• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν το γνωρίζω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απο οσο γνωριζω, πιο δυσκολα ερεθιζονται οσοι εχουν κανει περιτομη. Οχι πιο ευκολα. (βεβαια οχι σε ανησυχητικα σημεια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Απο οσο γνωριζω, πιο δυσκολα ερεθιζονται οσοι εχουν κανει περιτομη. Οχι πιο ευκολα. (βεβαια οχι σε ανησυχητικα σημεια).

Με το "ερεθίζονται" εννοούμε όλοι αυτό που εννοώ? :worry::redface: Σόρρυ για την "ηλίθια" ερώτηση απλά έχω ενστάσεις, κ αν εννοούμε το ίδιο βρίσκω ότι ερεθίζονται πιο εύκολα (δίχως να έχω κάνει κ διατριβή στο θέμα βεβαίως βεβαίως :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Με το "ερεθίζονται" εννοούμε όλοι αυτό που εννοώ? :worry::redface: Σόρρυ για την "ηλίθια" ερώτηση απλά έχω ενστάσεις, κ αν εννοούμε το ίδιο βρίσκω ότι ερεθίζονται πιο εύκολα (δίχως να έχω κάνει κ διατριβή στο θέμα βεβαίως βεβαίως :P)

Ναι ! Γιατί το μέρος που αφαιρείται είναι ευαίσθητο στον σεξουαλικό ερεθισμό. Βέβαια δεν είναι μεγάλη η διαφορά από όσο ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Συγνώμη κιόλας βρε παιδιά, αλλά γιατί πιστεύεται οτι το μέρος που αφαιρείται είναι πιο ευαίσθητο στο σεξουαλικό ερεθισμό;
Ενα μικρό κομματάκι δέρματος είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Συγνώμη κιόλας βρε παιδιά, αλλά γιατί πιστεύεται οτι το μέρος που αφαιρείται είναι πιο ευαίσθητο στο σεξουαλικό ερεθισμό;
Ενα μικρό κομματάκι δέρματος είναι....

Προσωπικά δεν το λέω μόνη μου σχετικός γιατρός μου το έχει πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οταν λες σχετικός;
Τι ειδικότητα εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Ουρολόγος- Ανδρολόγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Από όσο γνωρίζω η συγκεκριμένη περιοχή δεν έχει ιδιαίτερα στοιχεία που να την καθιστούν τόσο περισσότερο ευαίσθητη. Είναι μόνο δέρμα με σχετικά πλούσια αιμάτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Από όσο γνωρίζω η συγκεκριμένη περιοχή δεν έχει ιδιαίτερα στοιχεία που να την καθιστούν τόσο περισσότερο ευαίσθητη. Είναι μόνο δέρμα με σχετικά πλούσια αιμάτωση.

Η περιοχη ομως που μενει ακαλυπτη μετα την αφαιρεση την ακροποσθιας ειναι φοβερα ευαισθητη. Το γεγονος ακριβως οτι η βαλανος μενει ακαλυπτη σημαινει την ελαφρια αναισθητοποιηση της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ελαφριά αναισθητοποίηση λόγω της αφαίρεσης της ακροποσθίας;
Δυστυχώς σε όσα παιδάκια το έχω εφαρμόσει, δεν έχουν φτάσει σε ηλικία να μου απαντήσουν σε ένα τέτοιο ερώτημα...
Θα προσπαθήσω να το θυμάμαι για το μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εγω παντως γνωριζοντας το αυτο απο "πρωτο χερι", δεν ισχυει κανενος ειδους αναισθητοποιησης...ουτε ελαφριας, ουτε καποιας αλλης..καθε αλλο θα ελεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ελαφριά αναισθητοποίηση λόγω της αφαίρεσης της ακροποσθίας;
Δυστυχώς σε όσα παιδάκια το έχω εφαρμόσει, δεν έχουν φτάσει σε ηλικία να μου απαντήσουν σε ένα τέτοιο ερώτημα...
Θα προσπαθήσω να το θυμάμαι για το μέλλον.

μα και αυτα.. πως θα ειναι σε θεση να απαντησουν? με τι θα εχουν να συγκρινουν? οταν ας πουμε ερεθιζεσαι ετσι.. ο αλλος πως μπορει να σου περιγραψει το αλλιως ή το πιο πολυ? :hmm:
ρε παιδια για μισο λεπτο.. οταν λετε για ερεθισμο.. δε συμπεριλαμβανετε τη στυση.. ετσι? εχω μπερδευτει..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οχι βέβαια.
Η στύση δεν έχει καμία σχέση με την περιτομή.
Οσο για την απορία σου, προφανώς και έχεις δίκαιο.
Δεν θα υπάρχει μέτρο σύγκρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εγω παντως γνωριζοντας το αυτο απο "πρωτο χερι", δεν ισχυει κανενος ειδους αναισθητοποιησης...ουτε ελαφριας, ουτε καποιας αλλης..καθε αλλο θα ελεγα...

Να υποθεσω οτι εκανες περιτομη και μπορεις να συγκρινεις το πριν και το μετα ? Συγγνωμη, αλλα αυτο μονο μπορει να θεωρηθει "πρωτο χερι" και οχι οτι ο περιτομημενος τυπας που πηγες ερεθιζεται πιο ευκολα πα' τους υπολοιπους μη περιτομημενους που σου ετυχαν, γιατι αυτο ανετα μπορει να οφειλεται σε ψυχολογικους λογους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να υποθεσω οτι εκανες περιτομη και μπορεις να συγκρινεις το πριν και το μετα ? Συγγνωμη, αλλα αυτο μονο μπορει να θεωρηθει "πρωτο χερι" και οχι οτι ο περιτομημενος τυπας που πηγες ερεθιζεται πιο ευκολα πα' τους υπολοιπους μη περιτομημενους που σου ετυχαν, γιατι αυτο ανετα μπορει να οφειλεται σε ψυχολογικους λογους.

εγω δεν καταλαβα να εκανε καμια συγκριση με τους μη περιτομημενους παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να υποθεσω οτι εκανες περιτομη και μπορεις να συγκρινεις το πριν και το μετα ? Συγγνωμη, αλλα αυτο μονο μπορει να θεωρηθει "πρωτο χερι" και οχι οτι ο περιτομημενος τυπας που πηγες ερεθιζεται πιο ευκολα πα' τους υπολοιπους μη περιτομημενους που σου ετυχαν, γιατι αυτο ανετα μπορει να οφειλεται σε ψυχολογικους λογους.

ο περιτομημενος τυπας που ανεφερες ειναι η σχεση μου, η οποια μετραει ουκ ολιγα χρονια(οποτε αν μη τι αλλο κατι ξερω)...και η αληθεια ειναι οτι εχει κανει την περιτομη απο τη στιγμη που γεννηθηκε.
Απο τη μια μερια, ναι μεν δεν εχει μετρο συγκρισης του πριν και του μετα, κατι που εχω αναφερει και εγω μερικα ποστ νωριτερα, αλλα απο την αλλη δεν εχει παρατηρησει καποιο "προβλημα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αλλη δεν εχει παρατηρησει καποιο "προβλημα"...

Δε μιλησε κανεις για προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απο τη μια μερια, ναι μεν δεν εχει μετρο συγκρισης του πριν και του μετα, κατι που εχω αναφερει και εγω μερικα ποστ νωριτερα, αλλα απο την αλλη δεν εχει παρατηρησει καποιο "προβλημα"...
Αυτό που καταλαβαίνω εγώ να θέλει να πει ο Jesus ate your cake είναι ότι ακριβώς γιατί δεν έχει μέτρο σύγκρισης, δεν μπορεί να πει αν θα ήταν πιο "ευαίσθητη" εκείνη η περιοχή. Ότι δηλαδή, δεν είπε κανείς ότι αφαιρείται κάθε δυνατότητα διέγερσης, αλλά ίσως αυτό το κομμάτι που αφαιρείται θα συνέβαλε με κάποιον τρόπο στην μεγαλύτερη διέγερση. Επίσης, κανένας δεν μίλησε για "πρόβλημα"... :)

Πάντως είναι πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση και θα ήθελα πραγματικά να καταλήξουμε σε κάτι σίγουρο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top