Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,441,026 μηνύματα σε 76,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 307 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έπαιζε το underworld;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 04:17, 05-07-06:

Την παρασκευη 30/9/2006 ετυχε να ειμαι (ξανα) αθηνα και να παω στο underworld. O ήχος μου αρεσε πολυ. Τι ειδος ειναι; Τι μου προτεινετε να ακουσω σε αυτο το στυλ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:24, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Την παρασκευη 30/9/2006 ετυχε να ειμαι (ξανα) αθηνα και να παω στο underworld. O ήχος μου αρεσε πολυ. Τι ειδος ειναι; Τι μου προτεινετε να ακουσω σε αυτο το στυλ;
Με τις ημερομηνιες που γραφεις μπερδευτικα ειναι η αληθεια.
Το underworld αν δεν κανω λαθος παιζει Punk & Hardrock.
Μπες εδω http://anexartisi.gr/nea.html και ισως βρεις και πιο συγκεκριμενα πραγματα (ποιος επαιζε και τι).
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:29, 05-07-06:

Μπα οχι ... παιζει κατι σε 'electro gothic". Τουλαχιστον εγω αυτο τον ορο θα εδινα
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 11:43, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
30/06/06 φαντάζομαι και όχι 30/09/06
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:18, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain
30/06/06 φαντάζομαι και όχι 30/09/06
ουπς ναι!
Παράθεση

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O BladeRunner έγραψε: στις 16:25, 05-07-06:

Βασικά, τις Παρασκευές το μαγαζί παίζει ebm/electro με ολίγον από industrial (πιο αργά). Πετάει και κανένα άσχετο (πχ. Type O), αλλά αυτά είναι εξαιρέσεις...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:13, 05-07-06:

πες μου μερικα ebm/electro συγκροτιματα πλς!
Παράθεση

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O BladeRunner έγραψε: στις 10:37, 06-07-06:

Κάποια από τα πιο γνωστά γκρουπ του χώρου είναι οι VNV Nation, Suicide Commando, Combichrist, Apoptygma Berzerk, Covenant. Hocico,Deine Lakaien, Project Pitchfork και τα λοιπά...τα περισσότερα από αυτά παίζουν πάντα στο underworld...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:54, 07-07-06:

Εισαι θεος ... αρχιζω το ψαξιμο!
Παράθεση

BladeRunner

Νεοφερμένος

O BladeRunner έγραψε: στις 10:25, 07-07-06:

Έγινε, ό,τι άλλο θες ρώτας! Καλό ψάξιμο!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 05:42, 15-07-06:

Και Blutengel ψάξε!! Κορυφαίοι μαζί με τους VNV.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:43, 15-07-06:

Απο VNV κατι βρηκα και μου αρεσαν αρκετα .... Οσο για τους bluetengel θα ψαξω οταν βρω χρονο
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 785 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 14:08, 01-06-09:

Αν δεν κάνω λάθος, μέχρι πέρσι resident στο underworld τις Παρασκευές έκανε ο Φακινός οπότε μάλλον industrial-ebm θα έπαιζε...

Και μιας και το ξέθαψα το θεματάκι (3 χρόνια μετά;! ) τέτοιου είδους μαγαζιά πλέον είναι το second skin (πάλι του ίδιου dj o οποίος αποχώρησε απο το uw) και το alley cat (μόνο τις Παρασκευές), αν ενδιαφέρεσαι ακόμα. Δυστυχώς το uw έχει χαλάσει πολύ σε αυτόν τον τομέα και από ebm βάζει μόνο χιτάκια πια...

Υπογραφή: η καθυστερημένη!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:17, 02-06-09:

OMG, πως περνάει ο χρόνος
Δεν μου λες, σκεφτόμουν να ξανά πάω ... πιστεύεις δηλαδή πλέον ότι αξίζει μόνο τις παρασκευές;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm

Βρείτε παρόμοια