Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,800 μέλη και 2,440,901 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 138 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μετά το τέλος του παιχνιδιού με πετάει στο desktop

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:13, 14-06-06:

Τις τελευταίες 2 μέρες όταν παίζω συγκεκριμένα παιχνίδια(PES 5,NBA Live 2006),μετά το τέλος του παιχνιδιού με πετάει έξω στο desktop.Υποψιάζομαι ότι φταίει η επεξεργασία και ορισμένες αλλαγές που έκανα σε μερικές ομάδες,αλλά και τα πολλά patches που έβαλα πρόσφατα.Εσείς τι νομίζετε ότι φταίει?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:47, 14-06-06:

Τι θερμοκρασια έχει ο επεξεργαστής σου;
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 20:36, 14-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Τι θερμοκρασια έχει ο επεξεργαστής σου;

Γενικά έχει κανονική θερμοκρασία,δε νομίζω να φταίει αυτό.Δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα στο παρελθόν με τη θερμοκρασία,αφού το pc μου δεν φτάνει σε υψηλές-θερμοκρασίες-
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:00, 14-06-06:

Τοτε οπως ειπες και εσυ ... μαλλον κανενα Patch φταιει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια