Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,554 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 305 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:33, 12-07-08:

Περασε μου τα στοιχεια αυτης της δουλευταρους αποτριχωτζους σε παρακαλω πολυ
(σε σπιτι ειναι η σε αποτριχωτζιδικο?)

(Οταν λεω ποδια εννοω κατω ακρα. Legs. Ποδαργια, πως το λενε )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:37, 12-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Περασε μου τα στοιχεια αυτης της δουλευταρους αποτριχωτζους σε παρακαλω πολυ
(σε σπιτι ειναι η σε αποτριχωτζιδικο?)

(Οταν λεω ποδια εννοω κατω ακρα. Legs. Ποδαργια, πως το λενε )
είναι αισθητικός και δουλεύει μονάχη της στο μαγαζάκι της που είναι διαμέρισμα διαμορφωμένο για αποτριχωτζίδικο (δλδ δεν δουλεύει στο σπίτι της) καθώς κι άλλες δουλίτσες όπως καθαρισμό προσώπου μασάζ κλπ
δεν είναι lux ο χώρος... δεν είναι όπως θα πήγαινες σε ένα μεγάλο στούντιο αισθητικής... είναι Γ κατηγορίας αλλά είναι καλή στη δουλειά της και είναι και ξαδέρφη μου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:41, 12-07-08:

Ωραιοτατα, να αρχιζουμε να γνωριζουμε το σοι (να της αφησω το ισιωτηρι?)
Δε μ'ενδιαφερει να παω στο king george για να βγαλω τις τριχες μου ρε Αρκει να μη φωναζει η θεια οτι εγιναν τα μπιφτεκια. Γι'αυτο ρωτησα. Αντε, στειλε στοιχεια λεμε
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:42, 12-07-08:

Ωραιοτατα, να αρχιζουμε να γνωριζουμε το σοι (να της αφησω το ισιωτηρι?)
Δε μ'ενδιαφερει να παω στο king george για να βγαλω τις τριχες μου ρε Αρκει να μη φωναζει η θεια οτι εγιναν τα μπιφτεκια. Γι'αυτο ρωτησα. Αντε, στειλε στοιχεια λεμε

μου πήρε τελικά δώρο ο αντρούλης μου ένα ισιωτήρι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:46, 12-07-08:

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ισιωτηρι σε single wannabeισιομαλλικο μελος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 16:48, 12-07-08:

Θα το πάρω εγώ!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:50, 12-07-08:

Θα μας πεις κι εμας τι παιζει με το μαλλι σου και μιλατε ολο γι'αυτο σημερα? Αιντε
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:53, 12-07-08:

Θα μας πεις κι εμας τι παιζει με το μαλλι σου και μιλατε ολο γι'αυτο σημερα? Αιντε
σου πω εγώ
έχει μια μπούκλα σχεδόν αράπικη πολύ γαμάτο είναι αν και φαντάζομαι ότι αυτού του σπαν τα νεύρα
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:55, 12-07-08:

Καταλαβα.. Τουλαχιστον περυσι με την Ταμτα, ηταν η χρονια του
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 16:56, 12-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
σου πω εγώ
έχει μια μπούκλα σχεδόν αράπικη πολύ γαμάτο είναι αν και φαντάζομαι ότι αυτού του σπαν τα νεύρα
Μπα, και μένα μ'αρέσουν, αν εξαιρέσεις ότι τώρα με τη ζέστη αφυδατώνονται γρήγορα και φουντώνουν.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:59, 12-07-08:

Να παρεις ενα προιον antifreeze
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 17:01, 12-07-08:

Να παρεις ενα προιον antifreeze
Ναι, και αφρό, λακ και τσιμπιδάκια. Δεν είμαστε καλά.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:03, 12-07-08:

και μιας που λέμε για προϊόντα μαλλιών....
ποιό είναι το προϊόν που ψεκάζεις τα μαλλιά σου ή τα πασαλίβεις δεν ξέρω και τα κάνει μετά να λαμποκοπάνε όπως όταν είναι φρεσκοβαμμένα?
πείτε καλέεεε θέλω λαμπερά μαλλιά
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 17:04, 12-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
και μιας που λέμε για προϊόντα μαλλιών....
ποιό είναι το προϊόν που ψεκάζεις τα μαλλιά σου ή τα πασαλίβεις δεν ξέρω και τα κάνει μετά να λαμποκοπάνε όπως όταν είναι φρεσκοβαμμένα?
πείτε καλέεεε θέλω λαμπερά μαλλιά
Δεν νομίζω ότι τα βάφω.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:07, 12-07-08:

Εγω ξερω ενα πραμα που τα κανει να λαμπυριζουν εξαιρετικα πολυ, και δεν ειναι για μερα με τιποτα..ουτε για βραδυ αν δεν πας πεγκουλα μη σου πω :X Δεν ξερω μαρκα/ονομα κτλ, δεν εχω παρει ποτε, αλλα αν ρωτηξεις σ'εναν χοντο σιγουρα θα σου πουνε διαφορα.

Η φυσικη λαμψη που ναι και εμορφη δεν ξερω πως πετυχαινεται, φανταζομαι με πολλες μασκες και γαματο ισιωμα στο κομμωτηριο(εμενα μονο ετσι βγαινουν γυαλιστερα )
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:21, 13-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Εμένα το 3ο μ' αρέσει περισσότερο, αλλά ναι το πρώτο έχει κάτι το ξεχωριστό
......με τα νουμερα καμμια βοηθεια?!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:25, 13-07-08:

To θέλω!!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:30, 13-07-08:

Αν βρεις ακρη νεραιδα για τα νουμερα με τις πολλες κατηγοριες (3/5 μαγιω σου εχουν ιδια νουμερολογια μ'αυτο που ψαχνω..αυτα που εχουν 80 για small, αλλα τοσα για medium ktl ktl) πες με κι εμενα, γιατι αλλ'αντ'αλλα απ'οτι παιρνω κανονικα μου τα βγαζει, κι αυτο το ερωτευτηκα καπως παραφορα.

Michelle.. Single, S I N G L E . Θα κανονισουμε τα φαγια, θα μου χεις φτιαξει το σουσι σε ταπερακια, και θα πεταχτει ο Exposed να σου παρει ενα, το ξερω το στορι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Corpse Bride : 13-07-08 στις 00:55. Αιτία: Τα γραφω πιο αναλυτικα, γιατι ετσι που τα λεω μονο εγω τα καταλαβαινω :X
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 01:31, 13-07-08:

Κορπς...βρηκα και αυτο http://www2.victoriassecret.com/html...vc/sizecharts/, που ισως σε βοηθησει στα νουμερα....
Παντως εγω κατεληξα σε Μ για πανω και S κατω, αφου τλχ ξερω οτι φοραω στα αμερικανικα εσωρουχα 34C στο bra..
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:02, 13-07-08:

Merciii
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες