Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,069 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

ΜP3 & MP4 players

nektaria

Νεοφερμένος

H nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H nektaria έγραψε: στις 21:24, 24-11-07:

Εχω ενα mp3 player και μου λεει οτι θελει format.Εκανα τα παντα αλλα τιποτα.Μηπως ξερει κανενας τιποτα περι mp3 players?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,239 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:45, 24-11-07:

Στο λέει το λογισμικό του mp3 (δηλαδή σου εμφανίζεται στην οθόνη του mp3 ότι χρειάζεται να πραγματοποιηθεί format) ή τα Windows στον υπολογιστή όταν τον συνδέεις με το mp3;

-petros
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nektaria

Νεοφερμένος

H nektaria έγραψε: στις 21:49, 24-11-07:

λεει στο mp3 οτι θελει format.Βασικα ειχα κανει απεγκατασταση το προγραμμα του και μετα ξανα το εγκατεστησα αλλα παλι βγαζει στην οθονη του mp3 incorrect format και δεν ξερω τι να κανω
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,239 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 22:20, 24-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από nektaria
λεει στο mp3 οτι θελει format.Βασικα ειχα κανει απεγκατασταση το προγραμμα του και μετα ξανα το εγκατεστησα αλλα παλι βγαζει στην οθονη του mp3 incorrect format και δεν ξερω τι να κανω
Αν εμφανίζει το μήνυμα "Incorrect format", μπορεί να μη σημαίνει απαραίτητα ότι θέλει Format η μνήμη του mp3 αλλά ότι έχεις βάλει αρχείο μη συμβατό με το mp3. (π.χ. μπορεί να μπερδεύτηκες και να έβαλες αρχεία *wma αντι mp3).

Αν δεν έχεις πάντως σημαντικά αρχεία στο mp3, δοκίμασε να του κάνεις Format μέσω των Windows (FAT). Επίσης συμβουλέψου και τις οδηγίες χρήσης του.

-petros
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 23:27, 24-11-07:

Παιζουν και wma σχεδον ολα. Ισως ειναι καποιο κλειδωμενο αρχειο (κατεβασμα απο χρεωσιμες ιστοσελιδες).
Παράθεση

nektaria

Νεοφερμένος

H nektaria έγραψε: στις 10:58, 25-11-07:

εαν το παω σε καποιον που ασχολειται με computers υπάρχει περίπτωση να μου το φτιάξει?
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 11:39, 25-11-07:

Προφανως ναι.
Παράθεση

FanIsHere (Φάνης)

Νεοφερμένος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O FanIsHere έγραψε: στις 17:32, 10-12-07:

Άμα έχεις βάλει πολλά τραγουδάκια μέσα του, δοκίμασε να πας στο επόμενο απ' αυτό που είναι και πες μας τι λέει. Το incorect format σημαίνει ότι είναι λάθος τύπος αρχείου, που δεν τον υποστηρίζει, όπως προείπε και ο @Petros. Μπορεί να έβαλες μέσα κάποιο κείμενο από σημειωματάριο ή κάποιο video. Γενικά, κάτι που δεν το υποστηρίζει. Δοκίμασε αυτό που σου είπα και άμα δεν γίνει τίποτα, ξανά postαρε.
Παράθεση

nektaria

Νεοφερμένος

H nektaria έγραψε: στις 14:37, 13-12-07:

εκτός από αυτό που μου βγάζει(incorrect format) οταν το βαζω στη θύρα USB και κανω ανοιγμα του φακελου για την προβολη των αρχειων τοτε δεν μου ανοιγει το φακελο
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 14:48, 13-12-07:

Δοκιμασε μια αλλη θυρα usb.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 18:16, 13-12-07:

Επίσης δοκίμασε να επαναεγκαταστήσεις τους drivers. Ακόμη μπορεί να είχε γίνει εσφαλμένη μεταφορά που σπάνια συμβαίνει και έτσι το αρχείο να είναι corrupted. Αν δεν έχεις τίποτα σημαντικό μέσα πάτα Δεξί κλικ (Right click) --> Διαμόρφωση (Format).
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 20:43, 13-12-07:

Εμένα το mp3 μου θέλει για να το διαβάσει ένα πρόγραμμα που λέει πως βρίσκεται στο cd που ήταν μέσα. Αλλά αυτό το πρόγραμα δεν υπάρχει. Μου το ξεκίνησε να το ζητάει πριν από 2 μέρες και όχι από την πρώτη φορά που το σύνδεσα. Τι μπορώ να κάνω.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 20:50, 13-12-07:

Πηγαινε στην ιστοσελιδα του κατασκευαστη, ψαξε για drivers/software στην κατηγορια support, βαλε το μοντελο εκει που σου ζητησει και κατεβασε το.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 15:15, 06-12-08:

ειχα για 3 χρονια το ιδιο mp3/cd player και λειτουργουσε αρκετα καλα,εστω κι αν εφτανε στα τελευταια τουπριν ανοιξω τα φτερα μου και πεταξω για γερμaniα εφτιαξα ενα cd για να παρω μαζι μου και μεσα σε αυτο εβαλα 2 τραγουδια που κολλαγαν(το ενα απο την αρχη και το αλλο μετα τη μεση).δεν το ηξερα.αρχικα επαιζε οκ,αλλα μετα τη μια δεν αναγνωριζε το cd,την αλλη ελεγε error και τετοια.αρχικα ειπα ενταξει,ειναι στα τελευταια του,ηρθε η ωρα να αποχωριστει τις μπαταριες του.αυτο ηταν μαρκα sony.
για να καλυψω το συναισθηματικο κενο που μου προκαλεσε,αγορασα ενα αλλο,μαρκα iQ(),που λειτουργουσε αψογα.εβαλα μεσα το cd που ειχα φτιαξει και λειτουργουσε μια χαρα:no1:
μετα απο λιγο ομως....αρχισε να κανει αυτα που εκανε και το παλιο μου...αρχικα ελεγε αραια και που error,σπανια.τωρα πια ομως δεν αναγνωριζει κανενα cd,λεει no disc και δεν ξερω τι να κανω!!!!!!!ξερετε αν φτιαχνεται??????
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 15:18, 06-12-08:

Δεν νομίζω να αξίζει να φτιαχτεί κάτι τέτοιο, πιο φτηνό είναι να πάρεις καινούριο.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 15:20, 06-12-08:

ναι,ε?σιγουρα?γιατι τα κανει αυτα?
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 16:49, 06-12-08:

εμενα το mp3 μου λειτουργει κανονικα μονο που η οθονη του ειναι ενα μπλε πραμα κ δεν εχει εικονα κ δε λειτουργει το ραδιο...
Παράθεση

georgi@_17 (Γωγω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται κομμωτρια-αισθητικος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H georgi@_17 έγραψε: στις 18:22, 06-12-08:

K εγω πιστευω πως ειναι καλυτερα να παρεις αλλο παρα να τ φτιαξεις... Πιο φθηνα θα σ κοστισει τ καινουριο...!
Παράθεση

nicole (Νικολέττα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H nicole έγραψε: στις 23:29, 06-12-08:

Ζαλίστηκα......!
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 10:32, 07-12-08:

αφου εκανα το θεμα,μετα απο λιγο(αφου το παλεψα για 15')δουλεψε κανονικα!!!μαλλον θα παρω κανα mp3...κριμα,τον ιουλιο το πηραααααααα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Περί media players - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 83 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-05-10 στις 23:10.
    • Προτάσεις για οικονομικά Media players - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-12-07 στις 20:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα