Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,805 μέλη και 2,441,330 μηνύματα σε 76,717 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 347 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
Ναι (συστηματικά)
76
37,62%
Ναι (κάπου κάπου)
48
23,76%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
77
38,12%
Κουμπάκιας
1
0,50%

DrJu5tM3

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O DrJu5tM3 έγραψε: στις 19:54, 10-06-05:

Εσείς πόσο συχνά επισκέπτεστε το γυμναστήριο?Σε ποιο γυμναστήριο πηγαίνετε?Τι σημαίνει για σας το γυμναστήριο?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:57, 10-06-05:

Εγώ πάντως έχω χρόνια να πατήσω σε γυμναστηριο!
Αλλά το χειμώνα που έχω σχολή περπατάω μισή ώρα για να πάω και μισή για να γυρίσω οπότε κάααπως γυμνάζομαι.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 20:37, 10-06-05:

Γυμναστήριο είναι το πιο βαρετό πράγμα στη ζωή. Βαριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι.

PS. Good work ppl! ;p
1
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:57, 10-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Γυμναστήριο είναι το πιο βαρετό πράγμα στη ζωή. Βαριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι.

PS. Good work ppl! ;p
θα συμφωνήσω με τον emufear.
Μόνο απ'εξω περνάω . Ευτυχώς, που αναγκάζομαι να περπατάω πολύ, ειδίκα την περίοδο που δουλέουν τα σχολεία και δεν έχω σκουρίασει ακόμη
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 06:05, 11-06-05:

μακριά :thumbsdown:.

περπάτημα, μπαλίτσα, μπασκετάκι και πιγκπογκάκι για να κρατάμε σε υποφερτά επίπεδα την κοιλίτσα . προσεχώς και κολύμπι .

1
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 06:07, 11-06-05:

Απ'οτι βλέπω ειμαστε όλοι πολυυυυ γυμνασμενοι εδω μέσα! Χιχι!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 06:25, 11-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Απ'οτι βλέπω ειμαστε όλοι πολυυυυ γυμνασμενοι εδω μέσα! Χιχι!
το στέκι των σκουριασμένων
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 16:00, 12-06-05:

Ούτε απ'έξω δεν ξέρω πως είναι!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 23:26, 12-06-05:

Πήγαινα το καλοκαίρι και ίσως πάω και φέτος...
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 18:57, 14-06-05:

Παω Joe Weider 3 μερες την εβδομαδα αν και τους τελευταιους 2 μηνες το εκοψα διοτι ξεκινησα Μεσαιωνικη Σπαθασκια κ εχω αναλωθει εκει!
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 10:53, 17-06-05:

Δουλεύω σε ξενοδοχείο και μένω μέσα, το ξενοδοχείο έχει και γυμναστήριο αλλα δεν πατάω το πόδι μου ποτέ παρά μόνο για να τσεκάρω αν είναι καθαρό κτλ!
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 01:37, 20-06-05:

I bear my koilitsa with pride..
1
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 01:52, 20-06-05:

Τι κι αν πηγαίνουμε, τι κι αν δεν!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 17-06-18 στις 03:25. Αιτία: Διπλό μήνυμα. Επίσης, απαγορεύονται τα greeklish.
Παράθεση

Κain

Νεοφερμένος

Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Κain έγραψε: στις 02:55, 20-06-05:

3 με 4 φορες την εβδομαδα, χειμωνα καλοκαιρι-βρεξει χιονισει...
Οι μονοι λογοι να μην παω για καποια περιοδο, ειναι διαβασμα, προβλημα υγειας, ή π.χ. φετος που θα κατευω Αυγουστο Ελλαδα θα αναλωσω ολο τον χρονο μου σε μια παραλια με την κοπεκλα μου και φραπε στο χερι...
ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,298 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 12:50, 20-06-05:

ti post kai ayto tora!!
Διπλό
Ναί πηγαίνω. Μέρα παρα μέρα ξεκινάω να πάω. Εκεί υπάρχει μια πιθανότητα 50% να πάω άμα έχω πάει την προχθεσινή μέρα. ʼν δέν έχω πάει η πιθανότητα είναι (50+5*χ)% οπου χ είναι πόσες μέρες έχω χάσει. (για τους AD&D γνώστες είναι το wisdom check με DC 10 που πρέπει να κάνω για να καταφέρω να ξεκινήσω, κάθε μέρα που χάνω έχω +1 bonus στο roll)
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 14:03, 20-06-05:

Ετσι,AD&D ρουλζ!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:55, 21-06-05:

Τώρα ξεκίνησα πάλι, εφαρμόζω το body for life. Υποτίθεται ότι σε 12 εβδομάδες βελτιώνεις την σωματική σου κατάσταση πάρα πολύ με μόλις 4 ώρες γυμναστήριο ανά εβδομάδα. Όποιος ενδιαφέρεται να μου πει να του στείλω με private mail το site για να μην κάνουμε και διαφήμιση.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:22, 22-06-05:

Μόνο απ' έξω γιατί είναι ο δρόμος μου! Και να σκεφτείται ότι ο γυμναστής είναι φίλος μου 8) Πάντως τώρα μπανάκια......μπανάκια και ΜΠΑΝΑΚΙΑ......... 8)
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 00:27, 22-06-05:

Ξεκίνησα πριν 2 βδομάδες (ετήσια συνδρομή), αλλά λόγω εξεταστικής -δυστυχώς- δεν έχω προς το παρόν την ευκαιρία να πάω όσες φορές θέλω. Πάντως, μετά την εξεταστική, όσο μείνω Αθήνα και αφότου γυρίσω, σκοπεύω να πηγαίνω συστηματικά! Νους υγειής εν σώματι υγιές! (το έγραψα σωστά ή τα έχω παίξει η θεωρητική; )
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 01:12, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini
Ξεκίνησα πριν 2 βδομάδες (ετήσια συνδρομή), αλλά λόγω εξεταστικής -δυστυχώς- δεν έχω προς το παρόν την ευκαιρία να πάω όσες φορές θέλω. Πάντως, μετά την εξεταστική, όσο μείνω Αθήνα και αφότου γυρίσω, σκοπεύω να πηγαίνω συστηματικά! Νους υγειής εν σώματι υγιές! (το έγραψα σωστά ή τα έχω παίξει η θεωρητική; )
Νους υγιής εν σώματι υγιεί.
Τι σου μάθαινε βρε η Κωνσταντίνου;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες