[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:

Είπα εγώ τίποτα για πεντικιούρ??????????????????????????????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Είσαι σίγουρη??Μέχρι και την αδιάβροχη μάσκαρα αφαιρεί σε μένα που με άλλα γαλακτώματα ετριβα και ετριβα και εβγαζα τα μάτια μου αλλά η μάσκαρα τίποτα!! χρησιμοποιείς τον αφρό του με χλιαρό νερακι ετσι??και παρόλαυτά τίποτα??περιεργο μου φαίνεται!!!:hmm:

Τι να πω, ίσως δεν επέμενα αρκετά... :confused: Θα ξαναδοκιμάσω...
Μόλις πάω σπίτι και θα σου απαντήσω ;) . Σε κανένα δίωρο. Να περιμένεις, μην φύγεις :P .

Λέω να πάρω της Neutrogena το Wash & Mask το έχει δοκιμάσει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Είπα εγώ τίποτα για πεντικιούρ??????????????????????????????????:P

:redface: :redface: :redface:
ΑΧχχχχ.....:D χαχαχαχαχαχα.....συγνώμη καλή μου!
Λάθος όνομα! Μάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ka-li:
Τι να πω, ίσως δεν επέμενα αρκετά... :confused: Θα ξαναδοκιμάσω...
Μόλις πάω σπίτι και θα σου απαντήσω ;) . Σε κανένα δίωρο. Να περιμένεις, μην φύγεις :P .

Λέω να πάρω της Neutrogena το Wash & Mask το έχει δοκιμάσει κάποιος;

ΝΑι ναι εδώ θα είμαι!Αυτό που λες όταν είχα πάει στο χόντο να το πάρω πριν κανα μήνα είχε εξαντληθεί και δεν το βρηκα!!!lollll!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Βρε κορίτσια... να ρωτήσω και εγώ τώρα το κατιτίς μου...
Τα μαλλιά μου για χρόνια το είχα στο φυσικό τους χρώμα, κάπου στην μέση του Χειμώνα είπα η γυναίκα πως είναι καιρός να κάνω μια αλλαγή...το λοιπόν, έκανα χοντρες ανταύγιες χρώματος ξανθού (σχεδόν λευκού)...πολύ ωραίες δεν λέω...αλλά από την μερα που έκανα μπάνιο στην θάλασσα δεν μπορώ να τα συνεφέρω....έχουν γίνει σαν στάχυα...καμιά γνώμη καμιά σας για να σώσω τις τρίχες της κεφαλής μου;;;;
Erodia εχεις δοκιμασει το σαμπουαν Organics με καρυδα με την αντιστοιχη κρεμα? Ειναι ειδικο για την πολυ εκθεση στον ηλιο(κλασικο καλοκαιρι στην Ελλαδα:clapup:). Τα δικα μου μαλλια εχουν και βαφη βαση και ανταυγιες, αλλα αυτο το σαμπουαν τα εκανε πολυ απαλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Erodia εχεις δοκιμασει το σαμπουαν Organics με καρυδα με την αντιστοιχη κρεμα? Ειναι ειδικο για την πολυ εκθεση στον ηλιο(κλασικο καλοκαιρι στην Ελλαδα:clapup:). Τα δικα μου μαλλια εχουν και βαφη βαση και ανταυγιες, αλλα αυτο το σαμπουαν τα εκανε πολυ απαλα:)

Όχι! Για την ακρίβεια δεν έχω πάρει ποτέ το organics!
Σήμερα πάντως θα πάω να ψωνίσω αφρόλουτρα, σαμπουάν κλπ....οπότε και θα το πάρω για να το δοκιμάσω!
Θενξς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ka-li:
Λέω να πάρω της Neutrogena το Wash & Mask το έχει δοκιμάσει κάποιος;

Εγώ. Τον πρώτο καιρό με ενθουσίασε γιατί είναι πολύ δροσερό, αλλά μετά από μερικές χρήσεις αποφάσισα ότι δεν αλλάζω την Estee με τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Erodia εχεις δοκιμασει το σαμπουαν Organics με καρυδα με την αντιστοιχη κρεμα? Ειναι ειδικο για την πολυ εκθεση στον ηλιο(κλασικο καλοκαιρι στην Ελλαδα:clapup:). Τα δικα μου μαλλια εχουν και βαφη βαση και ανταυγιες, αλλα αυτο το σαμπουαν τα εκανε πολυ απαλα:)

ΝΑι ναι δίκιο έχεις!το έχω δοκιμάσεια υτό που λές!μάλιστα εκτός από σαμπουάν και κρέμα με την καρύδα εχει βγάλει και ενα γαλάκτωμα για τα μαλλιά χωρ'ις ξεβγαλμα αντηλιακής προστασίας.Το βάζεις όταν είναι να βγείς στον ήλιο και τα προστατευει!Organics sun intense λεγεται!Εμένα με αυτό δεν παθαίνουν τίποτα οι ανταύγειες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Εγώ. Τον πρώτο καιρό με ενθουσίασε γιατί είναι πολύ δροσερό, αλλά μετά από μερικές χρήσεις αποφάσισα ότι δεν αλλάζω την Estee με τίποτα!
Πώς το λένε αυτό της Estee που δεν αλλάζεις με τίποτα; Και πόσο κάνει στο περίπου, μήπως θυμάσαι;

Το neutrogena δεν σε ικανοποίησε κάπου;

@ diddle: μόλις βάφτηκα :redface: (ναι, γύρισα από τη δουλειά, βάφτηκα για να δοκιμάσω αν λειτουργεί το καθαριστικό!!! Το παραδέχομαι είμαι όργιο!!! :clapup:)
Τώρα πάω να πλυθώ και επανέρχομαι....

edit: Καλά είμαι ντιπ ηλίθια:redface::redface:!!! Είχες δίκιο τελικά ξεβάφει πάρα πολύ καλά!! Έχω ένα βουρτσάκι για το πρόσωπο με το οποίο χρησιμοποιούσα το εκάστοτε σαπούνι, τελικά αυτό έκανε όλη τη ζημιά...:redface:

Υ.Γ. Πάλι τα κατάφερα και έγινα ρεζίλι... Τι θα κάνω πια με 'μένα...:P

Υ.Γ.2 Ευχαριστώ πολύ diddlάκι μου άνοιξες τα μάτια :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ka-li:
τελικά ξεβάφει πάρα πολύ καλά!! Έχω ένα βουρτσάκι για το πρόσωπο με το οποίο χρησιμοποιούσα το εκάστοτε σαπούνι, τελικά αυτό έκανε όλη τη ζημιά...:redface:

Δε φαντάστηκα ότι είχες το βουρτσάκι βρε!!κ εγώ το είχα παλαιότερα και το είχα διαπιστώσει ότι δε βόλευε αλλά εγώ από τη βαρεμάρα μου δεν το χρησιμοποιούσα!!Θα φταίει που με το βουρτσάκι δεν κάνει μπόλικο αφρό!!LOLLL!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
οταν σου κάνουνε πεντικιούρ σου κάνουνε και μασάζ στα πόδια ή μπα? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δεν το γνωρίζω αυτό!
Πάντως η δική μου δεν κάνει μασαζάκι....αν και εδώ που τα λέμε δεν θα ταν άσχημα....τώρα που το ρώτησες, αναρρωτιεμαι και εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι.. γιατί αν κανει και μασάζ αξίζει να πάω να πληρώσω λέω.. αλλιώς κάνω και μόνη μου και μου κάνω και μασάζ.. αλλά σκέφτομαι το μασάζ που μου κάνουν στο κομμωτήριο και είναι απίστευτα χαλαρωτικό.. αφού κάθε φορά κλείνω τα μάτια και χαμογελάω ανεπαίσθητα σαν το χαζό.. :P :redface: γι'αυτό αναρωτήθηκα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμενα η δική μου μου κάνει ...
μου ΄κάνει και στα χερια! εκει να με δεις...
ειναι η στιγμή που δεν επιτεπω να μου αποσπαει τπτ την προσοχη! τπτ και κανενας! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κοριτσια, αλλο θεμα: σας εχει βαψει ποτε επαγγελματιας? Μεινατε ευχαριστημενες η' τρομαξατε οταν ειδατε τη μουρη σας στον καθρεφτη:D ? Ειχατε παει σε καποιο ινστιντουτο, ιδιωτικα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ χτυπησες φλεβα τωρα!!!

Καπου στις γιορτες μου συστησε για πρωτη φορα μια φιλη μια μακιγιεζ...
Την Αλικη....
Ηταν να παω σε μια κοπη πιττας αρκετα επισημη και.. την εβαλα να με βαψει...

Το μόνο που μπορω να πω σαν σχολιο τελικα ειναι οτι μόλις τελειωσε και με ειδε ο αντρας μου, μου ειπε "να πληρωνω μια φορα τη βδομαδα τα 50 ευρω να σε βλεπω ετσι?"

ΘΕΑ!!!

(Αυτη θα με βαψει και στο γαμο ΦΥΣΙΚΑ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Πάντως έγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη....με είχε κάνει έντελώς ψεύτικη θαρρείς και φορούσα μάσκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ χτυπησες φλεβα τωρα!!!

Καπου στις γιορτες μου συστησε για πρωτη φορα μια φιλη μια μακιγιεζ...
Την Αλικη....
Ηταν να παω σε μια κοπη πιττας αρκετα επισημη και.. την εβαλα να με βαψει...

Το μόνο που μπορω να πω σαν σχολιο τελικα ειναι οτι μόλις τελειωσε και με ειδε ο αντρας μου, μου ειπε "να πληρωνω μια φορα τη βδομαδα τα 50 ευρω να σε βλεπω ετσι?"

ΘΕΑ!!!

(Αυτη θα με βαψει και στο γαμο ΦΥΣΙΚΑ!)
Πολυ καλο που θα σε βαψει καποια που σε εχει ξαναβαψει:) Ξερει περιπου τον τυπο σου, τι σου παει και τι σου αρεσει! Θα εισαι μια κουκλα(οχι οτι χωρις βαψιμο δεν εισαι, μην παρεξηγηθουμε κιολας:D )Ξερεις περιπου και τη κομμωση θα κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ειναι να το εχει η γυναικα μεσα της ρε παιδι μου...
να εχει το "χερι"....
αν θελει καποια για Αθηνα την συστηνω ανεπιφυλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Πολυ καλο που θα σε βαψει καποια που σε εχει ξαναβαψει:) Ξερει περιπου τον τυπο σου, τι σου παει και τι σου αρεσει! Θα εισαι μια κουκλα(οχι οτι χωρις βαψιμο δεν εισαι, μην παρεξηγηθουμε κιολας:D )Ξερεις περιπου και τη κομμωση θα κανεις?

νι :redface:
εκανα και προβα :redface:
εχω κοντο μαλλι και δεν εχω και πολλές επιλογες η αληθεια ειναι (μεχρι πριν λιγο καιρο ειχα καρφακια :P )
παντως εχουν μακρυνει τοσο ωστε να μαζευονται και να φαινονται σαν κοτσος και να εχω τον αυχαινα ελευθερο να μην σκαω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top