίπλα του, όμορφη, όχι σαν και μένα ατσούμπαλη
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca έγραψε: στις 17:46, 04-05-07:

κλείνουμε 8 χρόνια σχέσης και είναι φοβερό άν σκεφτείς ότι όταν με γνώρησε ήμουν ένας αλητάμπουρας του κερατά, θέλω να του πώ ευχαριστώ που με αγάπησε όπως είμουν και που με παντρέυτηκε για να με κάνει ευτυχισμένη, εξάλου πρίν 2 χρόνια με ζήτησε σε γάμο εκεί που κανόνησα ενώ είχαμε ήδη παντρευτεί, του χροστάω πολλά και του αξίζει μια γυναίκα δίπλα του, όμορφη, όχι σαν και μένα ατσούμπαλη
Μανια μου εδω ισως κανεις λαθος....Ο αντρας σου σ'αγαπησε για αυτο που εισαι/ησουν...αγαπησε τον αληταμπουρα που λες , αυτον θελει και οτιδηποτε ΠΟΛΥ διαφορετικο θα του φανταζει ξενο.

Προσεξε πολυ τις αλλαγες που θα κανεις πανω σου , οτι κανεις να σκεφτεσαι ΕΣΥ εαν αισθανεσαι ομορφα με αυτο που κανεις και οχι για να δειξεις στον αλλο(αντρα σου) κατι που στην πραγματικοτητα δεν ησουν , δεν θα σαι!

Αυτα στα λεω εκ πειρας ...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 17:49, 04-05-07:

Μανια μου εδω ισως κανεις λαθος....Ο αντρας σου σ'αγαπησε για αυτο που εισαι/ησουν...αγαπησε τον αληταμπουρα που λες , αυτον θελει και οτιδηποτε ΠΟΛΥ διαφορετικο θα του φανταζει ξενο.

Προσεξε πολυ τις αλλαγες που θα κανεις πανω σου , οτι κανεις να σκεφτεσαι ΕΣΥ εαν αισθανεσαι ομορφα με αυτο που κανεις και οχι για να δειξεις στον αλλο(αντρα σου) κατι που στην πραγματικοτητα δεν ησουν , δεν θα σαι!

Αυτα στα λεω εκ πειρας ...

Ξέρεις θέλω να κάνω άλλαγή και για τους δύο μας, θέλω να σταματήσουν να λένε για το πόσο ατσούμπαλη είμαι, άν και ο χαρακτήρας μένει άθηκτος άρα και κάτι ξένο να δεί απο έξω μέσα είαι ακριβώς το ίδιο, τον αγαπάω πάρα πολλύ και πρέπει να υπάρχει το διαφωρετικό, πολέμάω για τον γάμο μου πρίν χάσω την μάχη και πίστεψέ με αυτή η μαχή δεν θα την αφήσω να χαθεί με τίποτα
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca έγραψε: στις 17:58, 04-05-07:

Καλα κανεις και κανεις αλλαγες ...απλα σου πα , μην βγεις πολυ εξω απο τα νερα σου !!!

....ρωτα και τον αντρα σου, τι θα του αρεσε, παρε λιγο την δικια του γνωμη! Βεβαια ειναι κ αυτοι σαν μικρα παιδια , ειναι σαν να τους χαριζεις δωρακια!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:02, 04-05-07:

Καλα κανεις και κανεις αλλαγες ...απλα σου πα , μην βγεις πολυ εξω απο τα νερα σου !!!

....ρωτα και τον αντρα σου, τι θα του αρεσε, παρε λιγο την δικια του γνωμη! Βεβαια ειναι κ αυτοι σαν μικρα παιδια , ειναι σαν να τους χαριζεις δωρακια!!!

Κάναμε ολόκληρη συζήτηση εκείνος θέλει να κρατήσω το μάκρος θα το κρατήσω άλα λυψό λόγο κοψήματος, εκείνος θέλει σκούρα τα μαλλιά εγώ απλά θα τα κάνω λίγο πιο άνοικτά, τα υπόλοιπα πάνω μου, πάντα μου έλεγε ότι όπως και να είμαι είμαι υπέροχη για εκείνον, και με κάνει να θέλω να του κάνω περισσότερα, τον αγαπάω υπερβολικά, είμαστε ειλικρηνής και υπέροχα διαφορετικοί, του αξίζει ο κόσμος όλος και άν είναι κάπου λάθος θα τον φτιάξω για να του τον δόσω
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 16:40, 09-05-07:

Νάμαι και πάλι κορλιτσια και αυτή την φορά για καλό

Το Σάββατο έκλησα ραντεβού γιά βάφη, κόψημο μαλλί, ψίλομα φρυδιού, μανικιουρ, πεντικιούρ και ειμαι έτοιμη για όλα, στις 12 ξεκινάει η όλη διαδηκασία.
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca έγραψε: στις 17:16, 09-05-07:

Με το καλο η αλλαγη Μανια μου !!!

...με ενα πολυ καλο αποτελεσμα !
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 17:18, 09-05-07:

Μακάρι να είχα σύνδεση με κίν, να σας εστελνα το πρίν και το μετά, αφού πήγα στην κοπέλα και όταν της είπα για άλλαγη έκανε να πεί επιτέλους και έριξε την κούπα με τον καφέ, πολλύ γέλιο λέμε
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca έγραψε: στις 17:20, 09-05-07:

Το πριν περιπου ξερουμε πως ειναι... απο την φοτο που μας εδειξες!!

...τωρα για το νεο look , βρες τροπο να βγαλεις φοτο να μας δειξεις !!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 17:24, 09-05-07:

μακάρι να είχε καμιά κανένα κινητό που να μπένει στο κομπιούτερ να της στήλω την νέα φώτο, θα ήταν άμεσσα και φοβερα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:05, 09-05-07:

Κορίτσια μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην βγαίνει το κραγιόν πάνω στο τσιγάρο; Είναι πολύ σπαστικό γμτ και άσχημο!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:37, 09-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Κορίτσια μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην βγαίνει το κραγιόν πάνω στο τσιγάρο; Είναι πολύ σπαστικό γμτ και άσχημο!!
Βασικα δεν γίνεται, εκτός αν πάρεις απ' αυτά τα colorstay που ομως ξεραίνουν σχετικά τα χείλια και πάλι αφήνουν ένα (μικρό) αποτύπωμα!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:20, 10-05-07:

Αντί αυτό που λές καγίρα μπορεί να βάλει μια χαρτοπετσέτα ανάμεσα στα χείλι και να τα κλείσει, θα φίγει η πολλή γιαλλάδα άλλα θα μήνει το χρώμα σαν φισικό, έτσι και φένετε το κραγιόν καλύτερα και το τσιγάρο δεν λερώνετε έυκολα
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 09:35, 10-05-07:

βάλε λίγη πούδρα στα χείλη σου.λένε ότι πιάνει
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:49, 10-05-07:

Μάνια αυτό που λες το κάνω ΠΑΝΤΑ! Και μάλιστα το ταμπονάρω ΔΥΟ φορές με χαρτοπετσέτα, όχι μια!
Ζανιν, δεν έχω πούδρα
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 23:13, 10-05-07:

Να αλλαξεις τα τσιγαρα σου για πουρακια, δεν θα φαινεται τοσο το κραγιον σου!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 23:27, 10-05-07:

Επίσης θα βοηθούσε αν δεν κάπνιζες καν..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες