Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,809 μέλη και 2,441,628 μηνύματα σε 76,731 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 106 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

O άσχετος!

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:59, 19-07-06:

Με ποιό θέμα είσαστε τελείως άσχετοι?
Υπάρχει κάτι για το οποίο δεν έχεται ιδεά για το τι είναι?
Σε τι βαθμό φτάνει η ασχετοσύνη σας και για πιο λόγο στο ακουσμα του το στόμα σας ξεκινάει ένα χωρό απο χασμουριτά?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 17:07, 19-07-06:

η πολιτική πιανεται? οσες φορες και αν προσπαθησα να ενημερωθω επι του θεματος παντως....παντα τα παρατουσα στο πρωτο δίλεπτο.. απίστευτη βαρεμάρα...
επίσης κουραζομαι αφάνταστα οταν οι αντρες (στην πλειοψηφια τους) μιλανε ωωωωωωωωωωρες και ωωωωωωωωωωωωωρες ατελειωτες για ποδοσφαιρο και στρατό!!!!! ενταξει ρε πιδίμ' μιλα, πες 2-3 πραγματακια δε λεω...αλλα οχι 2 ωρες καφέ και να ακουω μονο ιστοριες στρατού! (τις οποιες σημειωτέον εχω ακουσει τοσες φορες που τις εχω μαθει απ'εξω)... (αυτό δεν παει στους "ασχετους" αλλα στο "χορό χασμουρητών" )
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 17:11, 19-07-06:

Με τις γλώσσες προγραμματισμού είμαι τελείος άσχετος!!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:21, 19-07-06:

Αυτον τον καιρο βαριεμαι ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ φανταρικες συζητησεις...
Γενικα πληττω οταν οι τριγυρω μου συζητανε για πολιτικη, ειδικα με συγκεκριμενες δηλωσεις, ιστορικα γεγονοτα κτλ κτλ, αθλητικα αν δεν προκειται για καμια μεγαλη διοργανωση(μεγαλη διοργανωση για μενα=ολυμπιακοι. αντε κανα μουντιαλ που ναι προσφατο.), και για βαθια διανοηση και κουλτουρα, δηλαδη προφορικα wannabe δοκιμια για ταινιες και βιβλια που δεν ξερω αλλα επιβαλλεται να χουν διαβασει ολοι οι ιντελεκτουελ τυποι που περιφερουν τις γνωσεις τους σε καθε κουβεντα. Ουφ.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 17:25, 19-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Αυτον τον καιρο βαριεμαι ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ φανταρικες συζητησεις...
Γενικα πληττω οταν οι τριγυρω μου συζητανε για πολιτικη, ειδικα με συγκεκριμενες δηλωσεις, ιστορικα γεγονοτα κτλ κτλ, αθλητικα αν δεν προκειται για καμια μεγαλη διοργανωση(μεγαλη διοργανωση για μενα=ολυμπιακοι. αντε κανα μουντιαλ που ναι προσφατο.), και για βαθια διανοηση και κουλτουρα, δηλαδη προφορικα wannabe δοκιμια για ταινιες και βιβλια που δεν ξερω αλλα επιβαλλεται να χουν διαβασει ολοι οι ιντελεκτουελ τυποι που περιφερουν τις γνωσεις τους σε καθε κουβεντα. Ουφ.
χμμμ, Λες τα βιβλίο που σου πήρα "Στρατιωτικές τακτικής προβολής τεθωρακισμένων του Ρόμελ κατα τον πόλεμο του ΒΠΠ "και το "Aνάλυση προέλαση του άφρικα κόρπ" λες να μην σου αρέσουν ?
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:33, 19-07-06:

(Στα δωρα βαζουμε παντα καρτουλα αλλαγης. ΝΟΜΟΣ!)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:47, 19-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina

(Στα δωρα βαζουμε παντα καρτουλα αλλαγης. ΝΟΜΟΣ!)
Νόμιζα δεν τα πάς καλά με την πολιτική! (περί νόμου )
χεχεχε

λοιπόν.... ΚΑΙ εγώ είμαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετη με τον προγραμματισμό.... και σε μεγάλο βαθμό για τους υπλογιστές!! (ότι αφορά τα άντερα των υπολογιστών, ότι υπάρχει μέσα στο κουτοί... γιατί τα προγράμματα που δουλεύω τα ξέρω πάρα πολύ καλά )
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:49, 19-07-06:

πολιτική και ιστορία! τα μισώ και τα δυο.
α, και μηχανολογικα αυτοκινητων.
Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 185 μηνύματα.

O tsitsilegas έγραψε: στις 18:07, 19-07-06:

Ποδόσφαιρο και γενικότερα αθλητικά.
Όχι απλώς άσχετος, μου γυρνάνε τ'άντερα οι ατέρμωνες συζητήσεις περί καλύτερης ομάδας, καλύτερου παίκτη, τρομερού γκολ κλπ.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 18:09, 19-07-06:

Τα μαθηματικά!!!! (Φαντάσου ότι η γυναίκα μου είναι μαθηματικός!) Τα συχένομαι όλα αυτά τα κατεβατά με φόρμουλες, εξισώσεις κτλ, αν θέλω να κοιμηθώ ξέρω με τι να ασχοληθώ
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 21:28, 19-07-06:

πολιτική και υπολογιστές..από πολιτική,κάτι πάει κι έρχεται,απλά σιχαίνομαι οτιδήποτε έχει σχέση με το θέμα...από υπολογιστές όμως,δεν έχω ιδέα πέρα των πολύ βασικών..και αν και η γνώση τους μου είναι απαραίτητη για το αντικείμενο που σπουδάζω,οποιαδήποτε υπερανάλυση και ειδικευμένη γλώσσα υπολογιστών,με κάνει να χασμουριέμαι με συχνότητα 100 χασμουρητά ανά δευτερόλεπτο...
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:36, 20-07-06:

Εγω ειμαι με τα αρχαια ... δεν μπορω με τπτ να μαθω τπτ απολυτως ...

Και με την χημεια καπως ετσι ειναι αλλα τουλαχιστον μπορω να κατσω να διαβασω χημεια και και οταν διαβασω καταλαβαινω
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:51, 20-07-06:

Αρχαία, οποιοδήποτε άθλημα, αυτοκίνητα, πολιτική
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:20, 20-07-06:

Δεν υπάρχει κάτι. Οκ, δεν τρελαίνομαι να μιλάνε με τις ώωωωωρες για πολιτική και αθλητικά, ίσως και πληροφορική, αλλά γενικά πάντα τεντώνω τα αυτιά μου να καταλάβω...!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 04:30, 20-07-06:

λοιπόν γλώσσες προγραμματισμού δεν γνωρ΄ζιω τίποτα
βαριέμαι αφάνταστα οταν αρχίζουν πολιτικές συζητήσεις και συζητήσεις ιστορίας
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:41, 20-07-06:

αρχαια??????????????????????????
οχι βρε παιδια μου γιατι έτσι?????
το καλύτερό μου στο σχολείο ήταν το άγνωστο!!!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:18, 20-07-06:

Πολιτικη, θρησκευτικα θεματα & ιστοριες απο τον στρατο, τα χειροτερα μου..
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 10:46, 20-07-06:

Αυτοκίνητα... Σε όλα τα άλλα κάτι θα σκαμπάσω, μισή λεξούλα θα την αρθρώσω... Όταν η κουβέντα είναι τα αμαξια... καλά που δεν καταλαβαίνω τπτ δεν έχω και καμία διάθεση να μάθω...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 12:52, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas
Ποδόσφαιρο και γενικότερα αθλητικά.
Όχι απλώς άσχετος, μου γυρνάνε τ'άντερα οι ατέρμωνες συζητήσεις περί καλύτερης ομάδας, καλύτερου παίκτη, τρομερού γκολ κλπ.
Στρατό έχει πάει? ΕΛΕΟΣ κάθε δευτέρα!

Και εγώ με αθλητικά ευρείας αποδοχής καρφί δεν μου καίγεται! Φόρμουλα όμως!! YEah!
Ενοχος για την ασχετοσύνη μου για τις γλώσσες και έκθεση βλακείας που κάναμε στο σχολείο! Ζήτω η περιεκτικότητα και η ακρίβεια των Μαθηματικών και Προγραμματισμού!
Άσχετος δηλώνω από χορό. Μαρέσει πολύ να βλέπω κόσμο να χωρεύει αλλά όπως και η ζωγραφική μαρέσει σαν τέχνη και εικόνα αλλά δεν ζωγραφίζω έτσι δεν χορεύω κιόλας εκτός και αν το headbunging πιάνει για χωρός (για μένα πιάνει)! (θα το κάνω θέμα!!!)
'Ασχετος και από την showbiz και την ελληνική μουσική εκτός και αν βάλετε μέσα τα ελληνικά συγκροτήματα της μέταλ με ξένους στοίχους και ηλεκτρονικής.

και τέλος ΑΣΧΕΤΩΣ δηλώνω με το πρωινό ξύπνημα!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:05, 20-07-06:

εγώ πάλι έχω γνώμη για τα πάντα, και φυτρώνω εκεί που δε με σπέρνουν
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος