Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,129 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 191 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τρελάθηκαν οι codec?

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:08, 17-06-06:

Εδω και λιγο καιρο καπια video ειναι σαν "κρυπτογραφιμενα" Ενω δλδ κανονικα ειναι 5 λεπτα πχ μου τα εμφανιζει σαν 35 δευτερολεπτα και παιζουν μονο τα πρωτα 35 δευτερα. Αν ομως μεταφερω την μπαρα με μεταφερει και σε καπιο αλλο σημιο του video. Δεν ξερω σε πιο τυπο αρχειου ακριβος γινετε γιατι αμ κανω δεξι κλικ και ιδιοτιτες που λεει video clip. Η τελευτεα ρυθμιση με την οπια μπορω να το συνδιασω ειναι η εγκατασταση του kazaa codec pack. Μηπος να δοκιμασω να επανεγκαθηστισω; Μηπος ξερετε τι μπορει να φταιει;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:33, 17-06-06:

Mε ποιον media player τα ανοιγεις;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:36, 17-06-06:

Κανονικα τα ανοιγω με WMP10, τα ανοιξα ομως και με Divx και με Media Player Clasic χωρις κανενα αποτελεσμα ομως
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:51, 17-06-06:

Κατεβασε και χρησιμοποιησε τον VLC media player.
http://www.videolan.org/vlc/
Σε πολλα video που ειχα προβλημα (ακομα και video μισοκατεστραμενα που δεν ανοιγαν με τιποτα) αυτος μονο τα ανοιγε!
Για μενα ειναι κορυφη.Και παιζει τα παντα!
Δοκιμασε το και ισως δουλεψει!

H εδω για κατευθειαν download
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 17-06-06 στις 01:55.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:28, 17-06-06:

Κανενα αποτελεσμα Μαριε...
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:00, 17-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εδω και λιγο καιρο καπια video ειναι σαν "κρυπτογραφιμενα" Ενω δλδ κανονικα ειναι 5 λεπτα πχ μου τα εμφανιζει σαν 35 δευτερολεπτα και παιζουν μονο τα πρωτα 35 δευτερα. Αν ομως μεταφερω την μπαρα με μεταφερει και σε καπιο αλλο σημιο του video. Δεν ξερω σε πιο τυπο αρχειου ακριβος γινετε γιατι αμ κανω δεξι κλικ και ιδιοτιτες που λεει video clip. Η τελευτεα ρυθμιση με την οπια μπορω να το συνδιασω ειναι η εγκατασταση του kazaa codec pack. Μηπος να δοκιμασω να επανεγκαθηστισω; Μηπος ξερετε τι μπορει να φταιει;
Για δοκιμασε ενα re-install ... δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο οτι φταιει εκτος απο codec
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος