Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Τι σου μάθαινε βρε η Κωνσταντίνου; :D :P

Όπα,είχα κι εγώ καθηγήτρια που την λέγανε Κωνσταντίνου :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Είχα κάνει 1-2 μήνες το καλικαίρι από Β προς Γ Λυκείου... Πέρσι μετά τις Πανελλήνιες γράφτηκα σε 3ετές στα Universal Χολαργού (ελπίζω να μην κλείσουν και αυτά).. Μέχρι να αρχίσει η σχολή πήγαινα συχνά, μετά επειδή είναι βαρία η ζωή του Έλληνα φοιτήτη :whistle: πολύ αραία και που αν και μου αρέσει. Έχω κάνει κατά καιρούς προσπάθειες να γίνω πιο συχνός αλλά δεν μου βγαίνει. Τα είχα καταφέρει από το Πάσχα μέχρι που άρχισε εξεταστική... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα κανονισα και απο βδομαδας θα πηγενω στο γυμναστιριο ενος φιλου του πατερα μου, για να δουμε αν θα το αντεξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx :
Είχα κάνει 1-2 μήνες το καλικαίρι από Β προς Γ Λυκείου... Πέρσι μετά τις Πανελλήνιες γράφτηκα σε 3ετές στα Universal Χολαργού (ελπίζω να μην κλείσουν και αυτά).. Μέχρι να αρχίσει η σχολή πήγαινα συχνά, μετά επειδή είναι βαρία η ζωή του Έλληνα φοιτήτη :whistle: πολύ αραία και που αν και μου αρέσει. Έχω κάνει κατά καιρούς προσπάθειες να γίνω πιο συχνός αλλά δεν μου βγαίνει. Τα είχα καταφέρει από το Πάσχα μέχρι που άρχισε εξεταστική... :'(

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα έχουν κλεισει τα universal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ναι και εγώ έχω ακούσει ότι έχουν κλείσει πολλά... του Χολαργού ευτυχώς κράταει ακόμα... (ελπίζω το βραδάκι να είναι ακόμα ανοιχτό... :tongue:) αλλίως με βλέπω για joe weider...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τα περισσότερα Universal έχουν αλλάξει επωνυμία, σε αυτό που πήγενα κατεβήκαν οι ταμπέλες και τώρα λέγεται freemotion η κάπως έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
συνεχίζεις και πηγαίνεις κανονικά με την προηγούμενη συνδρομή σου όμως? τι συνδρομή έχεις? εγώ being best classic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx :
συνεχίζεις και πηγαίνεις κανονικά με την προηγούμενη συνδρομή σου όμως? τι συνδρομή έχεις? εγώ being best classic.

Και εγώ being best ο τύπος που έχει το γυμναστήριο δεσμέυτικε για όλα τα μέλη ότι κανένας δεν θα χάσει τα προνόμια που είχε ανεξάρτητα με την αλλαγή επωνυμίας. Τυχερός είμαι που δεν ήταν ιδιόκτητο της Δυναμικής Ζωής. Τώρα το τί γίνεται στα άλλα ένας Θεός ξέρει. Η συνδρομή συνεχίζει και έιναι 45€
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
έμενα νομίζω είναι ιδιοκτησία της Δυναμικής Ζωής... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx :
Ýìåíá íïìßæù åßíáé éäéïêôçóßá ôçò ÄõíáìéêÞò ÆùÞò... :(

Σήμερα ο αντέννα είχε αφιέρωμα για την ιδιοκτήτρια που την έχει κάνει προς το εξωτερικό αφού άδιασε πρώτα τα ταμεία. Υπάλληλοι της εταιρεία είχαν σήμερα συνάντηση με τον Γιακουμάτο και έχουν κατατεθεί μηνύσεις, για κοίταξε το λίγο καλύτερα μήπως μπορείς να κάνεις κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Παλιά πήγαινα αλλά το σταμάτησα λόγω τενοντίτιδας :/

Και τώρα με την κύστη κόκκυγα χρειάζεται να περάσουν 2-3 μήνες :thumbsdown: :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Παλιά πήγαινα αλλά το σταμάτησα λόγω τενοντίτιδας
Πληκτρολογιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τώρα δεν πάω,είχα παέι 2 μήνες το καλοκαίρι μετα σταμάτσηα γιατί
δεν είχα χρονο, πήγαινα μικρή όταν ήμουν,μέτα άρχισα μπάσκετ και έτσι το έκοψα,Βασικά το βαριέμαι πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πέρα απο το τρέξιμο τι άλλη γυμναστική κάνουν τα κουνέλια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Πέρα απο το τρέξιμο τι άλλη γυμναστική κάνουν τα κουνέλια ?


Την καλή γυμναστική
:bleh: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χαχαχα αυτό είναι που λέμε σαν τα κουνέλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χαχαχα αυτό είναι που λέμε σαν τα κουνέλια!!!

Είδες πως με πιάνεις?? ;) :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γυμναστήριο μπορεί να μην πηγαίνω, αλλά αθλούμαι συστηματικά!!!
Αγαπημένα αθλήματα: ΜΗ-πράτειν , αράζειν , τάβλειν , και φυσικά το αγαπημένο μου.......
(στο οποίο δηλώνω πρωταθλητής, και όποιος αμφαβάλει τον πάω μια κόντριτσα)
beering!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Yoga ολεολε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γυμναστήριο όχι αλλά πάω χορό... μετράει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top