Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,069 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Youtube: Απορίες και προβλήματα

tolisman

Δραστήριο Μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O tolisman έγραψε: στις 22:00, 21-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από michael92
Ακόμη με το realplayer μπορείτε να τα κατεβάσετε απευθείας.
Exactly! Εγώ αυτό κάνω..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mitsaras7 (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O mitsaras7 έγραψε: στις 17:22, 22-06-08:

Εγω χρησιμοποιω το youtube get
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 17:28, 22-06-08:

Εγώ το vdownloader.
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,821 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 17:30, 22-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Fuxi!
Πώς μπορώ να κατεβάσω βιντεάκια από το youtube?
Πανευκολο.Κατεβαζεις το προγραμμα real player και καθε φορα που εισαι στο youtube μετακινοντας το δεικτη του ποντικιου σου πανω στο video σου δινει την επιλογη για download με τον real player.
Παράθεση

sophaki983 (Σοφία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 19:27, 22-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από BaKaS
παιδια εγω χρησημοποιω το youtube downloade το οποιο καταβαζει τακα τακα και τα μετατρεπει κιολασ
και εγώ αυτό έχω....
Παράθεση

Panos137 (Παναγιωτης)

Νεοφερμένος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Panos137 έγραψε: στις 14:40, 07-07-08:

egw exw to real player!!!
Παράθεση

STAXTOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται ma8itria k kala και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H STAXTOULA έγραψε: στις 10:48, 17-07-08:

παιδια βοηθήστε με!!!!!!
κάτι έπαθε σήμερα το youtube κ μου λέει : Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

τι να κάνω ???

θέλω να δω κάτι βιντεο οπωσδήποτε κ δ μπορώ .....
Παράθεση

AnastaZia (Ναστάζια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται βαρεμαρολογος και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H AnastaZia έγραψε: στις 10:55, 17-07-08:

μμμ..τι ειναι παλι κ αυτο??τι να φταει???
παντως στον υπολογιστη σου εχεις κανενα antivirus?
Παράθεση

STAXTOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται ma8itria k kala και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H STAXTOULA έγραψε: στις 11:47, 17-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από AnastaZia
μμμ..τι ειναι παλι κ αυτο??τι να φταει???
παντως στον υπολογιστη σου εχεις κανενα antivirus?
yeap .. το εσετ κ ισχυει ως το 2050 .. επειδη είναι πυραγμένο ...
Παράθεση

RCkostas (Κώστας)

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O RCkostas έγραψε: στις 11:53, 17-07-08:

Staxtoula πάτα πάνω στο λίνκ και πρέπει να εγκαταστήσεις το Flash Player. Εχει και οδηγίες.Πιστεύω να βοήθησα!!
Παράθεση

Kaim (Γιώργος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaim έγραψε: στις 12:03, 17-07-08:

Αγαπητή Staxtoula,
Πρώτ' απ' όλα, μην αγχώνεσαι
Δεν υπάρχει πρόβλημα που να μη διορθώνεται.
Λοιπόν, πήγαινε στο παρακάτω site και πάτα : Agree and Install now

http://www.adobe.com/shockwave/downl...shockwaveFlash

Αν και πάλι συναντήσεις πρόβλημα, στείλε :p
Παράθεση

herculesthemad (Ηρακλής)

Νεοφερμένος

Ο Ηρακλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Developer και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O herculesthemad έγραψε: στις 09:03, 04-08-08:

το θέμα είναι οτι ή δεν έχεις καθόλου flash player ή το youtube αναβάθμησε το version Του flash που είναι το video player.
Παράθεση

bpsaras

Νεοφερμένος

Ο bpsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O bpsaras έγραψε: στις 18:45, 02-04-09:

καλησπερα σε ολους θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθησει στο εξης.δεν μπορω ν δω βιντεο στο youtube,μου βγαζει μηνυμα για javascript(π ειναι οκ ενεργοποιημενο) κ για φλας πλειερ π τ κατεβαζω αλλα κ παλι τπτ.αυτα για το firefox γιατι στον ie δουλευει κανονικα.οποιος γνωριζει αν μπορει ν βοηθησει ευχαριστω
Παράθεση

Σίσυφος

Νεοφερμένος

Ο Σίσυφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Σίσυφος έγραψε: στις 19:46, 02-04-09:

Ο Flash Player του IE δεν είναι συμβατός με τους άλλους browsers (όπως Firefox, Opera κτλ). Έχω την εντύπωση οτι το YouTube σου δίνει το link για τον Flash Player του IE ανεξαρτήτως του browser που χρησιμοποιείς.

Άρα πρέπει να κατεβάσεις κανονικά απο το site της Adobe την έκδοση του Flash Player που δουλεύει με τον Firefox.

Κλίκαρε εδώ και κατέβασε τον.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σίσυφος : 02-04-09 στις 19:52.
Παράθεση

bpsaras

Νεοφερμένος

Ο bpsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O bpsaras έγραψε: στις 19:35, 03-04-09:

thanks mate
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 15:19, 01-05-09:

Δεν ξέρω τί συμβαίνει! Τελευταία, όταν πάω να δω κάποια βίντεο μου βγάζει συνέχεια το "an error occurred. Please try again later". Το βγάζει σε κάποια βίντεο κάθε φορά που πάω να τα ανοίξω. Με οποιοδήποτε browser! Τί να συμβαίνει;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:58, 01-05-09:

Κλείνεις και ξανανοίγεις το μπροουζέρι και παίζουν μετά.
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 16:05, 01-05-09:

Το πρόβλημα είναι πιο σοβαρό. Αυτό το μήνυμα βγαίνει μόνο σε μερικά βίντεο και όσες φορές έχω προσπαθήσει να τα ανοίξω, με οποιοδήποτε browser, έχοντας κάνει επανεκκίνηση του υπολογιστή, δε γίνεται τίποτα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 16:40, 01-05-09:

Ξέρω οτι το youtube έχει ενα κατανεμημένο αλγόριθμο και έχει πολλούς servers που αποθηκεύουν καποια video o καθένας. Παλιά είχε πρόβλημα κάποιος server και τα videos που τυχαιναν να είναι εκει καθυστερούσαν ανεξήγητα. Εικάζω κάτι αντίστοιχο αλλά σοβαρότερο τώρα.
Παράθεση

BE16

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H BE16 kai tha xathw tha xathw tha xathwwwwwww έγραψε: στις 17:48, 16-05-09:

θα ηθελα να μου πειτε ενα καλο site για να μπορω να κατεβαζω videos απο το youtube και στην συνεχεια να μπορω το αρχειο απο flv να το μετατρεπω σε αρχειο για media player (wmv) ...
-----------------------------------------
kaneis?????????????
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια