Επίδοση τετραμήνου

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Μιας και ο καιρος κοντευει για τους βαθμους του τετραμηνου {αν και σε αλλους εχει ερθει ηδη} ας παραθεσουμε εδω την επιδοση μας στα μαθηματα στα οποια θα εξετασθουμε πανελλαδικα. Εγω σημερα πηρα τους βαθμους μου και τα πηγα πολυ καλα μπορω να πω :

Μαθηματικα κατευθυνσης : 20
Φυσικη κατευθυνσης : 20
Βιολογια κατευθυνσης : 20
Χημεια κατευθυνσης : 20
Βιολογια γενικης : 20
Εκθεση : 20

Παντως εγω ακομη δεν μπορω να το πιστεψω... εχω μεινει μ@μ@κ@ς...
Περιμενω τους δικους σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Μιας και ο καιρος κοντευει για τους βαθμους του τετραμηνου {αν και σε αλλους εχει ερθει ηδη} ας παραθεσουμε εδω την επιδωση μας στα μαθηματα στα οποια θα εξετασθουμε πανελλαδικα. Εγω σημερα πηρα τους βαθμους μου και τα πηγα πολυ καλα μπορω να πω :

Μαθηματικα κατευθυνσης : 20
Φυσικη κατευθυνσης : 20
Βιολογια κατευθυνσης : 20
Χημεια κατευθυνσης : 20
Βιολογια γενικης : 20
Εκθεση : 20

Παντως εγω ακομη δεν μπορω να το πιστεψω... εχω μεινει μ@μ@κ@ς...
Περιμενω τους δικους σας :P

Και εγώ αδυνατώ να πιστέψω πως πήρες 20 έκθεση και γράφεις το επίδοση με ωμέγα:lol::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ελεος :jumpy: ...ειναι απο τη γρηγοραδα...το κανω edit τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Είναι γεγονός πως οι βαθμοί της Γ' Λυκείου είναι παραφουσκωμένοι .

Μερικοί το 'χουν ξεφτιλίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Απλώς οι καθηγητές ποροσπαθούν να βοηθήσουν όσο μπορούν...και γω 20 είχα στα μαθήματα που εξετάζομαι πανελλαδικά...εκτός από Έκθεση βεβαια 18, έτσι κι αλλιώς εκεί είναι πολύ δύσκολο να γράψεις πάνω απο 17...στα άλλα κάτι γίνεται...
Στην τάξη μου πάντως μαθητές-τουρίστες βγάλανε 16 και 17 γενικό έλεος...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Είναι γεγονός πως οι βαθμοί της Γ' Λυκείου είναι παραφουσκωμένοι .

Μερικοί το 'χουν ξεφτιλίσει.

Απλώς οι καθηγητές ποροσπαθούν να βοηθήσουν όσο μπορούν...και γω 20 είχα στα μαθήματα που εξετάζομαι πανελλαδικά...εκτός από Έκθεση βεβαια 18, έτσι κι αλλιώς εκεί είναι πολύ δύσκολο να γράψεις πάνω απο 17...στα άλλα κάτι γίνεται...
Στην τάξη μου πάντως μαθητές-τουρίστες βγάλανε 16 και 17 γενικό έλεος...!!

Έτσι ακριβώς είναι. Οι βαθμοί της Γ' είναι best-of-the-best. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μαθηματικα κατευθυνσης : 20
Φυσικη κατευθυνσης : 20
Βιολογια κατευθυνσης : 20
Χημεια κατευθυνσης : 20
Βιολογια γενικης : 20
Εκθεση : 20

Πλάκα κάνεις; Έτσι; :jumpy::jumpy::jumpy:
Άμα όντως πήρες τέτοιους βαθμούς, μπράβο σου! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εντάξει, στη Γ' ταξη οι καθηγητές απλά βοηθούν πολύ για να μεγαλώσουν τα προφορικά, λογικο ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εγω παντως ενα εχω να πω η αδερφη μου στις πανελλαδικες βγηκε 1η σε ολη την ελλαδα στην εκθεση! δεν ειμαι ψωνακι απλως ΠεΡηΦανΗ για αυτη!χιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πεστης να ετοιμάζεται να υποδεχθει τον αρχοντα miv, που θα παρει αυτον τον τιτλο το 2009, πρωτα ο θεος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
εγω παντως ενα εχω να πω η αδερφη μου στις πανελλαδικες βγηκε 1η σε ολη την ελλαδα στην εκθεση! δεν ειμαι ψωνακι απλως ΠεΡηΦανΗ για αυτη!χιχιχι


Δε θέλω να υποβιβάσω τη διάκρισή της, αλλά η βαθμολόγηση στην έκθεση είναι υποκειμενική



Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις; Έτσι; :jumpy::jumpy::jumpy:
Άμα όντως πήρες τέτοιους βαθμούς, μπράβο σου! :no1:

Αυτοι ηταν οι βαθμοι μου...σιγουρα οι βαθμοι της Γ Λυκειου ειναι παντα λιγο φουσκωμενοι αλλα σε ενα λυκειο σε μια μικρη πολη οπως η δικη μου δεν υπαρχουν τεραστια περιθωρια...αρκετοι συμμαθητες μου εβγαλαν 14 και 15 την ωρα που εγω εβγαλα 19,9...ενταξει δε λεω οτι το αξιζω 100% αλλα με τετοιο διαβασμα που εχω ριξει το θεωρω σαν ανταμοιβη...Επισης το καλο που εχουν οι καθηγητες μου ειναι δεν ανεβαζουν πολυ βαθμους γιατι μετα εχουμε ιστοριες με παιδια που αδικιθηκαν και ετσι για να εχουν το κεφαλι τους ησυχο δε βοηθανε και πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δε θέλω να υποβιβάσω τη διάκρισή της, αλλά η βαθμολόγηση στην έκθεση είναι υποκειμενική



Στέλιος


Σε όλα τα γραπτά μέρος των οποίων αποτελεί η προσωπική ιδεολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Και εγώ σε όλα τα πανελλαδικά (είμαι θεωρητική) πήρα 20.:no1: Αλλά στα υπόλοιπα μαθήματα γενικής...:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
σου το ευχομαι αν εισαι τοσο καλος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ravenclaw

Νεοφερμένος

Ο Ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Απλώς οι καθηγητές ποροσπαθούν να βοηθήσουν όσο μπορούν...και γω 20 είχα στα μαθήματα που εξετάζομαι πανελλαδικά...εκτός από Έκθεση βεβαια 18, έτσι κι αλλιώς εκεί είναι πολύ δύσκολο να γράψεις πάνω απο 17...στα άλλα κάτι γίνεται...
Στην τάξη μου πάντως μαθητές-τουρίστες βγάλανε 16 και 17 γενικό έλεος...!!

Σαν καθηγητης κι ο ιδιος, συμφωνω με το σχολιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μαθ/κα Κατ: 16
Φυσικη Κατ: 17
Χημεια: 19
Βιολογια Κατ: 18
Μαθ/κα ΓΠ: 18
Εκθεση: 17

Ενταξει σιγουρα ειναι λιγο παραπανω απο οσο αξιζω στα περισσοτερα. Μ.Ο εβγαλα 17,4, το μεγαλυτερο στα μαθητικα μου χρονια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πεστης να ετοιμάζεται να υποδεχθει τον αρχοντα miv, που θα παρει αυτον τον τιτλο το 2009, πρωτα ο θεος!:P

lol :P

Εσύ, και η υπέρμετρη αισιοδοξία σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Να το πάρω λίγο αντίστροφα... Θα πω τα μαθήματα που δεν πήρα 20:
Αγγλικά: 18
Κείμενα: 16 (αυτός ο περίεργος μας είπε ότι μας έβαλε 2 μονάδες παραπάνω από όσο αξίζουμε, δηλαδή πιστεύει ότι αξίζω για 14, ενώ του έγραψα 18,2... Και δεν είμαι ο μόνος στον οποίο κατέβασε βαθμό σε σχέση με αυτό που έγραψε...:crazy:)
Θρησκευτικά: 18
Έκθεση: 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μιας και ο καιρος κοντευει για τους βαθμους του τετραμηνου {αν και σε αλλους εχει ερθει ηδη} ας παραθεσουμε εδω την επιδοση μας στα μαθηματα στα οποια θα εξετασθουμε πανελλαδικα. Εγω σημερα πηρα τους βαθμους μου και τα πηγα πολυ καλα μπορω να πω :

Μαθηματικα κατευθυνσης : 20
Φυσικη κατευθυνσης : 20
Βιολογια κατευθυνσης : 20
Χημεια κατευθυνσης : 20
Βιολογια γενικης : 20
Εκθεση : 20

Παντως εγω ακομη δεν μπορω να το πιστεψω... εχω μεινει μ@μ@κ@ς...
Περιμενω τους δικους σας :P


Μια διόρθωση...Αλλαξε στον τίτλο το επίδωση σε επίδοση, γιατί το πρώτο σημαίνει άλλο πραγμα. Τρομάρα σου που χεις και 20 Εκθεση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top