Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τα μαλλια σου μου αρεσουν πολυ οπως τα εχεις, ταιριαζουν με το ομορφο προσωπακι μιας πριγκιπισσας ...
"...γιατί δεν τα βγάζεις να της τα δωσεις? καληνύχτα"


:P




Να πω και το πιο ομόρφο που έχω ακούσει, ε? :worry:


"---...Πάρε και 300 ευρώ για την γιορτή σου!
---...Ωωωω μα όχι, τι λες τώρα, δεν μπορώ να τα δεχτώ!
--- ...Έλα μωρέ δύσκολε, χριστούγεννα έχουμε. Είναι και σε 50άρικα. Κολλαριστά...
--- ...Σε υπερ-ευχαριστώ, είναι υπερβολική η χειρονομία σου και ευχαριστώ και...
--- Όχι εμένα. Το σκάννερ και τον εκτυπωτή μου να ευχαριστήσεις"

...:confused:?
....:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Δεν θα σ αφησω μοναχη ποτε.. θα σαγαπαω για παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Έχουμε και πινακίδες κυκλοφορίας, απόγευμα μπορείτε να περάσετε να το παραλάβετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τα πιο ομορφα πραγματα συνηθως τα ακουω απο το μπαμπα μου...
θυμαμαι καθαρα τις πρωτες μερες που χα αδυνατησει με βλεπει με ενα φορεματακι ετοιμη να βγω κ γυρναει μενα αθωο υφος κ λεει στη μαμα μου σαν οπτασια ειναι!!!
ναι... ειμαι κοριτσι του μπαμπα και δεν ντρεπομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
-------------------------------------------------------------------------


Δεν θα σ αφησω μοναχη ποτε..
Παναίαμ, αυτό ακούγεται σχεδόν σαν απειλή. :worry:



Έχουμε και πινακίδες κυκλοφορίας, απόγευμα μπορείτε να περάσετε να το παραλάβετε!
"Είμαστε επαγγελματίες στο να προωθούμε κλεμμένα, κύριε"




τις πρωτες μερες που χα αδυνατησει με βλεπει με ενα φορεματακι ετοιμη να βγω κ γυρναει μενα αθωο υφος κ λεει στη μαμα μου σαν οπτασια ειναι!!!
Εννοεί πως μάλλον το παράκανες με τη δίαιτα. :confused:






ραδιοχεαδ - κρεεπ


-------------------------------------------------------------------------




Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;
"Σταματήστε τη δουλειά, ήρθε η μάσα"




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εμπνευσμένη απο Ρεμπ που μου το θύμισε, ένα ωραίο που άκουσα τελευταία ήταν από ενα ιδιαίτερο μου

-Πόσα σου χρωστάω Αγγελική?
-95 euro
-Πάρε 100 να πιεις και έναν καφέ
-Μα τι λέτε δεν γίνεται
-Επιμένω

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Απολύεσαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

escaflowne

Νεοφερμένος

Ο escaflowne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πριν μπω στον ημιτελικο αγώνα για το βαλκανικο μου ειπε η κοπέλα μου..
"Και να χάσεις είσαι ο Καλύτερος...αν όχι για αυτους...τότε για μένα"
.+-

Οι χτύποι μου έγιναν γύρω στους 1000
και απλά το ηθικο μου βάρεσε καμπανάκι...ντινγκ ντανγκ ντονγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κάτι να πεις ή να κάνεις και να με πειράξεις. Πως είναι δυνατόν να με πειράξει κάτι που είναι ο εαυτός σου;

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ: Τι σημαίνει χαϊδεμένη; (από το "ελιά του ήλιου θυγατέρα χαϊδεμένη)
Παιδάκι: Αυτή που χαϊδεύεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ: Τι σημαίνει χαϊδεμένη; (από το "ελιά του ήλιου θυγατέρα χαϊδεμένη)
Παιδάκι: Αυτή που χαϊδεύεται :P
Mην το γελάς καθόλου... :P
Στα μέρη μου το χρησιμοποιούμε το ρήμα "χαϊδεύομαι" κανονικότατα για κάποιον που είναι χαϊδεμένος, δηλαδή στην ουσία όταν θέλει να ακούσει καλά λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αχ βρε παιδιά τι μου κάνατε νυχτιάτικα:(:( συγκινήθηκα..... εύχομαι κάποτε να ζήσω και γω τέτοιες στιγμές και να ακούσω τέτοια λόγια... μακάρι όλοι να συνεχίσετε να ακούτε γλύκα λόγια από αγαπημένα πρόσωπα, σας το εύχομαι ολόψυχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Mην το γελάς καθόλου... :P
Στα μέρη μου το χρησιμοποιούμε το ρήμα "χαϊδεύομαι" κανονικότατα για κάποιον που είναι χαϊδεμένος, δηλαδή στην ουσία όταν θέλει να ακούσει καλά λόγια.


:confused:

Δηλαδή...μου χαϊδεύεται δεν είναι πονηρό αλλά θέλει κοπλιμέντα; :confused:
Απίστευτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:confused:

Δηλαδή...μου χαϊδεύεται δεν είναι πονηρό αλλά θέλει κοπλιμέντα; :confused:
Απίστευτο :P
Ακριβώς!
Καλά εγώ για 18 χρόνια το έβρισκα φυσιολογικό εδώ στην πρωτεύουσα με παρεξηγούν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί άραγε; :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εκείνη: "Εσύ αγάπη μου,
έχεις κάτι που δεν έχει άλλος κανένας..." :loveangel


Εγώ: "Αλήθεια;;;; :D:D
...Τι;;; :redface::redface::redface:"


Εκείνη: "...Εμένα!" :-*

...


:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Σήμερα το πρωϊ:

- "Χρόνια πολλά καρδιά μου;"
- "Γιατί τι είναι σήμερα;"
-"Άκουσα ότι σήμερα είναι η Παγκόσμια μέρα της Γυναίκας, αλλά δεν ξέρω αν γιορτάζεις. ."
-"Α ναι; Και γιατί να μην γιορτάζω;"
-"Γιατί εσύ είσαι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ και οχι απλά γυναίκα."

(Έλιωσα λέμεεεεε)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faiaki

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θέλω να πιστεύω πως τα πιο όμορφα πράγματα,δεν τα έχω ακούσει ακόμα...
Παρόλα αυτά,αν έπρεπε να επιλέξω,μάλλον θα διάλεγα το «τα παιδιά μας θα έχουν τα μάτια σου,γιατί μόνο έτσι θα μπορούν να δουν την ομορφιά της ζωής που βλέπω εγώ»,που μου είχε πει κάποτε κάποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
'' σου εβαλε ο παππους 500 ευρο στη τραπεζα.''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top