Γυμναστική, χορός και σωστή διατροφή

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δεν είχα την ανάγκη για γλυκό ,ούτε αγχώθηκα. :P Τελείως αναίσθητη!
Έχασα πολλά από αυτά που ήδη έπρεπε να χάσω :P
ε καλα οκ δεν νομιζω ειναι θεμα αγχους απλα ξερεις μωρε καθεσαι ολη μερα,διαβαζεις, καθεσαι σπιτι ε οσο να 'ναι,τουλαχιστον η δικια μου ορεξη αοιγει:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ε καλα οκ δεν νομιζω ειναι θεμα αγχους απλα ξερεις μωρε καθεσαι ολη μερα,διαβαζεις, καθεσαι σπιτι ε οσο να 'ναι,τουλαχιστον η δικια μου ορεξη αοιγει:D:D:D


χαχα εκτος και αν το φροντιστηριο σου ειναι μακρυα και πηγαινεις ποδαρατο :P
παντως να ξερεις οτι ολα ειναι μια αποφαση, αυτο με τις πανελληνιες πιο πολυ σαν προφαση μου ακουγεται και αυτο γιατι το εζησα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
χαχα εκτος και αν το φροντιστηριο σου ειναι μακρυα και πηγαινεις ποδαρατο :P
ειχα σοφερ(πατηρ):P
]παντως να ξερεις οτι ολα ειναι μια αποφαση, αυτο με τις πανελληνιες πιο πολυ σαν προφαση μου ακουγεται και αυτο γιατι το εζησα:D
καλα για προφαση δεν ξερω αλλα θα συμφωνησω οτι ολα μια αποφαση ειναι το θεμα ειναι να το αποφασισω ομως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ειχα σοφερ(πατηρ):P
καλα για προφαση δεν ξερω αλλα θα συμφωνησω οτι ολα μια αποφαση ειναι το θεμα ειναι να το αποφασισω ομως...:)



η απόφαση είναι το πιο δύσκολο, αλλά αν την πάρεις τότε δεν θα κάνεις πίσω. κάποιος μου είχεπει ότι μια δίαιτα θα πετύχει αν ο σκοπός που την κάνεις είναι για λόγους υγείας και όχι ομορφιάς. :) η απόφαση είναι στο χέρι σου, μπορείςνα το κάνεις όποτε θες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
η απόφαση είναι το πιο δύσκολο, αλλά αν την πάρεις τότε δεν θα κάνεις πίσω. κάποιος μου είχεπει ότι μια δίαιτα θα πετύχει αν ο σκοπός που την κάνεις είναι για λόγους υγείας και όχι ομορφιάς. :) η απόφαση είναι στο χέρι σου, μπορείςνα το κάνεις όποτε θες :D

οι δικοι μου λογοι για να αδυνατησω ειναι:
μπασκετ,κοπελες:P


τι να σου πω το λεω αρκετες φορες και τωρα στις γιορτες καλα το παω το προβλημα ειναι οταν αρχισει η σχολη που ειμαι ολη μερα στο ποδι,που δεν γυρναω σπιτι τα μεσημερια κτλπ...:/::/::/:μακαρι πραγματικα να παρω την αποφαση και να το θελω πολυ αλλα δεν βρισκω τα κινητρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
οι δικοι μου λογοι για να αδυνατησω ειναι:
μπασκετ,κοπελες:P


τι να σου πω το λεω αρκετες φορες και τωρα στις γιορτες καλα το παω το προβλημα ειναι οταν αρχισει η σχολη που ειμαι ολη μερα στο ποδι,που δεν γυρναω σπιτι τα μεσημερια κτλπ...:/::/::/:μακαρι πραγματικα να παρω την αποφαση και να το θελω πολυ αλλα δεν βρισκω τα κινητρα:)



σε νιωθω δυστυχως η ευτυχως. τις κοπελες χεστες, αν αξιζε καποια απο αυτες θα σε ειχαν προσεξει μεχρι τωρα. αμα ειναι επιφανειακες, θα μεινουν στα κιλα σου και δεν θα κοιταξουν πιομεσα. να το κανεις για τον εαυτο σου, να κοιτιεσαι στον καθρευτη και να σουαρεσει αυτο που βλεπεις, για να εισαι υγιης, να μπορειςνατρεχεις χωρις να κουραζεσαι, ναμην αισθανεσαι το βαρος στο στηθος, αν νιωθεις:)

οσο για την σχολη, επειδη θα εισαι στο δρομο , μπορεις να βρεις αλλες λυσεις. ξερω οτι θα σου φαινεται περιεργο να παρεις η φρουτα η μπαρα μαζι σου να φας αλλα δοκιμασε να τρως φαγητα με λιγοτερες θερμιδες, καπως να τα υπολογιζεις ωστε να τρως υγιεινα και οπως πρεπει ακομα και οταν δεν εισαι σπιτι.

αυτο που ειλικρινα δεν θελω ειναι να παθεις κατι ασχημο για να καταλαβεις οτι πρεπει να κανεις διαιτα, το λεω αυτο γιατι και εγω ετσι ειμαι. καποια στιγμη ισως συμβει κατι που θα σε ταρακουνησει και θα το παρεις αποφαση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
σε νιωθω δυστυχως η ευτυχως. τις κοπελες χεστες, αν αξιζε καποια απο αυτες θα σε ειχαν προσεξει μεχρι τωρα. αμα ειναι επιφανειακες, θα μεινουν στα κιλα σου και δεν θα κοιταξουν πιομεσα. να το κανεις για τον εαυτο σου, να κοιτιεσαι στον καθρευτη και να σουαρεσει αυτο που βλεπεις, για να εισαι υγιης, να μπορεις να τρεχεις χωρις να κουραζεσαι, ναμην αισθανεσαι το βαρος στο στηθος, αν νιωθεις:)
ναι οκ σιγουρα η ευεξια πρεπει να ειναι το βασικο κινητρο για τον καθενα αλλα δυσκολα:P.Τωρα για αυτο που λες ναι εχεις δικιο (bold) αλλα οσο να 'ναι το θεμα ειναι να το αποφασισω και δεν με παρακινει ιδιαιτερως κατι:/::/:Anyway,hoping for better days:)

οσο για την σχολη, επειδη θα εισαι στο δρομο , μπορεις να βρεις αλλες λυσεις. ξερω οτι θα σου φαινεται περιεργο να παρεις η φρουτα η μπαρα μαζι σου να φας αλλα δοκιμασε να τρως φαγητα με λιγοτερες θερμιδες, καπως να τα υπολογιζεις ωστε να τρως υγιεινα και οπως πρεπει ακομα και οταν δεν εισαι σπιτι.
μπα δεν ξερω μου φαινονται και πολυ αντρικα ολα αυτα να σου πω την αληθεια.Σκεφτομαι αν ειναι να πηγαινω και να ερχομαι στην σχολη με τα ποδια(20χ20=40 λεπτα περπατημα καθε μερα).Και φυσικα και να προσεχω τι βαζω αλλα κυριως με ετσι πιο alternative γυμναστικη:)

αυτο που ειλικρινα δεν θελω ειναι να παθεις κατι ασχημο για να καταλαβεις οτι πρεπει να κανεις διαιτα, το λεω αυτο γιατι και εγω ετσι ειμαι.
ναι οκ αυτο αν ειναι να γινει θα γινει μακρυπροθεσμα διοτι προς το παρων νεος ειμαι...:clapup::clapup::clapup:
καποια στιγμη ισως συμβει κατι που θα σε ταρακουνησει και θα το παρεις αποφαση. :)
ελπιζω οχι,το μονο μου προβλημα με τα κιλα(εμφανιση δεν εχω προβλημα ειμαι ψηλος δεν μου φαινονται) ειναι κατι μικροενοχλησεις που εχω στον -σπασμενο- μου αστραγαλο αραια και που,αυτος ειναι ο κυριοτερος λογος της σκεψης μου για διαιτα(+το γεγονος οτι αν συνεχισω ετσι δεν θα εχω ρουχα να φοραω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ναι οκ σιγουρα η ευεξια πρεπει να ειναι το βασικο κινητρο για τον καθενα αλλα δυσκολα:P.Τωρα για αυτο που λες ναι εχεις δικιο (bold) αλλα οσο να 'ναι το θεμα ειναι να το αποφασισω και δεν με παρακινει ιδιαιτερως κατι:/::/:Anyway,hoping for better days:)

μπα δεν ξερω μου φαινονται και πολυ αντρικα ολα αυτα να σου πω την αληθεια.Σκεφτομαι αν ειναι να πηγαινω και να ερχομαι στην σχολη με τα ποδια(20χ20=40 λεπτα περπατημα καθε μερα).Και φυσικα και να προσεχω τι βαζω αλλα κυριως με ετσι πιο alternative γυμναστικη:)

ναι οκ αυτο αν ειναι να γινει θα γινει μακρυπροθεσμα διοτι προς το παρων νεος ειμαι...:clapup::clapup::clapup:ελπιζω οχι,το μονο μου προβλημα με τα κιλα(εμφανιση δεν εχω προβλημα ειμαι ψηλος δεν μου φαινονται) ειναι κατι μικροενοχλησεις που εχω στον -σπασμενο- μου αστραγαλο αραια και που,αυτος ειναι ο κυριοτερος λογος της σκεψης μου για διαιτα(+το γεγονος οτι αν συνεχισω ετσι δεν θα εχω ρουχα να φοραω:P)


To προβλημα υγειας δεν κοιταει χρονια , αλλα την διατροφη και την υγεια μας.
Ακομη και το περπατημα πρεπει ναναι στοχος, να περπατας και να το κανεις τροποζωης, παιρνε τα ακουστικακαι δωστου να καταλαβει. Βροχη , χιονι, κατω απολες τιςκαιρικες συνθηκες , γιατι αν το παρατησεις μετα αντε να ξαναρχισεις. Εγω περπαταγα 40 λεπτα πηγαινε μονο και αλλα τοσα στο ελα πανω απο 3 φορες τηνεβδομαδα, ανεξαρτητου καιρου και παπουτσιων :/: ειχα βγαλει χιονιστρες στα ποδια μου και φουσκαλες απο το πολυ περπατημααλλα μετα συνηθισα. Θα το νιωσεις και συ και θα σου γινει συνηθεια. Απλα μην δικαιολογεισαιστον εαυτο σου ,αν κατι παει στραβα η δεν εχεις ακουστικα,η δεν σε βολευουν τα παπουτσια πχ. Παραλληλα ομως να προσεχεις και την διατροφη σου στο πανεπιστημιο, οχι επειδη θα περπατησεις, θα φαςοτι ναναι :P

Μηνεπιβαρυνεις τον αστραγαλο σου, εχει στηριζεσαι τωρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
΄Παιδιά εγώ δεν τρώω πολλά! Αλλά έχω παρατηρήσει αλλαγές στο σώμα μου που δε μου αρέσουν.
Μου λένε ότι γίνεται επειδή δεν κινούμε. Αλλά ούτε και προ Πανελλαδικών κινόμουν και πάρα πολύ!
Δε ξέρω τι φταίει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
To προβλημα υγειας δεν κοιταει χρονια , αλλα την διατροφη και την υγεια μας.
Ακομη και το περπατημα πρεπει ναναι στοχος, να περπατας και να το κανεις τροποζωης, παιρνε τα ακουστικακαι δωστου να καταλαβει.
ετσι επιθετικη σε θελω:)
Βροχη , χιονι, κατω απολες τιςκαιρικες συνθηκες , γιατι αν το παρατησεις μετα αντε να ξαναρχισεις.
ε ναι σε αυτο εχεις ενα δικιο αλλα οσο να ειναι αν εχει παγωνια ή ζεστη αντε να το κανεις και αν το διακοψεις,δυσκολα ξαναρχιζει,εχεις ενα δικιο εδω:/::/::/:Ε
γω περπαταγα 40 λεπτα πηγαινε μονο και αλλα τοσα στο ελα πανω απο 3 φορες τηνεβδομαδα, ανεξαρτητου καιρου και παπουτσιων :/: ειχα βγαλει χιονιστρες στα ποδια μου και φουσκαλες απο το πολυ περπατημααλλα μετα συνηθισα.
ε ναι αλλα οταν γυρνουσες σπιτι μπορουσες να κάτσεις να διαβασεις;;;εννοω δεν ήσουν πτωμα μετα απο τοσα λεπτα περπατημα,εγω θα ημουν ιδρωμενος και πολυ κουρασμενος:confused::hmm::confused:
Θα το νιωσεις και συ και θα σου γινει συνηθεια.
τι να σου πω δυσκολο το βρισκω...
Παραλληλα ομως να προσεχεις και την διατροφη σου στο πανεπιστημιο, οχι επειδη θα περπατησεις, θα φαςοτι ναναι :P
σε αυτο πρεπει να δωσω ιδιαιτερη εμφαση...

μην επιβαρυνεις τον αστραγαλο σου, εκει στηριζεσαι τωρα :(
σε αυτο εχεις απολυτο δικιο και εγω για αυτο πιο πολυ απο ολα ανησυχώ:/::/::/:

΄Παιδιά εγώ δεν τρώω πολλά! Αλλά έχω παρατηρήσει αλλαγές στο σώμα μου που δε μου αρέσουν.
Μου λένε ότι γίνεται επειδή δεν κινούμε. Αλλά ούτε και προ Πανελλαδικών κινόμουν και πάρα πολύ!
Δε ξέρω τι φταίει.:(
κανε γυμναστικη ή γενικα αλλαξε καπως τον τροπο ζωης σου μπας και δεις αλλαγες.Αρχισε τρεξιμο αν ειναι,απο τις καλυτερες γυμναστικες κατ'εμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
κανε γυμναστικη ή γενικα αλλαξε καπως τον τροπο ζωης σου μπας και δεις αλλαγες.Αρχισε τρεξιμο αν ειναι,απο τις καλυτερες γυμναστικες κατ'εμε...
Εξαρτάται τι θέλει να επιτύχει. Αν αυτό που θέλει είναι απλά να χάσει σε λίπος και να τονώσει λίγο τους μύες της, τότε θα ήταν καλύτερο το ποδήλατο, το aerobic και η κολύμβηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εξαρτάται τι θέλει να επιτύχει. Αν αυτό που θέλει είναι απλά να χάσει σε λίπος και να τονώσει λίγο τους μύες της, τότε θα ήταν καλύτερο το ποδήλατο, το aerobic και η κολύμβηση. :)

ναι οκ εχεις δικιο εγω υπεθεσα οτι ηθελε ογκο και γραμμωση.Σιγουρα παντως ποδήλατο, το aerobic(τρεξιμο κυριως...), η κολύμβηση ειναι η καλυτερη γυμναστικη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εξαρτάται τι θέλει να επιτύχει. Αν αυτό που θέλει είναι απλά να χάσει σε λίπος και να τονώσει λίγο τους μύες της, τότε θα ήταν καλύτερο το ποδήλατο, το aerobic και η κολύμβηση. :)

Λατρευω το ποδηλατο...Αξιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ναι οκ εχεις δικιο εγω υπεθεσα οτι ηθελε ογκο και γραμμωση.Σιγουρα παντως ποδήλατο, το aerobic(τρεξιμο κυριως...), η κολύμβηση ειναι η καλυτερη γυμναστικη:)

Το τρέξιμο είναι ζόρι ειδικά αν είσαι αγύμναστος γιατί υπάρχει ο κίνδυνος να αναπνέεις με τρόπο που η άσκηση να γίνεται αναερόβια. Για αυτό συνήθως αν κάποιος δεν κινείται ή δεν αθλείται γενικά τείνω να αποφεύγω να το προτείνω. :redface:
Αν αποκτήσει κάποιος καλή φυσική κατάσταση και έχει τις απαιραίτητες αντοχές, τότε θα ήταν ιδανικό να το ξεκινήσει (ξανά με αργούς ρυθμούς).;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Το τρέξιμο είναι ζόρι ειδικά αν είσαι αγύμναστος γιατί υπάρχει ο κίνδυνος να αναπνέεις με τρόπο που η άσκηση να γίνεται αναερόβια.
δεν το ειχα σκεφτει αυτο,i take it back, περπάτημα τοτε:)
Για αυτό συνήθως αν κάποιος δεν κινείται ή δεν αθλείται γενικά τείνω να αποφεύγω να το προτείνω. :redface:
ε οκ πρεπει να ειναι πολυ αγυμναστος εννοω ασχετως της φυσικης καταστασης του καθενα λιγο να παει στην δουλεια/σχολη κτλπ περπαταει αρα ολα μπορει να ειναι αγυμναστα αλλα τα ποδια του αντεχουν αρκετα οποτε εστω και με πολυ αργο ρυθμο θα μπορει-νομιζω- να τρεχει....Τεσπα,ας μην το ρισκαρουμε:)
Αν αποκτήσει κάποιος καλή φυσική κατάσταση και έχει τις απαιραίτητες αντοχές, τότε θα ήταν ιδανικό να το ξεκινήσει (ξανά με αργούς ρυθμούς).;)
συμφωνω:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
ψηφίζω περπάτημα.. εμένα με έχει σώσει.. και αν έχεις και κανένα τετράποδο να περπατάει δίπλα σου ακόμη καλύτερα,θα το χαρείτε και οι δύο..
αν βέβαια εκεί που μένεις μπορείς να κινείσαι με ποδήλατο, τότε είσαι τυχερός..

αυτό που δεν αντέχω είναι τα γυμναστήρια.. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δυστυχώς δε ξέρω ποδήλατο! :redface::/:
Το περπάτημα το έχω σκεφτεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
ελα βρε, μπορείς να μάθεις! εγώ στα 22 έμαθα μόνη μου πατίνια ;)
πήγαινε με κάποιον να είναι δίπλα σου για να αισθάνεσαι ασφάλεια, μια -δυο θα πέσεις, θα σηκωθείς και θα μάθεις!

αν πάλι όχι, mp3 στα αυτιά και περπάτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μην φοβασαι...Ευκολο ειναι...Παρε ενα ποδηλατο καταλληλο για το υψος σου...Και ξεκινα με την σελα οσο τον δυνατον χαμηλοτερα..Ετσι τα ποδια σου θα ακουμπανε αρκετα στο εδαφος ετσι ωστε εαν χασεις την ισορροπια σου να μην πεσεις κατω σαν το καρπουζι... Και σιγα σιγα την ανεβαζεις...
Εδω να φανταστεις ακομα και εγω πεφτω...Αλλα για αλλο λογο, εχω παπουτσια που κλειδωνουν στα πεταλια...Και καμια φορα ξεχναω να ξεκλειδωσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ε στο μέλλον θα ήθελα να μάθω! Τώρα δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω.
Το mp3 στα αυτιά είναι πολύ καλή ιδέα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top