Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Πιάνει, όμως αυτό δε βοηθάει το Trinity που, ούτως ή άλλως, είναι μια ελεεινή πατάτα... :thumbsdown:

Η αλήθεια είναι ότι είχα ενθουσιαστεί με το Blade I, ούτε που θυμάμαι πλέον το BladeII και ακόιμα προσπαθώ να συνέλθω από το σοκ του Blade Trinity!!!! :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ifrit,σου εχω πει ποσο πολυ σε συμπαθω??? :thumbsup:
Το Blade Trinity επεσε στο τρυπακι του Χολυγουντ,να κοψει δηλαδη απο τον κεντρικο χαρακτηρα κ να βαλει σε αλλους χρονο για να κανουν spinoff ταινιες με αυτους(βλ. Catwoman,Wolverine που θα γινει μετα το Xmen 3,Jinx απο το Die Another Day ευτυχως δεν εγινε,Electra που οκ ειναι κ αυτο κομικ και φυσικα συζητιεται ταινια Nighstalkers ή Hannibal King απο το Blade Trinity).Ελεος. :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Είδα πρίν απο λίγο σε dvd το "ʼγριος Ωκεανός" καταπληκτικό όποιος δεν το έχει δει να το δει άμεσα πολύ καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πολυ καλη ταινια,αλλα απο το 2ο μισο κ μετα μου αρεσε εμενα.Στο πρωτο μισο ειχα φριξει ασχημα κ ημουν ετοιμος να φυγω απο το σινεμα.
Anyway,χθες ειδα το House of Wax το οποιο ηταν λιγο μλκια...Ουτε καν θα το αντιγραψω οταν βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σήμερα είδα το Mr και Mrs Smith μην σκοτωθείτε να τρέξετε να το δείτε, αρκετά μέτριο και λίγο κουραστικό. To house of wax μαλακία ? Κρίμα και απο το τρειλερ που το είδα νόμιζα ότι θα ήταν καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Και εγώ θυμάμαι πως ο gianakin μου είχε πει ότι θα είναι καλή αυτή (πριν προβληθεί βέβαια)... Κρίμα πρέπει να ήταν απογοητευτική... :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Στο σινεμα ήταν το Batman begins :thumbsdown: , και στο σπιτι το Blow-up, που ισως είναι απο τις 10 καλυτερες ταινίες που εχω δει  :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
είδα χτες το war of the worlds. είχε ομολογουμένως καλά εφέ. αλλά είχε τόσο χαζό και τρύπιο σενάριο (νταξ, πρόσφερε γέλιο τουλάχιστον), αν είναι δυνατόν δλδ... εν ολίγοις, κλαίω τα λεφτάκια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Κ γω το ειδα.Μετρια ως κακη.Αυτο που ειδα δεν ηταν Spielberg.2 στα 5 του βαζω,το 1 για τις εφφεδαρες(απο την εταιρεια του Λουκας βεβαια) και το αλλο για το κοριτσακι,την Ντακοτα,που ο ρολος της ηταν ΚΑΚΟΣ,αλλα τον εκανε τελεια. :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
edw sthn agglia den vlepoume poly tv...
auto pou eida htan to Rocky III
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
To oldboy ειδα τελευταια και σοκαριστηκα αγρια.. Ακομη δεν εχω αποφασισει αν μου αρεσε τελικα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είδα πριν 2 μέρες το Πράσινο μίλι για δεύτερη φόρα και σε λίγο θα ξεκινήσω να δώ το "it" του Stephen King για τρίτη φορά :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Είδα πριν 2 μέρες το Πράσινο μίλι για δεύτερη φόρα και σε λίγο θα ξεκινήσω να δώ το "it" του Stephen King για τρίτη φορά  :jumpy:

δεν είναι τέλειο???

το it πες περίπου τί γίνεται γιατί βλέπω ταινίες και δεν θυμάμαι τίτλους ρε γαμ$#το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
δεν είναι τέλειο???

το it πες περίπου τί γίνεται γιατί βλέπω ταινίες και δεν θυμάμαι τίτλους ρε γαμ$#το

όντως είναι πολύ ώραιο το πράσινο μίλι :)
Όσο άφορα την ταίνια "ΙΤ" ο ελληνικός τίτλος είναι "το αυτό"
Θα σου πω περισσότερα σε λίγο που θα την δω ολόκληρη γιατί τώρα κάνω ένα διάλειμμα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στον κινιμαογραφο τελευτεα φορα ειδα το "Η συμμορια των 12" και σε DVD το "KISS Meets The Phantom Of The Park", πριν 2 μηνες. Οπως καταλαβενετε ειμαι πραγματικος cinefil! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χθες είδα σε dvd το κρυφτό
δεν με ενθουσίασε όσο περίμενα,πίστευα πως θα ήταν πιο καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πρόσφατα είδαμε το misery....
Σε εμένα δεν άρεσε τόσο αλλά στην michelle άρεσε πολύ!!!

Επίσης είδαμε και το πείραμμα ....Εγώ για δεύτερη φορά....
Αρκετά κάλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Τον πόλεμο των κόσμων ... Από τότε σιχάθηκα τον κινηματογράφο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Τον πόλεμο των κόσμων ... Από τότε σιχάθηκα τον κινηματογράφο ...

Εμένα πάλι μου άρεσε πολύ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
το θεο για μια εβδομαδα(πριν δυο μηνες)και μου ερεσε πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top