Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,565 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 120 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απολαμβάνετε την παρέα με τον εαυτό σας;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 12:36, 01-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Σε γενικές γραμμές συμφωνώ μαζί σου....
Ναι πρέπει το διαδικτυακό να συμπληρώνει την πραγματική επαφή και όχι αντίστροφα!
έχω κάποιες ενστάσεις αλλά δεν είναι της παρούσης... θα τα πούμε αναλυτικότερα όταν δωθεί η ευκαιρία από κοντά
Hold a grudge I will. Όποτε θες!

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
όσο για την τελευταία σου παράγραφο.. μα ναι.. φυσικά!
Μπορεί του χρόνου να μην έχω καμία... πέρισυ είχα 3 φίλες.... φέτος έχω 2... του χρόνου ποιός ξέρει! Μπορεί 5... μπορεί και καμία!
Έγραψα ότι έχω δύο φίλες γιατί έφτασα στα 35 μου για να πω έχω δύο φίλες.. εκ των οποίων η μία είναι η ΑΔΕΡΦΗ μου!
Δεν το είπα διαφωνόντας ή κάτι παραπλήσιο! Απλά χρησιμοποιήσα την έκφραση σου σαν βάση ότι τα πάντα είναι ρευστά! Πάντως εμένα η αδερφή μου μάλλον σταματά να είναι φίλη μου σιγά σιγά δυστυχώς!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 12:43, 01-08-06:

Το διαδυκτιακό chat είναι πολύ πιο έυκολο για έμενα. Εδώ απλά αν κάποιος ''δεν σε πάει" σταματά ασχολείται μαζί σου.Στην ζωή τα πράγματα είναι διαφορετικά.Εάν δεν είσαι ενα ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΟ των άλλων δεν θα σταματούν να ασχολούνται μαζί σου μέχρι να γίνεται όλοι ένα.Το ξέρω οτι αυτό δεν είναι σωστό αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι για να το αλλάξω.Η μόνη διέξοδος για εμένα είναι το chat & τα forums, οπου υπάρχουν κάποιοι κανόνες και δεν σε λιθοβολούν όλοι.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:16, 01-08-06:

Φίλε κάνεις λάθος! Ίσως είναι η ηλικία!
Οι καλύτεροι μου φίλοι δεν έχουν καμιά σχέση με μένα! Απλά δεν με κρίνουν στο τουλάχιστο!
Και το πιο αγαπημένα ζευγάρια που ξέρω δεν έχουν κοινά στοιχεία! Σεβασμός το λιγότερο και τα υπόλοιπα είναι θέμα χημείας οργανική,πνευματική και συγκηριακή! Και το λέω και για σχέσεις και για φίλους!
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 481 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 14:03, 21-10-06:

Εμένα μου αρέσει να μένω μόνη και να τα ''λέω'' με τον εαυτό μουΕιδικά το βράδυ την ώρα που προσπαθώ να κοιμηθώ...
Παράθεση

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Oiwnos έγραψε: στις 16:00, 21-10-06:

Ειναι καλο να περνας ώρες με τον εαυτο σου.Να ηρεμησεις να κανεις κατι για τον εαυτο σου,κατι που θα σε παει μπροστα,ενα βιβλιο,μια εφημεριδα,ενα καλο dvd.
Γενικα τα ατομα που νοιωθουν οτι χανονται οταν τελειωνει μια σχεση,που γινονται πιεστικα και δεν καταφέρνουν να φύγουν με αξιοπρέπεια ειναι τα άτομα που δεν έχουν μάθει να τα πήγαινουν καλά με τον έαυτο τους και χρειάζονται κάποιον να ακουμπάνε.
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 483 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 12:41, 22-10-06:

Aπο τότε που θύμαμαι τον εαυτό μου, ακόμη και στις ποιό "κονωνικές" φάσεις της ζωής μου επιδιώκα ΠΑΝΤΑ να έχω κάποιες στιγμές μοναξιάς που απολάμβανα ιδιαίτερα. Πιστεύω ότι το άσχημο είναι να μην έχεις την ενναλακτική του να μην μένεις μόνος σου....
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 10:44, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Oiwnos
Γενικα τα ατομα που νοιωθουν οτι χανονται οταν τελειωνει μια σχεση,που γινονται πιεστικα και δεν καταφέρνουν να φύγουν με αξιοπρέπεια ειναι τα άτομα που δεν έχουν μάθει να τα πήγαινουν καλά με τον έαυτο τους και χρειάζονται κάποιον να ακουμπάνε.
Βασικά είναι ανασφάλεια, αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν αναφέρεται σε αυτό το μόνος το θέμα! Νομίζω αναφέρεται στο ελεύθερο χρόνο σκοπιά.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:08, 18-12-07:

Ναι περνάω καλά και μόνη μου, τα βράδυα λόγο έλυψης ύπνου, μένω μόνη και ο άντρας κοιμάτε, είμαι μια χαρούλα στον καναπέ μου, βλέπω ότι θέλω, πίνω το ποτάκι μου, κάνω το τσιγαράκι μου και παίζω με το τηλεκοντερόλ μια χαρά με την ησυχία μου, άλλες φορές χαλαρώνω με κεριά και μουσική, αλλα γενικά είμαι χαλαρή ξεκούραστη και κάνω ότι θέλω
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:28, 18-12-07:

Δε θα πω πως δεν εχω αναγκη να μεινω καποιες στιγμες παρεουλα με τον εαυτο μου...
....αλλα η αληθεια ειναι οτι απολαμβανω περισσοτερο την παρεα ενος φιλου/-ης....
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:33, 18-12-07:

Απολαμβάνετε την παρέα με τον εαυτό σας;
Ποιον απόλους ;
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:46, 18-12-07:

Φυσικά.
Αλίμονο αν συνέβαινε το αντίθετο...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:47, 18-12-07:

πες και εσυ για ολους!!
εκει κολλησες?!
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 18:50, 18-12-07:

Γτ? Πόσους έχεις?
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:58, 18-12-07:

Αν έχει πολλαπλή προσωπικότητα κατά μέσο όρο έχει 15 διαφορετικούς
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:06, 18-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
και δεν εχει ακομα πεσει απο κανεναν οροφο?!!!!!!
δεν παιζει!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 19:09, 18-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
πες και εσυ για ολους!!
εκει κολλησες?!
Ειναι πολλοι μωρε

Δεν εχω μονο εγω. Εχουν κι αυτοι ! Ολοκληρο σοι !

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Ανεβα ανεβα !

Παντως ολοι χρειαζονται στιγμες μονοι τους. Απλα καποιοι δε μπορουν και πολλη ωρα. Προσωπικα εχω περασει πολλες ωρες και το εχω συνηθισει. Και μεταξυ κακης παρεας και solo, προτιμω solo.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:17, 18-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Και μεταξυ κακης παρεας και solo, προτιμω solo.
Αυτο εξυπακουεται...
Αλλα ειναι στο χερι μας να εχουμε "καλη" παρεα.....ορ γουατ?!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:18, 18-12-07:

Και στο χέρι μας είναι, και στο πόδι μας είναι, και κάπου αλλού είναι...
Παντού είναι
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 19:19, 18-12-07:

Αλλα ειναι στο χερι μας να εχουμε "καλη" παρεα.....ορ γουατ?!
Ειναι ; Παντα ; Και κατα ποσο ;
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:20, 18-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
και δεν εχει ακομα πεσει απο κανεναν οροφο?!!!!!!
δεν παιζει!
[ειδικός mode on]στις πολλαπλές δεν παίζει αυτοκτονία καρντιά μου [ειδικός mode off]

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Ανεβα ανεβα !
50...Να τ'αφήσω;

Και σοβαρά τώρα... Θεωρώ απαραίτητο να έχω χρόνο για τον εαυτό μου, για εμένα και για τις σκέψεις μου αλλά δεν μπορώ να μείνω και πολύ μόνη μου... Βασικά έχω περισσότερη ανάγκη να είμαι με άλλους ανθρώπους από ότι μόνη μου... Ευτυχώς έχω καταφέρει και διατηρώ την ισορροπία που μου χρειάζεται
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παρέα μαζί Του! - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-03-16 στις 10:40.
    • Mισώ τον εαυτό μου - Από Τρελαντώνης
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-07-15 στις 02:02.
    • ''Εσύ, πώς αξιολογείς τον εαυτό σου;'' - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-15 στις 17:38.
    • Προβλήματα με παρέα.... - Από qqqBoss
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-11 στις 17:30.
    • Φροντίζετε τον εαυτό σας; - Από adespoto
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-06-11 στις 18:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα