Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,216 μέλη και 2,417,606 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 481 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι (συστηματικά)
68
36,17%
Ναι (κάπου κάπου)
46
24,47%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
74
39,36%

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:23, 11-12-06:

Ιδια ιστορια ειμαι κι εγω, λογω παλιου τραυματισμου στο γονατο πρεπει να εχω γυμνασμενους τετρακεφαλους..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,482 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 08:47, 12-12-06:

hacuna:

αυτα ειναι λιγακι παλιες θεωριες, θες επισις ελαστικους τετρακεφαλους, δυνατους ψωιτες, δυνατους ραπτικους, δυνατους δικεφαλους κτλ. Πρεπει να εχεις γενικος δυνατα ποδια με καλο μυικο τονο, οχι μονο τετρακεφαλους
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 09:55, 12-12-06:

Καλα με γεμισες αγνωστες λεξεις...
Τεσπα δεν κανω μονο ασκησεις για τετρακεφαλους, γυμναζομαι γενικα και περπαταω πολυ, εξω και σε διαδρομο.
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 13:25, 01-03-07:

Πήγαινα στα universals 3 χρόνια και σε αυτά ο καθαρός χρόνος που πήγαινα ήταν 3 με 4 φορές την εβδομάδα.2002 εώς 2005.Λοιπόν πριν μπει το 2007 γράφτηκα σε ένα τοπικό γυμναστήριο 3 μήνες και πήγα 3 ή 4 φορές
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:27, 01-03-07:

Τελικα στην Ελλαδα τι εγινε βρε παιδια με εκεινα τα γυμναστηρια που πηραν τα λεφτα των μελων και την εκαναν με ελαφρα πηδηματακια...;Δεν θυμαμαι ονομα αλλα θυμαμαι οτι "Θελει τροπο οχι κοπο!"(?) ειχαν σαν σλογκαν...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 13:30, 01-03-07:

Δηλωσαν πτωχευση. Αρα.. δεν εγινε τιποτα.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 13:34, 01-03-07:

Πάντως στο Χαλάνδρι,ένα σούπερ με πισίνες και χλίδες (στο οποίο είχα πάει να γραφτώ λίγο πριν το σκηνικό αλλά ευτυχώς δεν γράφτηκα .) συνεχίζει με νέα διεύθυνση και μου είπαν πως τα παλιά μέλη συνεχίζουν με τις συνδρομές τους (δεν ξέρω βέβαια αν είναι ράδιο-αρβύλα )!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 13:36, 01-03-07:

Δηλαδη οσοι ηταν γραμμενοι εκει και ειχαν κανα δυο χρονια συμβολαιο τα εχασαν τα λεφτα τους ε;
Πικρα....
Γι' αυτο εγω πληρωνω με τον μηνα ή το πολυ με το τριμηνο για να ειμαι οκ.
Ξερω 'γω τι μπορει να συμβει στο γυμναστηριο ή σε εμενα;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:46, 01-03-07:

Άρχισα χτες!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:46, 01-03-07:

Άντε, ελπίζω σήμερα να πάω και να μπω πάλι σε πρόγραμμα

Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:47, 01-03-07:

Ούτε απ' όξω δεν έχω περάσει..
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 21:56, 01-03-07:

Δεν έχω πάει κι ούτε θα πάω ποτέ στο γυμναστήριο. 'Εχω ένα κανονικό σώμα σε κιλά και δεν θέλω να εκτονώνομαι μ'αυτό τον τρόπο. Κάνω βαράκια στο σπίτι και περπατάω τουλάχιστον 3 φορές την εβδομάδα για δυο ώρες με γρήγορο περπάτημα, ανάβαση σε βουνό συνήθως. Γιατί να πετάς τα λεφτά σου στα γυμναστήρια ? Φοβάμαι και τις γυναίκες που είναι μανιακές με το γυμναστήριο. Η τελευταία που γνώρισα (η γκεσταπίτισα) πάει συνέχεια και σκέφτομαι, είναι που είναι κοκκάλω, το γυμναστήριο τι το θέλει η παλαβή ?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:35, 16-03-07:

Ε, δεν πάμε όλες για κιλά και κυτταρίτιδα...
Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε: στις 15:23, 26-03-07:

Λόγω έλλειψης χρόνου και βαρεμάρας, δεν πάω. Πιστεύω όμως, πως, είτε υπάρχει θέμα βάρους είτε όχι το γυμναστήριο και γενικά η άσκηση είναι ευεργετική για όλους. Μικρή πήγαινα κλασικό μπαλέτο, μέχρι τα 14 περίπου και έχω διαπιστώσει ότι λόγω αυτού του γεγονότος έχω αποκτήσει τρομερή ευλυγισία. Σαφώς θα ήταν πολύ μεγαλύτερη αν συνέχιζα κάποιου είδους εξάσκηση αλλά βλέπετε είμαι και 27 χρονών γριούλα! τί να κάνω!;!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:26, 26-03-07:

Να συνεχίσεις, γριούλα μου!!!

Ο πρώην ήταν δέκα χρόνια μεγαλύτερός σου (ΔΕΚΑ) όταν πλακωνόμαστε στα τατάμι...
Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

H briki έγραψε: στις 15:28, 26-03-07:

αχαχαχαχαχα! ναι, αλλά δε παίζει...η βαρεμάρα αυτό το διάστημα έχει εξαπλώσει πολύ επικίνδυνα τα πλωκάμια της!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:37, 26-03-07:

Ναι, σε νιώθω... αλλά αν βρει κανείς ένα άθλημα, όπου όλα του ταιριάζουν...
Εγώ έτσι είχα κολλήσει με το κουνγκ φου.
Βρήκα ταίρι, κάναμε τέλεια παρέα με τα παιδιά...

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 15:39, 26-03-07:

τωρα γιατι μου το θυμισες οτι πρεπει να παω? εεεεε?
Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

H briki έγραψε: στις 15:58, 26-03-07:

Εμένα μου αρέσει το curling! Παίζει κανείς;
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 16:57, 26-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από briki
Εμένα μου αρέσει το curling! Παίζει κανείς;
Τι παιζεις curling;;;;
Ρε συ μου αρεσει πολυ αλλα δεν εχει τυχει να μου κατσει και να παιξω, ουτε Ελλαδα ουτε Ιταλια!
Αλλα ψιλοπορωνομαι οταν το πετυχαινω π.χ. στην ΤV!
Πρεπει να ειναι πολυ μαματο σαν αθλημα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Giovanni_