Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,169 μηνύματα σε 76,706 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 261 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 04:14, 28-01-08:

το πιο ομορφο πραγμα που εχω ακουσει ειναι απο εναν ανθρωπο που ειχα πληγωσει πολυ...
μου ειχε πει.. :ημουν ενα ανοιχτο βιβλιο, ειχες μια λευκη κολλα διπλα του και αντεγραφες λαθος! εισαι ενα ακατεργαστο διαμαντι, που κι εσυ η ιδια δε γνωριζεις τις δυνατοτητες που εχεις.. και εχεις πολλες... που εγω τις μεταφραζω χαρισματα!
ε ναι μετα απο αυτα.. και πολλα αλλα.. ειμαστε ξανα μαζι!!!
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Galleon

Νεοφερμένος

Ο Galleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Galleon έγραψε: στις 20:01, 31-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
"Έτοιμο το παστίτσιο"
χαχαχ!!! μπορεί να μην είναι όμορφο αλλά σε χορταίνει.

BTW καλώς σας βρήκα!
1
Παράθεση

whatsup

Νεοφερμένος

H whatsup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H whatsup έγραψε: στις 00:31, 04-02-08:

Ο πρώην μου όταν χωρίσαμε (χωρίς τσακωμό) μου είπε ... επειδή σ'αγαπάω, κοίτα μη σε δω με κανά μ****α, θα τον βρίσω... να σε δω με ένα καλό παιδί για να πω χαλάλι σου.
6
Παράθεση

necrothaftria

Νεοφερμένος

H necrothaftria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πάργα (Πρέβεζα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H necrothaftria έγραψε: στις 13:10, 04-02-08:

το πιο όμορφο πράγμα που έχω ακούσει εγώ είναι από τον αδερφό μου... όταν είμουνα χάλια επειδή με παράτησαν οι φίλες μου, μου τραγουδούσε το "χαλαρά" επι δύο μέρες.. τώρα είναι 6 χρονόν και τότε ήταν 4 !!! είναι γλύκας γιατι συνεχίζει να μου το τραγουδάει όποτε είμαι χάλια!!! και έτσι δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ!!!
8
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 18:24, 06-02-08:

Κάτι πολύ γλυκό που μου είπαν πριν τρεις μέρες και ενώ δεν ήταν τπτ το ιδιαίτερο το σκέφτομαι συνέχεια ήταν από έναν πολύ γοητευτικό και απίστευτα σοβαρό και λιγομίλητο "συνάδελφο" (20 χρόνια μεγαλύτερό μου).Του είχα πει ότι με είχε προσβάλλει και είχα στεναχωρηθεί και του το έδειχνα...Έτσι ήρθε ξαφνικά σε μια εκδήλωση που κάναμε με την δουλειά με πλησιάζει και μου λέει:"Αν έκανα κατι άθελά μου που σε πρόσβαλλε σου ζητάω συγνώμη",του είπα ότι την δέχομαι κι έφυγε...Οπότε ξαναέρχεται μετά από λίγο και μου λέει:"Ουφ, δυο μέρες τη σκεφτόμουν αυτή τη συγνώμη...Νομίζω ότι θα κάνω καμμιά δεκαριά χρόνια να την ξαναπώ σε οποιονδήποτε...!"

Από μόνη της η φράση δεν λέει τπτ αλλά αν σκεφτείς την διαφορά ηλικίας και γενικότερα τον χαρακτήρα του ατόμου αυτού και προσθέσεις και μερικά άλλα που ειπώθηκαν εκείνο το βράδυ...Είναι λόγος που τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να τον βγάλω απο το μυαλό μου............

Α! Και κάτι άλλο που μόλις θυμήθηκα μου το έστειλε σε SMS ένας από τους σημαντικότερους ανθρώπους στη ζωή μου τα τελευταία 5 χρόνια.Του είχα πει ότι φεύγω γενικότερα (από τη ζωή του, το περιβάλλον του...) και μου έστειλε μέσω άλλον το εξής:"Πάντως να ξέρεις ότι δεν θα ξεχάσω και θα προσεύχομαι για σένα...Αν ποτέ με χρειαστείς ξέρεις που θα με βρεις!"

Μμμμμμμ.......Τελικά.........Δεν έφυγα............
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 07-02-08 στις 00:16. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων. :)
3
Παράθεση

TINAPO

Νεοφερμένος

H TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H TINAPO έγραψε: στις 14:58, 13-02-08:

Το "Σ΄αγαπώ" που μου το έχει πει 3-4 φορες μέσα σε 6,5 χρόνια και το "εισαι διάολος τελικά" που μου το είπε χθες όταν πηγαινοντας επαγγελματικό ταξίδι στη Βαρκελωνη βρήκε στο ξενοδοχείο μία ανθοδέσμη για τα γενεθλια του. Δεν μου είχε πει το ξενοδοχειο που θα έμενε και το οποίο το εκλεισε 3 ημερες πριν φύγει από εδώ. Αλλά όποιος θελει κατι πολυ το μαθαινει.
2
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:10, 15-02-08:

Όταν μου είπε η μαμά μου πως ο Γιάννης μου της είπε πως μ'αγαπάει περισσότερο και από τον ίδιο του τον εαυτό!
1
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 18:34, 15-02-08:

ομορφιά μου...
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 18:46, 16-02-08:

"Η φιλιά μας ήταν κεραυνοβόλος, μόνο που δε θα τελειώσει όπως οι έρωτες..."
Σ΄αγαπώ πολύ κι ας μην το δείχνω...
2
Παράθεση

cosette

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H cosette έγραψε: στις 05:41, 17-02-08:

Αυτά που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή που πραγματικά με άγγιξαν είναι λόγια ένος πολύ καλού μου φίλου...που δυστυχώς έχουμε χαθεί τα τελευταία χρόνια(και μου λείπει πολύ....)

Ένα μήνυμα που μου έστειλε πέρσι την Πρωτοχρονιά:
"Εύχομαι το νέο έτος να σου δώσει ότι ποθείς αλλά κυρίως να γνωρίσεις έναν ψηλό, γοητευτικό, έξυπνο μα πάνω από όλα πανέμορφο άντρα, σαν εμένα(ή περίπου τελοσπάντων!)"
Πάντα έχει έναν τρόπο να με κάνει να γελάω και να νιώθω όμορφα....

Όταν έβλεπε κάποιες φωτογραφίες που ήμουν μωράκι, είπε:
"Αυτά δεν είναι μάτια είναι γαλάζιες χάντρες!"
Δεν ξέρω γιατί αλλά με έκανε να νιώσω περιέργα, αλλά συγχρόνως όμορφα.

2
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:21, 01-03-08:

Ποιό είναι το ποιό όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει?
"Θα σε αγαπάω πάντα Χ...αρίλαε είπαμε?"
2
5
Παράθεση

dalcfu

Νεοφερμένος

H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε: στις 21:16, 03-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
Είτε το ακούσατε από το σύντροφό σας, είτε από τους γονείς σας, συγγενείς, φίλους, οτιδήποτε..
Κάτι που σας έκανε να χαμογελάσετε και να το σκέφτεστε μέρες μετά συνεχίζοντας να χαμογελάτε.. κάτι που σας φτιάχνει τη μέρα όποτε και να το σκέφτεστε...
"Σ'ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο που μου χάρισες !!"
Τα λόγια του άντρα μου κοιτώντας με εκστασιασμένος στα μάτια και κρατώντας στην αγκαλιά του το νεογέννητο κοριτσάκι μας. Ήταν ό,τι πιο όμορφο έχω ακόυσει!!!
4
Παράθεση

destroy athens (panagioths)

Νεοφερμένος

Ο panagioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O destroy athens έγραψε: στις 21:46, 03-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από cosette
Αυτά που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή που πραγματικά με άγγιξαν είναι λόγια ένος πολύ καλού μου φίλου...που δυστυχώς έχουμε χαθεί τα τελευταία χρόνια(και μου λείπει πολύ....)

Ένα μήνυμα που μου έστειλε πέρσι την Πρωτοχρονιά:
"Εύχομαι το νέο έτος να σου δώσει ότι ποθείς αλλά κυρίως να γνωρίσεις έναν ψηλό, γοητευτικό, έξυπνο μα πάνω από όλα πανέμορφο άντρα, σαν εμένα(ή περίπου τελοσπάντων!)"
Πάντα έχει έναν τρόπο να με κάνει να γελάω και να νιώθω όμορφα....

Όταν έβλεπε κάποιες φωτογραφίες που ήμουν μωράκι, είπε:
"Αυτά δεν είναι μάτια είναι γαλάζιες χάντρες!"
Δεν ξέρω γιατί αλλά με έκανε να νιώσω περιέργα, αλλά συγχρόνως όμορφα.

μηπως ειναι λιγο ερωτευμενος μαζι σου κ μηπως εισαι κ εσυ γιαυτο νιωθεις παραξενα;συνηθως δεν βλεπουμε το προφανες γιαυτο το λεω.
2
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 21:57, 03-03-08:

Κατι πολυ ομορφο που ακουσα....
....αυριο εκει που δεν το περιμενεις, σαν το αερακι, που χορευει συχνα γυρω μας και χαιδευοντας σε ανυποπτο χρονο, μας ανατριχιαζει...
1
Παράθεση

destroy athens (panagioths)

Νεοφερμένος

Ο panagioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O destroy athens έγραψε: στις 22:04, 03-03-08:

Η πρωην κοπελα μου,μου ειχε πει οτι ειμαι ο πιο καλος ανθρωπος που ειχε γνωρισει,κ αν κ ειμαστε χωρια αρκετο καιρο δεν μου φαινεται να αλλαξε γνωμη...!ευτυχως...
1
Παράθεση

stagonitsa

Νεοφερμένος

H stagonitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H stagonitsa έγραψε: στις 12:02, 04-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από dalcfu
"Σ'ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο που μου χάρισες !!"
Τα λόγια του άντρα μου κοιτώντας με εκστασιασμένος στα μάτια και κρατώντας στην αγκαλιά του το νεογέννητο κοριτσάκι μας. Ήταν ό,τι πιο όμορφο έχω ακόυσει!!!
Παρόλο που δεν έχω γίνει ακομα μαμά, αυτη ή ατάκα συγκίνησε και μένα. Τυχερή!!!!!!!!!!!!!!
1
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 14:04, 12-03-08:

Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;
"Ό,τι πάρεις δυό ευρώ"
6
1
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:54, 12-03-08:

...με μενα δε χρειαζεται να ανησυχεις για το εαν θα "πεσεις"...
1
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε: στις 15:24, 12-03-08:

Το κλάμα της κόρης μου την πρώτη φορά που την αντίκρυσα.
7
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

O Rempeskes έγραψε: στις 15:28, 12-03-08:

Το κλάμα της κόρης μου την πρώτη φορά που την αντίκρυσα.
...Δεν χάρηκε για την γνωριμία?
1
6
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος