Σχετικά με τα X-Files

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Πρίν από κάποιο καιρό, πληροφορήθηκα και επιβεβαίωσα, οτι ο ΑΝΤ1, σταμάτησε να προβάλλει κάθε Κυριακή μετά τα μεσάνυχτα τα επισόδεια του τελευταίου κύκλου της αγαπημένης μου σειράς. :( Χτές τελείως στη τύχη, κάνοντας ζάπινγκ, έπεσα πάνω στη φάση που άρχιζε ένα επεισόδειο - για καλή μου τύχη και το είδα. :) Ξέρει κανείς αν τελικά θα αρχίσει να τα προβάλλει ξανά από εκεί που είχε σταματήσει? Τη ίδια ώρα και μέρα? Η ώρα προβολής και η μέρα αυτό δείχνουν, αλλά δυστυχώς δε μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρος με αυτούς. Ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ναι και γω το πέτυχα χτες εντελώς τυχαία κατα τη 1, αλλά δεν ξέρω αν θα συνεχίσει. Μπορείς να νοικιάσεις τη σειρά ή να κατεβάσεις τα επισόδεια από τον net και να βρεις υπότιτλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top