Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,554 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 299 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:41, 15-11-07:

Να σαι καλά, Kajiri μου!!! Απλά φοβόμουν μήπως βγει αποτέλεσμα... κίτρινο η κάτι τέτοιο, εν κατεω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:34, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Kανονικά το μουστάκι παίρνει μόνο αποτρίχωση με λέϊζερ ή άνοιγμα στο χρώμα, γιατί λένε πως αν τραβήξεις τις τρίχες με κερί, αυτές δυναμώνουν (μου το είπε η ξαδέρφη μου που είναι αισθητικός. Σε καλά κέντρα αισθητικής μετά σου βάζουν ένα υγρό που δεν θυμάμαι πως λέγεται το οποίο αποτρέπει το δυνάμωμα της τρίχας).
Μπορώ να διαφωνήσω?
χρόνια τώρα το κάνω κερί το μουστάκι μου και δόξα το θεό δε μου έχει προκείψει μέχρι σήμερα τσιγκελωτό
αν ίσχυε αυτό που λέει η ξαδέρφη σου, το μπικίνι θα γινόταν βερμούδα

εγώ πάντως όπως είπα, χρόνια τώρα το κάνω με ειδικό κερί... (κι εμένα η αισθητικός ξαδέρφη μου το κάνει )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 17:19, 15-11-07:

Εγώ μίλησα μόνο για το μουστάκι καλέ, όχι γενικά την αποτρίχωση με χαλάουα οπουδήποτε!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 18:09, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εγώ μίλησα μόνο για το μουστάκι καλέ, όχι γενικά την αποτρίχωση με χαλάουα οπουδήποτε!
πάντως κι εγώ με κερί το κάνω και πλέον (5 χρόνια από την πρώτη φορά) μόνο 2 -- μετρημένες- τρίχες εκατέρωθεν συνεχίζουν να επιμένουν να βγαίνουν

[και όπως θα φαντάζεσαι, ως κάργα μελαχροινή από τρίχα... έχω να δώσω κιόλας ]
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 18:19, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Μπορώ να διαφωνήσω?
χρόνια τώρα το κάνω κερί το μουστάκι μου και δόξα το θεό δε μου έχει προκείψει μέχρι σήμερα τσιγκελωτό
Κι εγώ με ζεστό κερί το κάνω, και πλέον έχουν εξασθενήσει πάρα πολύ οι τρίχες, σχεδόν δεν βγαίνουν άλλες
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:22, 15-11-07:

Κοριτσια ερώτηση και γώ με κερί το βγάζω αλλα πονάει υπερβολικά, υπάρχει τρόπος να μην πονάει τόσο;

Οταν είναι η ώρα του με ρημάζει
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 18:26, 15-11-07:

mania το κάνεις μόνη σου ή σε αισθητικό; Εγώ κάνω σε αισθητικό, δεν πονάω ιδιαίτερα και ο λίγος πόνος που νιώθω κρατάει μόλις 1 δευτερόλεπτο
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:31, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
mania το κάνεις μόνη σου ή σε αισθητικό; Εγώ κάνω σε αισθητικό, δεν πονάω ιδιαίτερα και ο λίγος πόνος που νιώθω κρατάει μόλις 1 δευτερόλεπτο
Μόνη μου, δεν έχω χρόνο να πάω σε αισθητικό, και πιό συγκεκριμένα δεν προλαβαινω να ......

στις αρχές πονούσε περισσότερο τώρα λιγότερο αλλα όχι τόσο όσο να είναι υποφερτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:46, 15-11-07:

Μαρίνα ίσως να πρέπει να βρεις καμια φίλη που να ξέρει και να μπορεί να στο κάνει ... θα γίνεται πιο γρήγορα, θα τραβήξει μια κι έξω και θα πονέσεις λιγότερο
κι εγώ που το κάνω στην αισθητικό, δεν μπορώ να πω ότι πονάει πολύ... ίσως επειδή είναι στιγμιαίος ο πόνος επειδή το κάνει άλλος κι όχι μόνη μου
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:12, 15-11-07:

Κοριτσια, η καλυτερη λυση ειναι το λειζερ!
Ξενοιαζεις!
Μια και καλη!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:33, 15-11-07:

Ώστε μούφα είπε η ξαδέρφη ε;
Καλά άμα την πετύχω..
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:28, 16-11-07:

καλα συγνωμη, ολες εσεις εχετε μουστακια και τα βγαζετε?
ελεος ρε
τι καλα που ειμαι ξανθιααα!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:35, 16-11-07:

Gio μου, το λειζερ και τα κερια χρησιμευουν και σε αλλες περιοχες του σωματος εκτος του προσωπου και εκει εχουν τριχες και οι ξανθιες!!!!!!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:37, 16-11-07:

μιλαω για ΜΟΥΣΤΑΚΙΙΙΙΙ
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 00:38, 16-11-07:

ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΠΕΡΙΟΧΕς, ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΜΠΟΛΕς ΦΟΡΕς...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:42, 16-11-07:

καλα ντε!!!
μη βαρας!!!!!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 00:43, 16-11-07:

καλε εγω εσενα??
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:50, 16-11-07:

..ε τωρα με κανεις κ ντρεπομαι!!!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 05:22, 16-11-07:

@mania: εγώ το κάνω μόνη μου... Πονάει αλλά άμα το κάνεις γρήγορα (σαν την... "αναίσθητη" την αισθητικό δλδ ) είναι μόνο ένα τσίμπημα... Practise στο να μην κολώνεις να τρβήξεις θέλει.. άλλο Hint δεν έχω...

@Gio: εσένα και τις λοιπές ξανθές και ανοιχτόχρωμες κάτι τέτοιες στιγμές θέλω να σας ...χτυπήσω
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:15, 16-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
καλα συγνωμη, ολες εσεις εχετε μουστακια και τα βγαζετε?
ελεος ρε
τι καλα που ειμαι ξανθιααα!
ε καλά ρε.. μην φανταστείς ότι το στρίβουμε κι όλας
απλά όταν είσαι μελαχρινή, το χνούδι (που κι εσύ έχεις ) είναι σκούρο και χαλάει την γραμμή του άνω χείλους....
και να μην το βγάλουμε δεν έγινε και τίποτα, απλά είναι καλύτερα αν το βγάζουμε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες