Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,623 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 411 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:49, 18-06-08:

Οχι, αλλα ειναι αναγκαιο κακο.
Επισης νομιζα οτι μιλαμε για μπανιο και θαλασσες, γιατι στο σεκσακι τιιιι πειραζει να χει βγει λιγο το μπικινι, ε?

(xeloou to topic λεει [ΓΥΝΑΙΚΕΣ] μπροστα, τι θετε εδω μεσα )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 10:50, 18-06-08:

Τις αφαιρώ με το silk - epil.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:51, 18-06-08:

Χαρ χαρ...
Νι, νταξ, θέλει απλά να μην το σκέφτεσαι. Εγώ δεν τα καταφέρνω τόσο, γιατί με τσαντίζει να νιώθω ότι υπάρχει αυτή η σκιά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:54, 18-06-08:

Ξυραφι, χου χουυ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 13:08, 18-06-08:

ε δίκιο έχει, σιγά μην παιδεύομαι! ψεκάστςε, σκουπίστε, τελειώσατε!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:19, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ερώτηση:
Τι κάνετε με το μπικίνι αυτές τις απαίσιες μέρες που αρχίιιζουν να βγαίνουν οι τρίχες, κοκκινίζει το δέρμα, ψιλοφαίνονται... αλλά δεν αφαιρούνται ακόμα;;
σίγουρα όχι τη στάση sharon stone

κατσ μαρή με σταυρωμένα πόδια κι εσύ...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 13:23, 18-06-08:

Είναι όμως καλοκαίρι και πρέπει να αερίζεσαι doo μου !!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:24, 18-06-08:

ΛΟΛ θα πνιγώ καλέ!!!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:46, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από fairytale
Τις αφαιρώ με το silk - epil.

Δεν πεθαίνεις στον πόνο;

Εγώ ξουράφι γιατί δυστυχώς δεν πάω για μπάνιο μόνο με την σχέση
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:06, 18-06-08:

Για μένα το ξουράφι απαγορεύεται, το δέρμα μου γίνεται χάλια...
Αλλά ααααν χρειαστεί, σιλκ επίλ. Αντέχω...
Δε θέλω όμως κάθε φορά...
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 20:18, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Δεν πεθαίνεις στον πόνο;
Όχι γιατί το χρησιμοποιώ χρόνια και πια το έχω συνηθίσει, ελάχιστες φορές έχω χρησιμοποιήσει ξυράφι.

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Για μένα το ξουράφι απαγορεύεται, το δέρμα μου γίνεται χάλια...
Και σε εμένα συμβαίνει το ίδιο! Άσε που πρέπει να ξυρίζομαι μέρα παρά μέρα, ειδικά το καλοκαίρι.
Πάντως σε εμένα το silk - epil είναι αποτελεσματικό.
Παράθεση

Neraidoula08

Νεοφερμένος

H Neraidoula08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Neraidoula08 έγραψε: στις 23:08, 06-07-08:

γνωρίζει καμια σας κάποια καλή αισθητικό εδώ Αθήνα; ενδιαφέρομαι για αποτρίχωση με κερί στα πόδια, όσον αφορά το "μουστάκι" βρε κορίτσια τι μπορώ να κάνω;;;;;; όχι ότι είναι και τόσο έντονο και φαίνεται αλλά έχω κόλλημα να το αφανίσω

λέτε να αρχίσω να χρησιμοποιώ κι εγώ silk - epil μηχανούλα για τα ποδαράκια; αμαν πια με αυτο το ξυράφι... απλά δεν την έχω συνηθίσει..θα μου ερεθιστεί το δέρμα;
Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε: στις 23:13, 06-07-08:

εξαρταται που μενεις! Πες περιοχη να βοηθησεις!

εμενα το silk epil μου εχει κανει ζημια...ειναι και το δερμα μου βεβαια... παθαινω θυλακητιδα και το silk epil ειναι χειροτερο και απο το ξυραφι και απο το κερι . Γι'αυτο σκεφτομαι απο Σεπτεμβρη να ψαξω λιγο το laser. Εχετε καμια ιδεα;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:13, 06-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraidoula08
όσον αφορά το "μουστάκι" βρε κορίτσια τι μπορώ να κάνω;;;;;; όχι ότι είναι και τόσο έντονο και φαίνεται αλλά έχω κόλλημα να το αφανίσω
Κερί ή ξάνθυντική (ειδική για πρόσωπο).
Παράθεση

Neraidoula08

Νεοφερμένος

H Neraidoula08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Neraidoula08 έγραψε: στις 11:23, 07-07-08:

Ευχαριστώ Κατερίνα και Michelle για την άμεση απάντηση.
Βασικά ξανθυντική που γίνεται σε ειδικο; σορι αλλα δεν εχω ιδεα απο αυτα ειμαι παντελως ασχετη.

Κατερινα μενω περιοχη Ζωγραφου.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:44, 07-07-08:

Λεπον....χρησιμοποιησε καλυτερα κερι αποτριχωσης, τλχ αποδυναμωνει την τριχα, ενω η ξανθυντικη και ειδικα στο προσωπο ειναι καταστροφη...την κανει πιο δυνατη....ειναι σαν να την "θρεφει"...
Θα σου ελεγα καλυτερα να αποφυγεις τις ξανθυντικες κρεμες....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 07-07-08 στις 12:22.
Παράθεση

ale3andros

Δραστήριο Μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O ale3andros έγραψε: στις 11:59, 07-07-08:

Περνούσα κι είπα να πω μια καλησπέρα, αλλά βλέπω οτι συζητάτε για τρίχες!!!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:08, 07-07-08:

Και απλα καταφερες να κανεις ενα οφφ τοπικ ποστ...
Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε: στις 12:20, 07-07-08:

Σορυ αλλα για Ζωγραφου δεν ξερω να σου πω. Οσο για τις ξανθυντικες θα συμφωνησω με Νεραϊδα. Αν θελεις σωνει και ντε να κανεις κατι με το μουστακι κανε κερι.
Παράθεση

Neraidoula08

Νεοφερμένος

H Neraidoula08 έγραψε: στις 12:36, 07-07-08:

okay κορίτσια σας ευχαριστώ ότι κι αν δοκιμάσω θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες