Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,063 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 340 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορείτε να μπείτε youtube;

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 15:02, 03-05-08:

Μπορείτε να μπείτε youtube;

Εγώ Όχι (forthnet 24mbps)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kristal (Αποστόλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 340 μηνύματα.

O Kristal έγραψε: στις 15:06, 03-05-08:

ρε συ μιχάλη τι θέματα ειναι αυτά που ανοίγεις??ελεος...υπαρχει και messenger
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 15:17, 03-05-08:

Το έχει είδη ποστάρει και στο messenger!
Κοίτα πολλές φορές δεν μπαίνει, είναι πολύ εκνευριστικό. Όχι μόνο αυτή η ιστοσελίδα αλλά πάρα πολλές θα έλεγα(εκτός και αν φταίει μόνο η ηλίθια σύνδεσή μου
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 15:22, 03-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Kristal
Λες και δεν είχε ανοιχτεί για το msn θέμα. Επίσης με όσους έχω μιλήσει δεν μπορούν να μπουν Youtube, ακόμη αν και πόσταρα στο Messenger ξέρω ότι δεν μιλάνε πολλά άτομα εκεί. Αν δεν σου αρέσουν τα θέματα που ανοίγω και τι ποστάρω στο messenger μην απαντάς πια από το να μας πρήζεις κάθε φορά καλύτερο είναι.
Παράθεση

angel123456 (Μαριέλενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H angel123456 έγραψε: στις 16:39, 03-05-08:

εγω μπορωωω
Παράθεση

sophaki983 (Σοφία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 16:42, 03-05-08:

Εγώ νομίζω πως δεν φταίει η σύνδεση αυτό που φταίει είναι η σελίδα..... Μν ξεχνάτε την επισκέφτονται καθημερινά πάρα πολλά άτομα και αυτό οπωσδήποτε θα έχει συνέπιες. Για αυτό την επόμενη φορά υπομονή....!!!!! Προσπαθείστε καμία δύο φορές και σίγουρα την τρίτη θα μπει!!! (δοκιμασμένο)
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 16:43, 03-05-08:

όχι δεν φταίει το πόσες φορές θα προσπαθήσεις εγώ είχα προσπαθήσει 4...Απλά έχει υπερφορτωθεί η σελίδα ή αντιμετώπισε κάποια προβλήματα
Παράθεση

sophaki983 (Σοφία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 16:47, 03-05-08:

δεν καταλάβες δεν φταίνει οι φορές
αυτό που φταίει είναι η σελίδα.......
απλώς έδωσα μία συμβουλή να μην τα παρατήσουν και να μην απελπιστούν
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

O michael92 έγραψε: στις 16:55, 03-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από sophaki983
δεν καταλάβες δεν φταίνει οι φορές
αυτό που φταίει είναι η σελίδα.......
απλώς έδωσα μία συμβουλή να μην τα παρατήσουν και να μην απελπιστούν
Τώρα μπαίνει. Το Youtube απλά έχει γίνει τόσο δημοφιλές που λαγκάρουν οι server του, θέλει αναβάθμιση.
Παράθεση

virginia (Βιργινία)

Δραστήριο Μέλος

H Βιργινία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H virginia έγραψε: στις 17:47, 03-05-08:

μπαίνω κανονικά και εγώ
Παράθεση

Kristal (Αποστόλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 340 μηνύματα.

O Kristal έγραψε: στις 18:27, 03-05-08:

ε ρε φίλε είναι να μην πείς τίποτα με τα θέματα που ανοίγεις??
Παράθεση

johndrim (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O johndrim I'm Back! έγραψε: στις 18:56, 03-05-08:

Δεν πιστεύω ότι είναι θέμα του youtube
Άλλα μάλλον τον internet provider γιατί το conn-x(otenet) όλη ημέρα οκ.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

O michael92 έγραψε: στις 18:32, 05-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Kristal
ε ρε φίλε είναι να μην πείς τίποτα με τα θέματα που ανοίγεις??
Ε ρε κόλλημα, άμα δεν σου αρέσουν τα ανούσια threads μου, απλά μην μπαίνεις καν σε ότι θέμα ανοίγω
Παράθεση

narutoboy

Νεοφερμένος

Ο narutoboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O narutoboy έγραψε: στις 20:28, 05-05-08:

απλή είναι η λύση. ένα restart στο router και είσαι έτοιμος.
εμένα μου το παθαίνει συχνά με διάφορες σελίδες. αυτό που κάνω είναι υπομονή κανα 20λεπτο και αν δεν έχει φτιάξει και θέλω ακόμα να μπω στην ιστοσελίδα αυτή κάνω restart το router μου και φτιάχνει.
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 20:31, 05-05-08:

Δεν μου έχει τύχει ανάλογο πρόβλημα εώς τώρα.
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H !Βάλια! έγραψε: στις 21:28, 05-05-08:

Ναι αλλά το ότι αρκετά άτομα δεν μπορούσαν να μπουν την ίδια ώρα σημαίνει ότι δεν είναι θέμα σύνδεσης (μιας και όλοι έχουν διαφορετική). Είναι πρόβλημα της ιστοσελίδας
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

O michael92 έγραψε: στις 23:32, 05-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από !Βάλια!
Ναι αλλά το ότι αρκετά άτομα δεν μπορούσαν να μπουν την ίδια ώρα σημαίνει ότι δεν είναι θέμα σύνδεσης (μιας και όλοι έχουν διαφορετική). Είναι πρόβλημα της ιστοσελίδας
Όντως! Στην ουσία όσους ρώτησα εκείνη την ώρα δεν μπορούσαν να μπουν...
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 23:37, 05-05-08:

Εντάξει το λύσαμε..
Όταν ξαναπροκύψει κάτι παρόμοιο το ξανανίγουνε.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 23:37, 05-05-08:

Παιδιά, μία από τις πιο κλικαρισμένες σελίδες του Νετ ειναι το youtube και κάνει συνεχείς αναβαθμίσεις. Τώρα έχει στα σκαριά και κάτι beta players και τέτοια, οπότε πέφτει για λίγο ώρες ώρες. Το γεγονός είναι οτι αν μπορείτε να μπείτε στο http://www.google.com έχετε πλήρες Ίντερνετ, γιατί αυτο δεν πέφτει ποτέ. Απο κει και πέρα παιζει με τη σελίδα.
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H !Βάλια! έγραψε: στις 16:05, 06-05-08:

Εντάξει το λύσαμε..
Όταν ξαναπροκύψει κάτι παρόμοιο το ξανανίγουνε.
αμα πια εσύ με τα λουκέτα!!Μανία!άσε μπορεί τώρα να μην ξαναμπει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια