Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 155)
  • Να κερνάει ο άντρας

    Ψήφοι: 37 23.9%
  • Να κερνάει η γυναίκα

    Ψήφοι: 3 1.9%
  • Ο καθένας να πληρώνει τα δικά του

    Ψήφοι: 60 38.7%
  • Μισά-μισά

    Ψήφοι: 9 5.8%
  • Να πληρώνει κάθε φορά ένας από τους δύο, εναλλάξ

    Ψήφοι: 44 28.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.3%

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Γυφτια το μισα μισα ; Και σε παρεα/φιλια κιολας ; Σιγα ρε παιδια, υπερβολες.

Σε αλλες χωρες το μισα μισα θεωρειται αυτονοητο και αν θελει καποιος να κερασει τοτε αυτο εκτιμαται δεοντως.

Δηλαδη τι διαφορα εχει το μισα-μισα απο το να κερναει μια ο ενας μια ο αλλος ; (ουσιαστικη διαφορα μιλαμε, οχι στο μυαλο μας πως μας "φαινεται" ).

Και εννοειται οτι καποιες φορες θα κερασει ο ενας, ή αυτος που καλεσε, ή λογω καποιας περιπτωσης κλπ. Αλλα αυτα θα ειναι οι ευχαριστες εξαιρεσεις (και συχνες , δε χρειαζεται νε ειναι σπανιες).Οχι ομως και ο κανονας. Το "ποτε" που ελεγε η Μισελ.

Και καπου εδω , αξιζει να σκεφτουμε, αν αυτες οι αρχες και η "αισθητικη" οπως την λενε καποιοι, ειναι κατι που αγκαλιασαμε μονοι σας, ή ηταν απλα οπως μας εμαθαν και συνηθισαμε, οι παλαιοτεροι...

Βάλε πέντε ευρώ να βάλω αλλα πέντε. Ήμαρτον. Προτιμώ να τα πληρώσω εγώ από το να ρεζιλεύομαι. Γουστάρω να πληρώνω και δεν έχω ανάγκη κανέναν. Βγαίνω μόνη μου και παίρνω μπουκάλι every time που βγαίνω με τις κοπέλες, όπως επίσης δεν περιμένω και ένα γκομενάκι να με πάει για μαμ. Αλλά όχι ρε παιδιά σαν να είμαστε 15 που είχαμε το χαρτζιλίκι του μπαμπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτο λεω κι εγω Δημητρη. Υπαρχουν πιο σημαντικα πραματα για να κρινουμε τον αλλον.

Πχ, τι παπουτσια φοραει, αν τραβηξε την καρεκλα να κατσεις, αν σου βαλε νερο πριν βαλει στον εαυτο του , κλπ :P

Βάλε πέντε ευρώ να βάλω αλλα πέντε. Ήμαρτον. Προτιμώ να τα πληρώσω εγώ από το να ρεζιλεύομαι. Γουστάρω να πληρώνω και δεν έχω ανάγκη κανέναν. Βγαίνω μόνη μου και παίρνω μπουκάλι every time που βγαίνω με τις κοπέλες, όπως επίσης δεν περιμένω και ένα γκομενάκι να με πάει για μαμ. Αλλά όχι ρε παιδιά σαν να είμαστε 15 που είχαμε το χαρτζιλίκι του μπαμπά.
Eιπα οτι μιλησα για τη νοοτροπια γενικοτερα οχι για τα 5 ευρω ενος καφε. Διαβαζουμε,για να μην προτρεχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αυτο λεω κι εγω Δημητρη. Υπαρχουν πιο σημαντικα πραματα για να κρινουμε τον αλλον.

Πχ, τι παπουτσια φοραει, αν τραβηξε την καρεκλα να κατσεις, αν σου βαλε νερο πριν βαλει στον εαυτο του , κλπ :P

Κι αυτό που λες σωστό είναι. Εξ άλλου και ο άντρας αντίστοιχα κρίνει.Και πιστέψτε με στο 99,99% των περιπτώσεων αυτό που βλέπει αρχικά ο άντρας είναι ένα "καλό γκομενάκι για κρεββάτι". Αν θα παραμείνει μόνο αυτό ή θα δημιουργήσει τις προυποθέσεις για κάτι περισσότερο κρίνεται σε αυτό το πρώτο διωράκι σε τεράστιο βαθμό. Κατά συνέπεια το ζήτημα του λογαριασμού είναι αμελητέο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πρεπει να ειμαι ΠΟΛΥ γυφτισσα τελικα :X
Και τους καφεδες μου μισους μισους τους πληρωνω και με φιλους, και με σχεση, (ουτε καν μισους μισους, ο,τι πηρε ο καθενας), και κερασματα δεχομαι, και κερασματα κανω, και ολα τα κατακριτεα τελικα.
Αλλα επειδη ποτε δεν ειχα προβλημα η στραβομουτσουνια απο φιλο, γιατι ειναι γυφτια να πληρωνει ο καθενας τα δικα του; Ο,τι βγαζω βγαζουν, αν δεν εχουν ψιλα θα κερασω, αν δεν εχω ψιλα θα κερασουν.. στην πορεια θα ερθουν μια μερα σπιτι μου-θα φερουν κατι, θα παω εγω θα τους παω κατι, θα κανει τραπεζι ο ενας σπιτι του, κλπκλπ.. Δηλαδη κινειται το χρημα αναμεσα μας (:P) ετσι κι αλλιως, δεν το κανουμε μιζερα στο στυλ "πηρες φρεντο που κανει 4 ενω εχεις 3,50 και μου χρωστας μισο ευρω μην το ξεχασεις", αλλα τη στιγμη που ειμαστε στα ιδια (σκατα) οικονομικα γιατι να μην αναλαμβανει ο καθενας τις ευθυνες του; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εξ άλλου και ο άντρας αντίστοιχα κρίνει.Και πιστέψτε με στο 99,99% των περιπτώσεων αυτό που βλέπει αρχικά ο άντρας είναι ένα "καλό γκομενάκι για κρεββάτι".

Αναλόγως τον άντρα και αναλόγως τη γυναίκα.
Αν αυτό που σου βγάζει πρωτίστως είναι "ένα καλό γκομενάκι για κρεβάτι", δεν νομίζω να την πειράξει και να πληρώνεις μονίμως εσύ. Ούτε βασικά νομίζω να σε πειράξει κι εσένα αν θα σε κρίνει απο το τράβηγμα της καρέκλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αναλόγως τον άντρα και αναλόγως τη γυναίκα.
Αν αυτό που σου βγάζει πρωτίστως είναι "ένα καλό γκομενάκι για κρεβάτι", δεν νομίζω να την πειράξει και να πληρώνεις μονίμως εσύ. Ούτε βασικά νομίζω να σε πειράξει κι εσένα αν θα σε κρίνει απο το τράβηγμα της καρέκλας.

Μα προτίστως αυτό σου βγάζει πάντα γλυκιά μου. Οταν δεν ξέρεις κάποια παρά μόνο ίσως από πέντε σκόρπιες λέξεις που έχεις ανταλλάξει και βγαίνεις για να γνωριστείς τι άλλο μπορεί να σου βγάζει? Από εκεί και πέρα το αν θα υπάρχει κάτι άλλο θα το μάθεις στην πορεία. Το αντίθετο δεν ισχύει όμως. Αν δεν σου βγάζει από εμφάνιση κάτι δεν θα βρεθείτε ποτέ μαζί για να μάθεις τι άνθρωπος είναι. Καλώς ή κακώς το πρώτο σημείο επαφής είναι με εμφανισιακά κριτήρια.Ολα ξεκινούν από τα μάτια.;)

Εξ άλλου όπως σου εξήγησα αν θέλει η άλλη να ανταποδώσει την πληρωμή στην έξοδο υπάρχουν χίλιοι άλλοι τρόποι. Δεν πληρώνεις την γκόμενα ,ένδειξη σεβασμού είναι στο άλλο πρόσωπο αφ ενός ,αυτοσεβασμού αφ εταίρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα προτίστως αυτό σου βγάζει πάντα γλυκιά μου. Οταν δεν ξέρεις κάποια παρά μόνο ίσως από πέντε σκόρπιες λέξεις που έχεις ανταλλάξει και βγαίνεις για να γνωριστείς τι άλλο μπορεί να σου βγάζει? Από εκεί και πέρα το αν θα υπάρχει κάτι άλλο θα το μάθεις στην πορεία. Το αντίθετο δεν ισχύει όμως. Αν δεν σου βγάζει από εμφάνιση κάτι δεν θα βρεθείτε ποτέ μαζί για να μάθεις τι άνθρωπος είναι. Καλώς ή κακώς το πρώτο σημείο επαφής είναι με εμφανισιακά κριτήρια.Ολα ξεκινούν από τα μάτια.;)

Σαφώς και όλα ξεκινούν απο την εμφάνιση, και για τις γυναίκες και για τους άνδρες. Δεν εννοούσα αυτό. Το τι σόι άνθρωπος είναι όμως, φαίνεται και πριν το ραντεβού. Δεν γίνεται να βγεις ραντεβού χωρίς να έχεις ανταλλάξει δυό κουβέντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Χμ...έχεις μια μικρή "λοξοδρομία" εδώ όμως. Το τσιτσάκι πληρώνουμε , ξέρεις όπως ψωνίζουμε στον χασάπη? Just the same. Τον άνθρωπο και την προσωπικότητα την κατακτάμε και μας κατακτά.Δεν αγοράζεται με τα πλούτη του κόσμου όλου. Εξαρτάται λοιπόν τι θέλεις ,εξαρτάται και σε τι σε προδιαθέτει ο άλλος. Οπως είπα παραπάνω το "αξιόλογο κωλαράκι" με την ενδιαφέρουσα γυναίκα το χωρίζει μια κλωστίτσα που είναι στο χέρι της καθεμιάς να επιλέξει τι θα αντιπροσωπεύσει τελικά.

Φίλε Δημήτρη, όταν κάποιος άνθρωπος αξίζει για μένα αξίζει κάθε δεκάρα τσακιστή που είναι στην τσέπη μου. Αλλά όταν Αξίζει, και αυτό Όταν Ξέρεις Τι Σου Γίνεται το καταλαβαίνεις Πολύ Γρήγορα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σαφώς και όλα ξεκινούν απο την εμφάνιση, και για τις γυναίκες και για τους άνδρες. Δεν εννοούσα αυτό. Το τι σόι άνθρωπος είναι όμως, φαίνεται και πριν το ραντεβού. Δεν γίνεται να βγεις ραντεβού χωρίς να έχεις ανταλλάξει δυό κουβέντες!

Ε κοίταξε να δεις τώρα. Σε αυτές τις δυο κουβέντες που λες εγώ δεν δίνω σημασία μιας και τις θεωρώ "στημμένες". Στο διάστημα της εξόδου όμως που χαλαρώνουν τα πνεύματα μα με κάποια ποτά ,μα με κρασί και μέσα από την συζήτηση μπορείς και διαμορφώνεις αρκετά καλύτερη εικόνα. Χονδρική και πάλι αλλά εικόνα. Αυτό με έχει διδάξει η εμπειρία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε κοίταξε να δεις τώρα. Σε αυτές τις δυο κουβέντες που λες εγώ δεν δίνω σημασία μιας και τις θεωρώ "στημμένες". Στο διάστημα της εξόδου όμως που χαλαρώνουν τα πνεύματα μα με κάποια ποτά ,μα με κρασί και μέσα από την συζήτηση μπορείς και διαμορφώνεις αρκετά καλύτερη εικόνα. Χονδρική και πάλι αλλά εικόνα. Αυτό με έχει διδάξει η εμπειρία μου.

Ίσως να είναι στημένες όταν κάνεις μια γνωριμία σε μπαρ. Αλλά μόνο απο εκεί γίνονται γνωριμίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Φίλε Δημήτρη, όταν κάποιος άνθρωπος αξίζει για μένα αξίζει κάθε δεκάρα τσακιστή που είναι στην τσέπη μου. Αλλά όταν Αξίζει, και αυτό Όταν Ξέρεις Τι Σου Γίνεται το καταλαβαίνεις Πολύ Γρήγορα.:)


Συμφωνώ απολύτως. Εξ άλλου όπως είπα δεν το θεωρώ καν σπουδαία υπόθεση το θέμα του...λογαρισμού μια και για μένα είναι "κλεισμένο".
Αλλά για το αν αξίζει κάποιος σε σχέση με το γρήγορα επέτρεψε μου να έχω σοβαρότατες ενστάσεις. Μπορεί και για χρόνια ακόμη να παίζει θέατρο και να είναι τελικά το ακριβώς αντίθετο από αυτό που δείχνει.Μιλάω εκ πείρας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ίσως να είναι στημένες όταν κάνεις μια γνωριμία σε μπαρ. Αλλά μόνο απο εκεί γίνονται γνωριμίες;

Οχι αλλά γενικά μιλάμε για γνωριμίες που περιέχουν "πρώτο" ραντεβού.Αν είμαστε φίλοι πχ ένα χρόνο και προκύψει κάτι άλλο στην πορεία ,ούτε πρώτο ραντεβού υπάρχει ,ούτε "αξιόλογο κωλαράκι" έχεις να αντιμετωπίσεις. Μιλάμε για μια φιλία που μπορεί να εξελιχθεί σε κάτι άλλο που για να το αναλύσουμε θα βρεθούμε εντελώς off topic....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με τετοια αποκλιση που ειχαν οι αποψεις γι'αυτο το θεμα παντως ειναι να τρεμει το φυλλοκαρδι σου τι να κανεις τη στιγμη που θα ρθει ο λογαριασμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οχι αλλά γενικά μιλάμε για γνωριμίες που περιέχουν "πρώτο" ραντεβού.Αν είμαστε φίλοι πχ ένα χρόνο και προκύψει κάτι άλλο στην πορεία ,ούτε πρώτο ραντεβού υπάρχει ,ούτε "αξιόλογο κωλαράκι" έχεις να αντιμετωπίσεις. Μιλάμε για μια φιλία που μπορεί να εξελιχθεί σε κάτι άλλο που για να το αναλύσουμε θα βρεθούμε εντελώς off topic....

Y.Γ Το Μοχίτο στο Gallaxy το φτιάχνουν με Μπακάρντι κάτι το οποίο είναι επιεικώς απαράδεκτο. Σαν σουβλάκι από ...κουνέλι....Zητάτε υποχρεωτικά μαύρο Αβάνα.

Μόνο οι γνωριμίες σε μπαρ υπάρχουν και οι φιλίες ενός έτους; Δεν παίζει πχ να βγεις ραντεβού με κάποια απο τη δουλειά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μετριέται ένας άνθρωπος με χρήματα?

αναπτύξτε:P
Σωστήηηη!

Απαντώ: Αναλόγως τον άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αν ο άντρας δεν πληρώσει στο πρώτο ραντεβού, θα σας κακοφανεί ΝΑΙ ή ΟΧΙ??? Ειλικρινά όμως!!!!

Είτε ειναι γνωριμία από μπαρ,σχολή,δρόμο,λεοφωρείο,μετρό και δεν ξέρω εγώ τι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μόνο οι γνωριμίες σε μπαρ υπάρχουν και οι φιλίες ενός έτους; Δεν παίζει πχ να βγεις ραντεβού με κάποια απο τη δουλειά;

Υ.Γ. Προσωπικά δεν μου αρέσουν τα μέρη με δυνατή μουσική (άρα κατά πάσα πιθανότητα ούτε το Gallaxy), ούτε το Μοχίτο. Άσε που οι περισσότερες γυναίκες τρελάθηκαν με το μοχίτο απο τότε που άρχισε να το γράφει το cosmopolitan και έγινε μόδα :P

Μπα? Δεν το ήξερα ότι ήταν ...cosmoπαρενέργεια. Το καλύτερο Mojito το φτιάχνω σπίτι μου με δυόσμο από τη γλάστρα εξ άλλου.
Δεν παίζει να βγω ραντεβού από την δουλειά. Μια χάλια τριετής σχέση και κατόπιν ένας γάμος που κατέληξε σε διαζύγιο είναι τα αποτελέσματα...σχέσεων από τη δουλειά.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπα? Δεν το ήξερα ότι ήταν ...cosmoπαρενέργεια. Το καλύτερο Mojito το φτιάχνω σπίτι μου με δυόσμο από τη γλάστρα εξ άλλου.
Δεν παίζει να βγω ραντεβού από την δουλειά. Μια χάλια τριετής σχέση και κατόπιν ένας γάμος που κατέληξε σε διαζύγιο είναι τα αποτελέσματα...σχέσεων από τη δουλειά.....:redface:

Κατά συνέπεια τις μεγαλύτερες και πιο ουσιαστικές σχέσεις μας τις κάνουμε απο τη δουλειά :P Εγώ αυτό κατάλαβα απο τις εμπειρίες σου :P
Εγώ πάλι σπάνια πίνω αλκοόλ, μου φαίνεται άχρηστο ένα υγρό που ούτε νερό είναι, ούτε καφείνη έχει :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
να σε πω, παμε για ενα φρεντακι? και ξερεις, μισα μισα :)

:bigarmhug

Ναι αλλα μη μας πετσοκοψουν κιολας για μια κουταλια καφε και παγακια. :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εγώ πάλι σπάνια πίνω αλκοόλ, μου φαίνεται άχρηστο ένα υγρό που ούτε νερό είναι, ούτε καφείνη έχει :P:P
κ της περισοτερες φορες σε χαλαει κ δεν εχει κ ωραια γευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top