E, αυτό πάει πολύ!

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Δεν μπορώ αλλά πρέπει να παρατηρήσω ότι από τα λεγόμενα εδώ φαίνεται πράγματι ότι οι γυναίκες είστε ιδιαιτέρως κτητικές,ζηλιάρες και "αρρωστένεται" στην ιδέα της άλλης με μόνη γιατρειά νομίζω να έχει βρεθεί ο αντικαταστάτης!!
Εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω πάντως!


Βασικά άντρες και γυναίκες αρρωσταίνουμε με κάτι απλά είναι διαφορετικό.
Μια γυναίκα μπορεί να ζηλέψει για τα όσα φαντάζεται πως βιώνει με την άλλη και ένας άντρας μπορεί να έχει τα δικά του κολλήματα.

Αυτό που θα με έβγαζε πραγματικά έξω απο τα ρούχα μου είναι πως επειδή συνηθίζω και επιδιώκω ο φίλος μου να δεθεί με την παρέα μου και να τα πηγαίνει καλά, αν μάθαινα πως μετά τον χωρισμό μας επιδιώκει να εξακολουθεί να βγαίνει με αυτούς και την νυν.
Κάτι που με είχε εξοργίσει στο παρελθόν αλλά ήταν απόκυμα της ζήλειας μου, ήταν πως με τον πρώην αρρβωνιαστικό μου είχαμε μαζί ενα σκυλάκι, όταν χωρίσαμε το κράτησε εκείνος λόγω χώρου.Λίγους μήνες μετά είδα την τότε κοπέλα του να το βγάζει βόλτα. Ε αυτό ήταν φούντωσα, οκ να έχει τον άντρα σου αλλά και τον σκύλο, ε ναι πήγαινε πολύ:mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μα να μην κατουρήσει το κακόμοιρο το σκυλάκι?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω.
Και να το θέσω και πιο σκληρά!!! Ο νυν ή προηγούμενος σας δεν είχα κάποια πριν από εσάς!!! Δηλαδή αν είχε πχ το σκυλάκι όπως λες και έπρεπε να βγει βόλτα δεν θα το έβγαζες αν μπορούσες??

Αυτό με τους φίλους ας πρόσεχες. Οι λόγοι ενός χωρισμού δεν πρέπει ποτέ να επηρεάζουν μια παρέα! Και αν πρώην τα πάει καλά με την παρέα σου και περνάνε όλοι καλά πρέπει να ξεκόψουν??? Στην τελική μπορεί να είσαι εσύ ο ίδιος που άλλαξες ή ο πρώην να είναι αυτό που έλειπε από την παρέα! Επίσης μπορεί και να άλλαξε η παρέα. Τίποτα στατικό στις διαπροσωπικές σχέσεις!
Αναφέρομαι και στα δύο φύλλα για πρώην!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
και μόνο που θα'κανε έρωτα με μια άλλη..για'μενα παραπάει..!! :kill::knife: ..αλλά αν υποθέσουμε ότι τον έχω ξεπεράσει τελείως,δεν θα υπήρχε λόγος να μ'ενοχλήσει τίποτα... :hmm: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Υπάρχουν διάφορα που θα με ενοχλούσαν ,αλλά από την άλλη πιστεύω ακράδαντα ότι κανείς δεν αναθεωρεί απόψεις (και πόσο μάλλον να τις κάνει και πρακτική ) για χάρη κανενός ...όλοι -ή τουλάχιστον οι περισσότεροι ζωντανοί - αλλάζουν ,αναθεωρούν και απορρίπτουν παλιότερες τακτικές σαν αποτέλεσμα όμως δική τους εμπειρικής διαπίστωσης ότι αυτό που μέχρι χθες πίστευαν είναι λάθος ...δηλαδή η όποια εσωτερική αλλαγή είναι να συμβεί θα συμβεί αναπόφευκτα,είτε υπάρχει κάποιος άντρας /γυναίκα στη ζωή μας είτε όχι ...
Οπότε μάλλον σκέφτομαι ότι έμαθε από τα λάθη του(που ΄'εκανε μαζί μου ) και χαίρομαι που τουλάχιστον το πέρασμα μου του άφησε κάτι σημαντικό (εντάξει,το χρύσωσα το χάπι πάλι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να με χωρίσει κάποιος επιδή δεν ολοκλήρωσα μαζί του μέσα σε 3 μήνες και να είναι με την άλλη 1 χρόνο και να μην της έχει ζητήσει καθόλου ολοκλήρωση:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να με χωρίσει κάποιος επιδή δεν ολοκλήρωσα μαζί του μέσα σε 3 μήνες και να είναι με την άλλη 1 χρόνο και να μην της έχει ζητήσει καθόλου ολοκλήρωση:mad::mad:

Των άκρων αυτός ο άνθρωπος! Πάει πολύ να είναι με κάποια ένα χρόνο και να μην κάνουν sex! Ειδικά εφ' όσον δεν είναι και οι δυο έτσι κι αλλιώς τις πεποιθήσεις "όχι προγαμιαίο sex"... :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Των άκρων αυτός ο άνθρωπος! Πάει πολύ να είναι με κάποια ένα χρόνο και να μην κάνουν sex! Ειδικά εφ' όσον δεν είναι και οι δυο έτσι κι αλλιώς τις πεποιθήσεις "όχι προγαμιαίο sex"... :confused: :confused:

αυτή δεν ήθελε να πάει με κάποιον με την μία ήταν και εκείνη Παρθένα σαν και μένα, την σεβότανε έλεγε και έσταζε το στόμα του μέλι, εμεένα με τον πρώτο μήνα με παρακαλούσε, ήταν απίστευτα αιδιαστικός, τον συχάθηκε η ψυχή μου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βασικά τίποτα- ό,τι μαθαίνει κανείς, καλό είναι. Και για να κάνει σ' εκείνη κάτι που σε μένα αρνιόταν, σημαίνει πως τελικά κάτι κατάφερα να του μάθω κι ας μη το απολαμβάνω εγώ. Χαλάλι της κι αυτό κι αυτός! (Γιατί αν ήθελα, θα ήταν ακόμα μαζί μου! ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έχω πάρα πολλές φορές σκεφτεί αυτή την ερώτηση για τον πρώην μου. Και πολλά θα με έκαναν 1000 κομμάτια! Αλλά αυτό που συνοψίζει τα περισσότερα είναι να τον δω σε 1 σχέση ευτυχισμένο και χωρίς να επηρεάζεται από τα άπειρα ψυχολογικά issues του. Από την άλλη επειδή τον αγαπάω (κι ας μου φέρθηκε γ@μησέ τα) ασυνείδητα το εύχομαι γι'αυτόν. Επειδή θέλω να είναι ευτυχισμένος, ακόμα κι αν δεν είμαστε μαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμμ....νομιζω τιποτα...δεν μπαινω σε τετοιες διαδικασιες οταν εχω κατι αφησει πισω μου....οταν εχω απομυθοποιησει τον αλλο, ο,τι και να κανει στη ζωη του δε με αφορα ....κυριολεκτικα
...να ναι καλα...απο μακρια ομως....ο,τι και να μαθω δε θα με επηρεασει....τλχ η μεχρι τωρα εμπειρια μου ...αυτο εχει δειξει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Να την θεωρει καλυτερη απο μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina20423

Νεοφερμένος

Η pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αυτο που εκανε ηταν οτι χειροτερο. ενω τα ειχε με μενα αφιερωνε στη νεα του γκομενα τραγουδια στο φεισμπουκ. και ειχαν γεμισει φωτογραφιες τους που ηταν αγκαλιασμενοι. μολις το ειδα εμεινα μ@@ας. αυτα που κοροιδευαμε μαζι για το φεισμπουκ και τα τραγουδακια και τις αφιερωσεις που κανουν τα 17χρονα τα εκανε τωρα αυτος . δεν θα σας πω τι επακολουθησε. ο κακος χαμος. φυσικα κι εξακολουθει να ειναι τωρα μαζι της και προσπαθω να μην μαθαινω τιποτα για αυτον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αυτο που εκανε ηταν οτι χειροτερο. ενω τα ειχε με μενα αφιερωνε στη νεα του γκομενα τραγουδια στο φεισμπουκ. και ειχαν γεμισει φωτογραφιες τους που ηταν αγκαλιασμενοι. μολις το ειδα εμεινα μ@@ας. αυτα που κοροιδευαμε μαζι για του φεισμπουκ και τα τραγουδακια και τις αφιερωσεις που κανουν τα 17χρονα τα εκανε τωρα αυτος . δεν θα σας πω τι επακολουθησε. ο κακος χαμος. φυσικα κι εξακολουθει να ειναι τωρα μαζι της και προσπαθω να μην μαθαινω τιποτα για αυτον.


ελεος,και απο οτι βλεπω εισαι 26 αρα και εκεινος γυρω εκει θα ναι ,σαν 15χρονο εκανε,γλειτωσες:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina20423

Νεοφερμένος

Η pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
27 αυτος. με ξεφτιλισε οσο δεν παει. εγιναν πολλα. παρα πολλα. εγω γλιτωσα αλλα μου αφησε αμετρητες πληγες που θα κανω καιρο να τις επουλωσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Τουλάχιστον ξεμπέρδεψες μαζί του γρήγορα και δεν προχώρησε πολύ ούτε έχασες παραπάνω χρόνο. Η ξεφτίλα νασαι σίγουρη πως είναι όλη δικιά του ,εσύ να μην ανησυχείς για τίποτα και κοίτα μπροστά. Χρόνο χρειάζεσαι και όλα θα φτιάξουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina20423

Νεοφερμένος

Η pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ε οχι και γρηγορα. 4.5 χρονια εφαγα μαζι του. και εχω μεινει να αναρωτιεμαι αν και ολα αυτα τα χρονια με δουλευε. το τι ψεματα ακουσα απο αυτον δε λεγεται για να κρυψει οτι την εχει γκομενα. ασχετα αν στο facebook ηταν in a relationship with her. μιλαμε για χοντρο δουλεμα. του λεω με δουλευεις? οχι οχι απλα θελω λιγο χρονο μονος!!!!
holy shit! δεν υπαρχει ο τυπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Τεσσεραμιση χρονια να σε δουλευει; Για ποιον λογο; Δεν θα ειχε κουραστει; Τοσο απελπισμενος ναταν; Λιγο δυσκολο μου φαινεται. Αλλα ειλικρινα πιστευεις οτι εχει σημασια τωρα πια; Μετα θα νιωθεις χειροτερα, και μπορει ακομα και τον εαυτο σου να κατηγορεις για οτι εγινε. Οποτε προχωρα μπροστα και μην τον αφηνεις ακομα και τωρα που δεν ειστε μαζι να σε "δηλητηριαζει" ειναι πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τπτ....οταν κλεισω μια σχεση ,για μενα αποτελει οριστικο παρελθον.Δεν με ενδιαφερει τι θα κανει και τι δεν θα κανει με την επομενη ...δικο του θεμα...Οπως και γω προχωρω τη ζωη μου κατα βουληση...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Και εγω εχω δει τον πρωην μου με αλλη, οταν ακομα δεν τον ειχα ξεπερασει (προφανως τα φτιαξανε για να με ξεπερασει:devil:) Αυτο ομως που με εκανε να πω "Ε αυτο παει πολυ!" ηταν οταν τους ειδα να φασωνονται στις κερκιδες, ενω εμενα μου ελεγε πως τον ενοχλει να τον βλεπουν ολοι να φασωνετε με'στη μεση!!!!! ΕΛΕΟΣ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top