Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,623 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 12:20, 25-05-09:

Πάντως Γίδι ακούγεται ΠΟΛΥ ωραίο το φόρεμα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:34, 25-05-09:

To σκέφτηκα το πέδιλο, μάλιστα έλεγα ένα ανοιχτό γκρι (δηλαδή λίγο πιο ανοιχτό από τα γκρι του φορέματος).. αλλά μου έβαλε τη σκέψη μία φίλη μήπως βάλω γόβα! Δεν ξέρω πόσο κυριλέ/συντηρητική είναι η κοινωνία που θα γίνει ο γάμος... Αχ βαχ.

Ηρούδι θενξ! ΜΟυατς!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 12:38, 25-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
To σκέφτηκα το πέδιλο, μάλιστα έλεγα ένα ανοιχτό γκρι (δηλαδή λίγο πιο ανοιχτό από τα γκρι του φορέματος).. αλλά μου έβαλε τη σκέψη μία φίλη μήπως βάλω γόβα! Δεν ξέρω πόσο κυριλέ/συντηρητική είναι η κοινωνία που θα γίνει ο γάμος... Αχ βαχ.

Ηρούδι θενξ! ΜΟυατς!
Πέδιλον, πέδιλον!!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:59, 25-05-09:

όσο κυριλέ ή συντηρητική και να είναι η κοινωνία εκεί που θα γίνει ο γάμος, το ασημί πέδιλο είναι αποδεκτό
Δλδ αν βάλεις γόβα, τι είδους γόβα θα μπορούσε να ταιριάξει? Γκρι γόβα? σαν να πηγαίνεις στο δικαστήριο θα ήσουν

Ασημί πεδιλάκι! Στο κάτω κάτω, εσύ είσαι Η Ελληνίδα
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:10, 07-06-09:

Εχει παρει το ματι σας κανενα παντελονι, με τοοοοσο φαρδυ μπατζακι να φαινεται σαν φουστα; Αν εχει και κανενα υφασμα απο πανω που να το κανει ακομα πιο φουστοειδες ακομη καλυτερα.
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:19, 07-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Εχει παρει το ματι σας κανενα παντελονι, με τοοοοσο φαρδυ μπατζακι να φαινεται σαν φουστα; Αν εχει και κανενα υφασμα απο πανω που να το κανει ακομα πιο φουστοειδες ακομη καλυτερα.
Για καλό το θες λοουβ;

Αν όχι, έχω μπανίσει κάτι τέτοια φουστοπαντελόνια προς Μοναστηράκι μεριά
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 00:03, 08-06-09:

Κι εμένα Μοναστηράκι μου κάνει. Εγώ είχα πάρει ένα από την Άνδρο... Και δεν το λέω για να πας (αν πας πάνε και στο Μουσείο, για; ) αλλά γιατί νομίζω γενικά κάποια τουριστικά τα έχουν, ή τα αλτερνατίβ του κέντρου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:09, 08-06-09:

Δε το θελω για καλο (ποσο καλο να ηταν κιολας..) αλλα οχι τυπου μοναστηρακι.. κανα πιο καλο υφασματακι δε θα με χαλουσε.. Μεγσι κοπελουδες
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 00:14, 08-06-09:

Χθες είδα τέτοια πολλά στην Αγίας Σοφίας ...
Καλά υφάσματα, χμμ και ακριβούτσικα λίγο..

Αν τύχει και ανεβείς να ξέρεις
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:16, 08-06-09:

Σε ποιο μαγαζι;
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 00:18, 08-06-09:

Ναι αυτό είναι ενα θεματάκι..

Δε θυμάμαι καθόλου όνομα.. Πάντως σκεψου πως είναι κάτω απο το Mango και πάνω απο τη Τσιμισκή.. Εκεί ανάμεσα!!
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:06, 08-06-09:

Πήρα προχτες ένα τέτοιο από Μοναστηράκι...το λατρεψα απο την πρώτη στιγμη...είναι σαν να μην φορας τίποτα....
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:20, 08-06-09:

Ειχ βρει ενα τετοιο περσι στο Cotton στο κεντρο. Δεν ξερω αν θα εχει και φετος.. (βασικα ηταν σορτς, αλλα εμοιαζε σαν φουστα, κανεις δεν το καταλαβαινε).
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 18:20, 08-06-09:

Λοιπόν κορίτσια θέλω βοήθεια- η αδελφή μου αποφοιτά φέτος και στο σχολείο μας θα γίνει κλασικά τελετή λίγο επίσημη, πολύ βαρετή, με αρκετό κόσμο (σοβαρό) και πρέπει να βρω κάτι να βάλω...
Η αδελφή λοιπόν μου παρήγειλλε ότι έτσι και γίνω πιο όμορφη από εκείνη θα με σφάξει :S
(είπε να μη βαφτώ, να μη φτιάξω το μαλλί, να βάλω ό,τι πιο χάλια βρω κλπ. )

Οπότε ερώτηξη
έχετε δει κάπου κανένα ομορφούλι άσπρο φόρεμα, τελείως λιτό- να έχει απλά ωραίο ντεκολτέ (απλό) και να πέφτει ανάλαφρα/ να μην κολλάει στο σώμα;

για ρίχτε καμία πρόταση

thnx
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 18:26, 08-06-09:

Τα Zara έβγαλαν κάτι λευκά φορεματάκια πολύ όμορφα, σαν το μεσαίο της εικόνας

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 18:28, 08-06-09:

Στο rouge εχει συνηθως απλα φορεματακια μονοχρωμα..
Αλλα το λευκο θα ειναι εντυπωσιακο, σε βλεπω σφαγμενη στο γονατο
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 18:29, 08-06-09:

Εχμ έχω ένα ακριβώς όπως το περιγράφεις.
Στο δανείζω άμα θες

Δεν το είχα πάρει στην Αθήνα πάντως.

Κάνε μια βόλτα στα μαγαζιά, λευκά φορεματάκια να φάν κι οι κότες!
(αν μας σνομπάρεις δλδ και δε θες το δικό μας)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 18:47, 08-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Στο rouge εχει συνηθως απλα φορεματακια μονοχρωμα..
Αλλα το λευκο θα ειναι εντυπωσιακο, σε βλεπω σφαγμενη στο γονατο
πόσο εντυπωσιακό να ναι βρε λαβ.. λευκό είναι.. χμου.
βασικά σκεφτόμανε ότι άμα βάλω με χρώμα θα με σφάξει σίγουρα! :S

γιααα πες πού είναι αυτό το rouge...

και γιααα πες και καμία εναλλακτική σε χρώμα ;p

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Εχμ έχω ένα ακριβώς όπως το περιγράφεις.
Στο δανείζω άμα θες
αχουυυ σ' ευχαριστώ πολύ πολύ βρε Ηρούλι μου
δεν νομίζω να μου κάνει όμως- είσαι πιο αδύνατη βρε συ!
στείλε φωτο...

-- άκου κει σας σνομπάρω!

έκανα πάντως μια βολτούλα στα μαγαζιά σήμερα, μα δεν είδα κάτι αξιόλογο.
θα ξαναπάω μάλλον και μες στη βδομάδα

ευχαριστώωω
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 19:12, 08-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
αχουυυ σ' ευχαριστώ πολύ πολύ βρε Ηρούλι μου
δεν νομίζω να μου κάνει όμως- είσαι πιο αδύνατη βρε συ!
στείλε φωτο...

-- άκου κει σας σνομπάρω!

έκανα πάντως μια βολτούλα στα μαγαζιά σήμερα, μα δεν είδα κάτι αξιόλογο.
θα ξαναπάω μάλλον και μες στη βδομάδα

ευχαριστώωω
Άσε τις βλακείες. Μια χαρά θα σου είναι.

Θα το φωτογραφήσω και θα στη στείλω, για να περάσει από επιτροπή
Το δοκιμάζεις κι άμα δε σου πάει, δεν το φοράς.
We ll see
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 19:15, 08-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Άσε τις βλακείες. Μια χαρά θα σου είναι.

Θα το φωτογραφήσω και θα στη στείλω, για να περάσει από επιτροπή
Το δοκιμάζεις κι άμα δε σου πάει, δεν το φοράς.
We ll see
χαχα! μη στείλεις στο κινητό, στείλε σε μειλ
γιατί δεν έχω εμ-εμ-ες

αχου σε υπερ- ευχαριστώ!!

μουτς!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες