Κινητό με μούρη ή τον πληρέστερο καμπούρη;

Τη μούρη ή τον τέλειο καμπούρη;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 33)

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Εικάζουμε οτι ήρθε η ώρα να πάρετε κινητό και είστε ανάμεσα σε ένα τέλειο στην όψη αλλά μέτριο στα χαρακτηριστικά και σε ενα τέλειο στα χαρακτηριστικά αλλά μέτριο στην όψη.

Τι θα επιλέγατε;:) (Η επιλογή "και τα δύο" δεν είναι υπαρκτή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τέλειο στα χαρακτηριστικά. Στο κινητό ελάχιστα κοιτάω την εμφάνιση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω κάνει ήδη τέτοιου είδους επιλογή και ψηφίζω τέλειο στα χαρακτηριστικά.
Τη μούρη με τον καιρό τη συνηθίζεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Είμαι (ακόμα.... Ναι ρε σεις ακόμα λίιιγο αναποφάσιστος, Ζυγός γαρ), ανάμεσα στα Siemens EF81 και Sony Ericsson K800.

Τείνω σαφώς προς το δεύτερο. Απλά το Siemens μόλις βγήκε και με τρώει η τσέπη!

Φωτογραφίες εδω:

Code:
https://www.gsmarena.com/benq_siemens_ef81-pictures-1412.php
https://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k800-pictures-1485.php

Το θέμα όμως είναι γενικό, συνεχίστε εσείς να λέτε τις απόψεις σας και να ψηφίζετε ελεύθερα, σα να αγοράζατε εσείς οποιαδήποτε άλλα!

ΥΓ: Τα λίνκς τα έβαλα σε κώδικα για να μην είναι ενεργά. (στο redirection εννοώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tεινω περισοοτερο προς τα χαρακτηριστικα, γιατι (περαν γενικα της μανιας μου) ετσι βαριεμαι πιο δυσκολα το κινητο.;)
Βεβαια εαν το κινητο παρα ειναι ασχημο ή σαν τουβλο (π.χ. το sharp 903:P ), ε τοτε 1000 φορες να παρω ενα με μερικες ελλειψεις.Το καλο με τα κινητα πλεον ειναι οτι υπαρχει τετοια γκαμα, που μπορεις να διαλεξεις ετσι ωστε να συμβιβαστεις με οσο το δυνατον περισσοτερα και απο εμφανιση και απο τεχνικα χαρακτηριστικα.
Παντως και τα δυο που δειχνεις valder ειναι πολυ ομορφα και παροτι το benq ειναι πιο στυλατο-μουρατο, το αλλο εχει απιστευτο "εσωτερικο" κοσμοχωρις να χανει τρομερα σε μφανιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Tεινω περισοοτερο προς τα χαρακτηριστικα, γιατι (περαν γενικα της μανιας μου) ετσι βαριεμαι πιο δυσκολα το κινητο.;)
Βεβαια εαν το κινητο παρα ειναι ασχημο ή σαν τουβλο (π.χ. το sharp 903:P ), ε τοτε 1000 φορες να παρω ενα με μερικες ελλειψεις.Το καλο με τα κινητα πλεον ειναι οτι υπαρχει τετοια γκαμα, που μπορεις να διαλεξεις ετσι ωστε να συμβιβαστεις με οσο το δυνατον περισσοτερα και απο εμφανιση και απο τεχνικα χαρακτηριστικα.
Παντως και τα δυο που δειχνεις valder ειναι πολυ ομορφα και παροτι το benq ειναι πιο στυλατο-μουρατο, το αλλο εχει απιστευτο "εσωτερικο" κοσμοχωρις να χανει τρομερα σε μφανιση...


Είχα ενα πρόβλημα με το 3650. Τρύπαγαν οι τσέπες μου! (Ναι! Κι όμως!) Γι αυτό είχα μια μικρή επιφύλαξη ως προς τα ογκώδη κινητά.:)

Καλά το 903, τούβλο μεν αλλά έχει καλή κάμερα και με 2χ οπτικό (!) ζούμ. Και το Ν93 έχει κάμερα στα 3,2 ΜΡ και φοράει φακούς Carl-Zeiss αλλά είναι γκουμούτσα ολκής!

Εξαρτάται και τι ζητάς... Καλά, μόλις αγοράσω το ενα από τα 2 θα ησυχάσω!:clapup:

ΥΓ: Ρε συ, τι υπογραφή είναι αυτή; Δε μπορώ να αντισταθώ να την κοιτάζω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χμ....ναι εχεις μια βαση!
Τοτε σε θεμα φορητοτητας σαφως υπερτερει το ef81!:D
Καλα το N93 ειναι πολυ κορυφη, αλλα οντως ψιλοτουβλακι...180γραμμαρια ειναι αυτα!!!:D

ΥΓ-Προσωπικα το να ειναι λιγο μεγαλουτσικο δεν με ενοχλει.Γι' αυτο και κατα μπορει να χτυπησω το N71 μεσα στο καλοκαιρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Υπάρχουν και κινητά που συνδιάζουν και τα δύο χαρακτηριστικά πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για εμενα δεν παιζει ρολο αν ειναι τουβλακι ή όχι ... εγω δίνω σημασια αν ειναι καλοσχεδιασμενο. Π.χ. το e50 σιγουρα δεν θεωρειτε μουρατο κινητο αλλα εμενα μου αρεσει.
Τo Qtek 2020 σιγουρα δεν θεωρειτε μουρατο αλλα μου αρεσει ....

Απλως θελω απο το κινητο να ασχοληθηκε καποιος idustrial design ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
για μενα παιζει μεγαλο ρολο η φορητοτητα(σε συνδιασμο με την εμφανιση).για κινητο μιλαμε.θελω να εχει κ καποια επιπλεον χαρακτηριστικα αλλα δεν εχω απαιτηση να κανει παπαδες.γι αυτο ψηφιζω εξωτερικη εμφανιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τον πληρέστερο καμπούρη.
Έχω το ίδιο κινητό εδώ και (μην φρικάρετε) 4 χρόνια.Ακόμη και αυτά που μου δίνονται με την επιδότηση τα χαρίζω σε γνωστούς.
Το έχω βολευτεί απίστευτα για μένα είναι ιδιαίτερα λειτουργικό και δυστυχώς θα πρέπει κάποια στιγμή να το αλλάξω γιατί πλέον δυσκολεύομαι να βρω αξεσουαρ του ας πούμε ράγισε η πρόσοψη της οθόνης και αναγκάστηκα να παραγγείλω κατευθείαν απο την αντιπροσωπεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Θα επέλεγα κάποιο με καλά χαρακτηριστικά. Αν ήταν βέβεια και έκτρωμα ή δεν είχε εύκολο χειρισμό, π.χ. όπως το 7380, ε, τότε θα έψαχνα για κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πλεον ομως η αληθεια ειναι πως δεν χρειαζεται να θυσιαζουμε τοσο το ενα για χαρη του αλλου.
Η γκαμα των μοντελων ειναι τετοια που μας επιτρεπει να τα συνδιασουμε και τα δυο στον μεγιστο βαθμο εαν το επιλεξουμε.
Απλως μερικες φορες τα μουρατα κινητα ειναι τοσο μουρατα που μας κανουν να ξεχνουμε οτιδηποτε αλλο.
Ειναι σαν να σαν να παω εγω για ποτο με την :inlove: Jenifer Love Hewitt:inlove:...σιγα μην κατσω να ασχοληθω για το αν ξερει τον Gandhi π.χ....:P :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειμαι σε μια τετια περιπου φαση αυτην την εποχη... 6630 με ωραια εμφανιση και καλες λειτουργιες η 6680 με καπος καλυτερες λειτουργιες που ομως δεν μου αρεσει και εχει και κανα 50αρι παραπανω; Μολις αποφασισω θα απαντισω και στο ερωτιμα σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εμενα παλι απο τα δυο που λες μου αρεσουν το ιδιο... αλλα νταξ' εσυ ενταξει πεζεις στα ορια!:P
Μιλαμε για 95% ιδιες λειτουργειες και μονο διαφορετικη εμφανιση.
Τα καπακια εχουν αλλαξει και η δευτερη καμερα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Να έχει πολλά χαρακτηριστικά.Δεν πολυκοιτάω την εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Περισσοτερο κοιταζω τα χαρακτηριστικα. :)
Αλλα ενα κινητο που δεν θα μου αρεσε καθολου εξωτερικα δεν θα το επερνα αλλα ουτε θα επερνα καποιο που στερει απο θεμα χαρακτηριστικων. Κινητα υπαρχουν πολλα, οποτε αποκλειεται να μην εβρισκα καποιο που να μου "παει" σε ολα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Πιο πολύ κοιτάω τα χαρακτηριστικά και ελάχιστα την εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ειπαμε, θα παρεις το EF81 δαγκωτα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Valderako... To Sony Ericsson δαγκωτό!!! και καλύτερη μουρη έχει απο το siemens!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top