Ποιος πιστεύετε ότι θα πάρει το Μουντιάλ 2006;

Ποιος πιστεύετε ότι θα πάρει το Mundial 2006;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λίγες ώρες πριν το μεγάλο τελικό...ποιον υποστηρίζετε?Γαλλία ή Ιταλία?Εγώ είμαι με Γαλλία:clapup:
ΥΓ:σόρρυ Μάριο:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
FORZA ITALIA!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
ΓΑΛΛΙΑ

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ είμαι με το ποδόσφαιρο :P. ελπίζω να γίνει καλός αγώνας γιατί οι σούπες δεν αντέχονται καλοκαιριάτικα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Mε Ιταλό είμαστε!!!!:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
H Ιταλία το πήρε! Μundial is overrrrrrrrrrr now! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να ψηφισω Ιταλια τωρα που το πειρε;:P

Τι ητανε αυτο που εκανε ο zidane ωρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κρίμα, απαράδεκτο να προβείς σε τέτοια ενέργεια στον τελευταίο αγώνα της καριέρας σου :(. δε θέλω ούτε καν να σκέφτομαι τι μπορεί να του είπε το κωλόπαιδο πάντως... κατακριτέοι και οι δύο :mad:. το ματς το άξιζε η γαλλία πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Να παιζεις μπαλα 30 λεπτα και μετα να σηκωνεις τον κυπελο δεν λεει... Η Γαλλια ανωτερη στο παιχνιδι. Εχασε απο δικο της λαθος στα πεναλτυ. Ο Buffon αλλου γι'αλλου επεφτε στα πεναλτυ...

Απαραδεκτος ο Zizu. Δυο φορες χειροτερος ο Ιταλος.
Κριμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Δεν ξέρω τί μπορεί να είπε ο Ματεράτσι, αλλά ο Ζιντάν έκανε σαν να ήταν πρώτη φορά που παίζει.
Η Ιταλία ήταν, είναι και θα είναι ομάδα σκοπιμότητας.Όντως ο Μπουφόν φάνηκε ότι δεν είναι καλός στα πέναλτυ, αλλά καλύτερα να έχεις έναν τερματοφύλακα που είναι καλός σε όλα τα υπόλοιπα κι ας τα τρώει τα πέναλτυ.
Για μένα, το κύπελλο το αξίζει αυτός που το παίρνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ο Ιταλος γιατι δυο φορες χοιροτερος; Ξερουμε τι του ειπε; Μηπος προηγειθικε κατι που δεν ειδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ποιος ψήφισε ρε παιδιά Γαλλία μετά το τέλος του τελικού? :hehe:

Vkey ξέρω ότι στεναχωρήθηκες που τελείωσε το μουντιάλ, αλλά κάνε υπομονή ένα μήνα μέχρι το μουντομπάσκετ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
ο Ιταλος γιατι δυο φορες χοιροτερος; Ξερουμε τι του ειπε; Μηπος προηγειθικε κατι που δεν ειδα;
Οπως ειδα την φαση...

Ο ιταλος εχει αγκαλιασει τον Zizu. τελειωνει η φαση και ανταλλασουν λογια. Ο Zizu του χαμογελαει και τον χτυπαει στην πλατη(φιλικα οχι καμια μπουνια..) και προχωραει μπροστα. Ξαφνικα σταματει ο zizu και γυρναει και του ριχνει την κουτουλια.

Δυο φορες χειροτερος ο Ιταλος που συνεχισε κατι που ειχε ληξει απο πλευρας zινταν και του οτι δεν σεβαστηκε εναν μεγαλο ποδοσφαιριστη που εκανε τον τελευταιο του παιχνιδι, ξεροντας οτι ειναι οξυθυμος και ισως, λεω ισως πονταρε σε κατι τετοιο ,τη στιγμη που η Ιταλια ηταν χωμα μεσα στο γηπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
αλλά ο Ζιντάν έκανε σαν να ήταν πρώτη φορά που παίζει

πρώτη δεν ήταν, ήταν όμως τελευταία. δεν τον δικαιολογώ επ' ουδενί, αλλά αν δεν έχεις παίξει, δεν ξέρεις... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Vkey ξέρω ότι στεναχωρήθηκες που τελείωσε το μουντιάλ, αλλά κάνε υπομονή ένα μήνα μέχρι το μουντομπάσκετ.:P

Tώρα τι να το κάνω που ο άλλος είναι Πάτρα; :P Το μόνο καλό είναι ότι θα μου ανέβει :clapup: Σε ένα μήνα; :worry: Και σκόπευα να κατεβώ Πάτρα, γμτ με μπάσκετ θα την βγάλω εκεί; ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΤΕ;!;!;! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ποδόσφαιρο γενικά δεν παρακολουθώ. Άλλα οι τελικοί έχουν ενδιαφέρον. Δεν έχει σημασία ποιόν υποστήριζα. Διάλεξα σχεδόν στην τύχη, μόνο και μόνο για το ενδιαφέρον που λέγαμε πριν και έτυχε να επιλέξω Ιταλία παρόλο που και οι Γάλλοι μου είναι συμπαθείς.

Στεναχωριέμαι πραγματικά για τον Ζινταν. Τι να σκέφτεται τώρα.
Να τελειώσει έτσι η καριέρα σου,...πίκρα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Ποιος ψήφισε ρε παιδιά Γαλλία μετά το τέλος του τελικού? :hehe:

Vkey ξέρω ότι στεναχωρήθηκες που τελείωσε το μουντιάλ, αλλά κάνε υπομονή ένα μήνα μέχρι το μουντομπάσκετ.:P

Εγώ πάντος μόλις ψήφισα Γαλλία:D .(Λατρεύω τα polls και θέλω όπου τα βρίσκω να ψηφίζω. Αρκεί να με εκφράζουν οι επιλογές κιόλας)

Ε αφού Γαλλία υποστήριζα από την αρχή...:)

Πάντως έπεξε καλύτερα η Γαλλία και τουλάχιστον ήταν ένας τελικός με γρήγορο ρυθμό, φάσεις και γκόλ. Όχι σαν εκείνον του 1994 (που τον θυμήθηκα τώρα:hmm: ).

Ωραίο ματς. Μου άρεσε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Οπως ειδα την φαση...



Δυο φορες χειροτερος ο Ιταλος που συνεχισε κατι που ειχε ληξει απο πλευρας zινταν και του οτι δεν σεβαστηκε εναν μεγαλο ποδοσφαιριστη που εκανε τον τελευταιο του παιχνιδι, ξεροντας οτι ειναι οξυθυμος και ισως, λεω ισως πονταρε σε κατι τετοιο ,τη στιγμη που η Ιταλια ηταν χωμα μεσα στο γηπεδο.

Ναι καλα..οταν πανηγυριζε το μουφα εναλτι ο ζιζου ηταν ωραια.Χρυσος παιχτης ο Ζιζου αλλα καμια δικαιολογια γιατι το εχει ξανακανει και αυτα στο παιχνιδι τα συνη8ιζουν οι παιχτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Mundial ήταν και πάει...

ΙΤΑΛΙΑΑΑΑ

:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vaguraw:
Ναι καλα..οταν πανηγυριζε το μουφα εναλτι ο ζιζου ηταν ωραια.Χρυσος παιχτης ο Ζιζου αλλα καμια δικαιολογια γιατι το εχει ξανακανει και αυτα στο παιχνιδι τα συνη8ιζουν οι παιχτες.
Το πεναλτυ το αποφασιζει και ειναι στην κριση του διαιτητη, μην κατηγορουμε τον zizu επειδη ειναι ο εκτελεστης ...Υπηρξε και αλλη φαση που υπηρχε πεναλτυ υπερ της Γαλλιας αλλα δεν δωθηκε...

Και επειδη το εχει ξανακανει, ο Ιταλος το ηξερε. Δεν θα μαθουμε τωρα πως παιζει η Ιταλια :P Δεν ξερω αν ηταν τοσο δυνατη η κεφαλια, αλλα ο Materazzi πεφτει θεαματικα..Απο συνηθεια μηπως? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top