Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 137 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:27, 22-02-08:

37,5 είναι και αυτό, λολ.
Δεν με στενεύει στο μήκος, στο πλάτος με στενεύει (έχω χοντρό κουντεπιέ)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:27, 22-02-08:

μπορείς επίσης να τις πας σε τσαγκάρη να στις βάλει στο καλαπόδι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 21:33, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Επίσης, υπάρχει κανένα μηχάνημα που να είναι ΚΑΙ ψαλίδι μαλλιών ΚΑΙ σίδερο ισιώματος 2 σε ένα; Αν ναι, πόσο κοστίζει; Και γενικά πόσο κοστίζουν αυτά;
Έχω βαρεθεί να είναι τα μαλλιά μου όπως λάχει
Λία μου εγώ έχω ένα της Babyliss πολύ καλό! Έχει πλάκες για ίσιωμα μαλλιών, για σκαλίτσες στα μαλλιά (δεν ξέρω πώς αλλιώς να τις πω ) και ένα στρογγυλό εξάρτημα που το προσαρμόζεις στη βάση (ίδια για όλες τις πλάκες) και φτιάχνεις μπούκλες.
Δεν είναι ακριβό, μπορείς λογικά να το βρεις σε οποιοδήποτε κατάστημα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:33, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
μπορείς επίσης να τις πας σε τσαγκάρη να στις βάλει στο καλαπόδι
Μωρε μπορώ, αλλά δεν ξέρω κανέναν εδώ

Τι διαφορά έχει το καστόρινο από το σουετ; Πάντα το είχα απορία
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 21:34, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Λία μου εγώ έχω ένα της Babyliss πολύ καλό! Έχει πλάκες για ίσιωμα μαλλιών, για σκαλίτσες στα μαλλιά (δεν ξέρω πώς αλλιώς να τις πω ) και ένα στρογγυλό εξάρτημα που το προσαρμόζεις στη βάση (ίδια για όλες τις πλάκες) και φτιάχνεις μπούκλες.
Δεν είναι ακριβό, μπορείς λογικά να το βρεις σε οποιοδήποτε κατάστημα.
Ευχαριστώ, αλλά ας το αφήσουμε αυτό καλύτερα γιατί σήμερα πήγα στα Hondos για 1-2 πράγματάκια και κατέληξα σε καταναλωτικό όργιο Οπότε no more αγορές αυτό το μήνα
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 21:35, 22-02-08:

Ευχαριστώ, αλλά ας το αφήσουμε αυτό καλύτερα γιατί σήμερα πήγα στα Hondos για 1-2 πράγματάκια και κατέληξα σε καταναλωτικό όργιο Οπότε no more αγορές αυτό το μήνα
Ναι πάντα αυτό συμβαίνει... Πάμε για ένα συγκεκριμένο πράγμα και φεύγουμε με 1000 άχρηστα!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:37, 22-02-08:

Μωρε μπορώ, αλλά δεν ξέρω κανέναν εδώ

Τι διαφορά έχει το καστόρινο από το σουετ; Πάντα το είχα απορία
αν δεν κάνω λάθος, το σουέτ είναι "ξυρισμένο" καστόρι
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 23:26, 22-02-08:

Τελικά εδώ δεν επιτρέπεται να συζητάνε άντρες;

Αν έχουν άποψη για αυτά που λέτε ίσως;
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε: στις 23:28, 22-02-08:

πειτε μου για μαλλια κοριτισα...λατρευω το ξανθο αλλα δεν θελβ να ξεθωριαζει..καποια στιγμη ειπα να παρω και φυτικες αλλα δνε κανουν καλη δουλεια ξερετε καμια καλη?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:33, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
αν δεν κάνω λάθος, το σουέτ είναι "ξυρισμένο" καστόρι
Δηλαδή;
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,865 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 00:06, 23-02-08:

αυτό είναι το suede
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:05, 23-02-08:

δηλαδή καστόρινο που έχει υποστεί επιπλέον επεξεργασία
το "αν δεν κάνω λάθος" το έβαλα γιατί δεν είμαι σίγουρη 100% αλλά περί το 90%

diotima ωραίο παπούτσι αν και δε μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ το τακούνι που είναι διαφανες
αλλά το υπόλοιπο, στυλ, κόψιμο, σχέδιο, ύψος κλπ μου αρέσουν πολύ
μου θυμίζουν τα παπούτσια για χορό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:11, 27-02-08:

Όντως, αν και είναι αρκετά κλειστά.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:14, 27-02-08:

Δεν νομίζω ότι θα με βοηθούσαν οι πάτοι, διότι το πρόβλημα είναι ότι με στενεύουν στα πλαινά του ποδιού
Είναι απλό, πας σε ένα τσαγκαράδικο και τους ζητάς να στα ανοίξουν στο πλάι...
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 14:21, 27-02-08:

Κοριτσάκια θέλω να πάρω ένα σίδερο μαλλιών. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό; Μία φίλη μου έχει της Babyliss και είναι αρκετά ευχαριστημένη. Ξέρετε τιμές πάνω κάτω;; Γενικά αξίζει να το πάρω; Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:28, 27-02-08:

Κι εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με το Babyliss. Τιμές δεν ξέρω, δες σε κάποια σελίδα καταστήματος ηλεκτρονικών.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 14:41, 27-02-08:

Ευχαριστώ πολύ!! Μήπως ξέρεις ποιο μοντέλο έχεις εσύ; Γιατί με μια έρευνα στο internet βρήκα πολλά και ζαλίστηκα!! Και όποια άλλη ξέρει ας μου πει please!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:45, 27-02-08:

Αχ θα σε γελάσω, απλά χρησιμοποιώ της μαμάς μου όταν είμαι Αθήνα!... Άμα θυμηθώ θα τη ρωτήσω!
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 15:24, 27-02-08:

Εγώ έχω της Valera+, όταν το αγόρασα μου είπαν πως είναι καλύτερο από της Βabyliss γτ δεν καίει τα μαλλιά, αλλά κ πάλι αν η χρήση είναι συχνή τα μαλλιά γεμίζουν ψαλίδα να ξέρετε.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 15:37, 27-02-08:

Οπως και να εχει να φροντισεις να αγορασεις καποιο με κεραμικη πλακα...εαν δε θελεις να "ψηθουν"
Και εαν ειναι απο αυτα που μπορεις να ρυθμισεις τη θερμοκρασια ακομα καλυτερα...
Α....και δε βαζουμε σιλικονη στις ακρες πριν την εφαρμογη του σιδερου...τα καιει τα μαλλια....οπως επισης δεν το εφαρμοζουμε σε βρεγμενα, αλλα σε αρκετα στεγνες τουφες...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες