Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,815 μέλη και 2,441,800 μηνύματα σε 76,734 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 281 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συνθέσεις παγκοσμίου κυπέλλου

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 22:58, 12-06-06:

Ψάχνω παντού στο internet για τις συνθέσεις των ομάδων στο Μουντιάλ και δε τις βρίσκω.Εννοώ τους βασικούς ποδοσφαιριστές και τις θέσεις τους.Μπορεί κάποιος να με διευκολύνει αν ξέρει τις συνθέσεις?Ευχαριστώ.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 23:56, 12-06-06:

http://fifaworldcup.yahoo.com/
Αυτό είναι το επίσημο site.Έχει τις συνθέσεις των ομάδων και τις θέσεις των παιχτών.Βασικοί δεν υπάρχουν σε κάθε ομάδα, εξαρτάται από τις ορέξεις του προπονητή κάθε φορά.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:10, 13-06-06:

Ακριβως αυτο που ειπε ο faitplus για τους βασικους.
Aν θες κοιτας και στο ελληνικο (και του faith μια χαρα ειναι) contra.gr και συγεκριμενα εδω:
h**p://wc2006.contrasport.com/?choice=23
(oπου **=tt)
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 12:20, 13-06-06:

Thnx guys
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια