Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,530 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 344 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκότωσαν το Νίκο Σεργιανόπουλο!!!

mostel (Στέλιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 14:48, 04-06-08:

Εγώ δε τον πήγαινα ποτέ μου , δε ξέρω. Δε μου ενέπνεε κάτι ως ηθοποιός.

Και επιτέλους, ας πάψουμε να τους λέμε "ηθοποιούς" (από πού και ως πού φτιάχνουν ήθος με τις σημερινές μπούρδες που κυκλοφορούν ; )

Το actor είναι πολύ καλύτερο!

Καλό ταξίδι...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 14:50, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από riasam
56 ήτανε...αχχχ
καλα στο 2 ξένοι ήτανε φοβερος...αλλα και στην εξαφανιση!!!

56????
δε θα το πιστευα με καμια δυναμη!!!οντως,δε θα ειχε καλο τελος.το εμαθα το πρωι,στο γρηγορη .κριμα,μου αρεσε πολυ.στους 2 ξενους ηταν τελειος!!!
Παράθεση

vamou90 (Βασίλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O vamou90 έγραψε: στις 15:23, 04-06-08:

Κρίμα ρε παιδιά πάντως...εγώ τον πήγαινα... ήταν απ τους αγαπημένους μου ηθοποιούς... Η μπλεξίματα είχε με εμπόρους με την γνωστή ιστορία με τα ναρκωτικά..ή... το ύποπτο είναι ότι βρέθηκε γυμνός κια στο σπίτι δεν υπήρχε διάρρηξη...άρα μπας και τον μαχαίρωσε καμιά γκόμενα????
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:29, 04-06-08:

Γκόμενα ή γκόμενος;
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 15:30, 04-06-08:

καλο ταξιδι νικο...
Παράθεση

eliza04 (Ελισαβετ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eliza04 έγραψε: στις 15:34, 04-06-08:

Αν και γενικα δεν τρελαινομαι για ηθοποιους, τραγουδιστες και τα λοιπα, στεναχωρηθηκα πραγματικα, οτι και να ηταν ανθρωπος ηταν. Εκανε μονο κακο στον εαυτο του και σε κανεναν αλλον με τις ουσιες που επαιρνε. Κριμα και για την οικογενεια του
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 15:37, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Γκόμενα ή γκόμενος;
Λιγο σεβασμό στο νεκρό και κυριως ας μη βγαζουμε συμπεράσματα πριν μιλησει η Δικαιοσυνη.
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:39, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Λιγο σεβασμό στο νεκρό και κυριως ας μη βγαζουμε συμπεράσματα πριν μιλησει η Δικαιοσυνη.
Δεν είπα πως δεν σέβομαι τον νεκρό.
Το μόνο που αναφέρω είναι σενάρια και αυτό είναι ένα πολύ πιθανό σενάριο.
Άλλωστε έχουν ειπωθεί παλαιότερα πολλά.
Παράθεση

eliza04 (Ελισαβετ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eliza04 έγραψε: στις 15:42, 04-06-08:

Οτι και να εχει ειπωθει παλιοτερα καμια σημασια δεν εχουν τωρα, ας στον σεβαστουμε και λιγο
Παράθεση

Flaky

Νεοφερμένος

Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Flaky έγραψε: στις 15:45, 04-06-08:

Ενας δυστηχισμενος ανθρωπος ηταν αλκοολ κοκα κ απο το αλλο
και μενα μου αρεσε παντως σαν ηθοποιος
αυτη ειναι η καταντια της ελληνικης πραγματικοτητας νομιζετε οι αλλοι διαφερουν ?
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 16:15, 04-06-08:

Κρίμα ήταν καλός ηθοποιός. Αλλά και πάλι πάντα η ζωή θα φτάσει στο τέλος της κάποια στιγμή και μετά υπάρχει αιώνια ξεκούραση, απλώς τη ζωή πρέπει να τη ζεις και να την νιώθεις κάθε στιγμή, ακόμα και φορές που δεν είναι τόσο ευχάριστες. Όμως, το να ζεις μες τα ναρκωτικά και στην κόκα όπως προφανώς φαίνεται στην περίπτωση αυτή είναι σαν να μην έχεις ζωή και χειρότερα να μην είχες ποτέ και για μένα είναι χειρότερο από τον θάνατο, διότι στην περίπτωση του θανάτου έχεις πεθάνει γιατί έζησες, ενώ στην περίπτωση αυτή ήσουν ήδη νεκρός, ζούσες μόνο για να πεθάνεις. Σκεφτείτε πάντως ότι χιλιάδες άνθρωποι πεθαίνουν καθημερινά, δεν δίνει κανείς σημασία σε αυτούς άμα δεν είναι κοντινό του πρόσωπο ή αν το άτομο δεν είναι διάσημο...
Παράθεση

happy i

Δραστήριο Μέλος

H happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H happy i έγραψε: στις 16:36, 04-06-08:

πραγματικά κρίμα που έφυγε τόσο νωρίς... και με τέτοιο τρόπο. να έφευγε από τα ναρκωτικά να πεις οκ αφού έκανε χρήση λογικό ακούγεται και όχι τόσο τραγικό όσο το να τον σκοτώσουν και μάλιστα με 8-9 μαχαιριες(απ ότι λένε). κρίμα γιατί μ'άρεσε ως θοποιός.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 16:46, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από mostel
Εγώ δε τον πήγαινα ποτέ μου , δε ξέρω. Δε μου ενέπνεε κάτι ως ηθοποιός.

Και επιτέλους, ας πάψουμε να τους λέμε "ηθοποιούς" (από πού και ως πού φτιάχνουν ήθος με τις σημερινές μπούρδες που κυκλοφορούν ; )

Το actor είναι πολύ καλύτερο!

Καλό ταξίδι...

Εγώ όταν είμουν μικρός έπαιζε σε ένα σήριαλ με μια γυναίκα, και επειδή φώναζε συνέχεια τον φοβόμουνα Μια φορά είχα δει και εφιαλτή με αυτόν να φωνάζει. Δεν τον πήγαινα ποτέ μου πάντως... :iagree:
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 18:48, 04-06-08:

Κάτι ακούστηκε για κάποιον Άραβα..
Λέτε να βγω αληθινός;
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 19:28, 04-06-08:

Κρίμα, τον πήγαινα τον τύπο.
Παράθεση

demerlad (Χρηστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O demerlad έγραψε: στις 23:03, 04-06-08:

Κριμα ο ανθρωπος ηταν πολυ καλος, αν και δε μου αρεσε το πως επαιζε...Αλλα τη να κανουμε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...
Καλο ταξιδι Νικο...
Παράθεση

petros17 (Πετρος)

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O petros17 έγραψε: στις 01:45, 05-06-08:

παιδια που εχει μπλεξει ο καθενας δεν ειναι δικο μας προβλημα..δεν ξερουμε τι κουβαλουσε ο ανθρωπος στην πλατη για να φτασει εκει..καλυτερα να μην κρινουμε αν δεν ξερουμε..παντως ο,τι και να εγινε ενα εχω να πω

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ
Παράθεση

ninaki4ever (Λεμονιά)

Νεοφερμένος

H Λεμονιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ninaki4ever έγραψε: στις 11:58, 05-06-08:

Βρε παιδιά όμως...Δεν ήταν μόνο τα ναρκωτικά! Είχε και πρόβλημα με αλκοολισμό παλιότερα...Τώρα, το καλύτερο που μπορεί να συμβεί, είναι ΑΝ άτόμα μπλεγμένα΄όπως αυτός απόφασίσουν πως σ'αυτόν το δρόμο δεν υπάρχει γυρισμός!!!
(Έκανα και ρήμα)
Πάντως,κρίμα.....
Παράθεση

Αντώνης (Αντώνης)

Διάσημο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O Αντώνης έγραψε: στις 15:40, 05-06-08:

1)Ήθελε να ξεφύγει αλλά ... σιγά μην τον άφηνα. Αν ξέφευγε απ' τα ναρκωτικά σίγουρα θα λεγε και ονόματα.
2)Πράγματι , κάτι ακούστηκε για έναν Άραβα.
3)Η μάνα του ακόμα δεν ξέρει με ποιόν τρόπο πέθανε. Της είπαν για ανακοπή καρδιάς , σκεφτείται να παέι ν τον αγκαλιάσει και ανα βρει μαχαιριά....
4)Μην ξαναπείτε σας παρακαλώ βλακεία για τον νεκρό. Λίγο σεβασμός απαιτείται , όπως είπε και ο miv.
5)Δείτε την υπογραφή μου.....

Καλό Ταξίδι !!
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 15:53, 05-06-08:

Αντώνη, το video είναι πολύ όμορφο και γλυκό ειδικά σε αυτές στις σκηνές...ειδικά και το τραγούδι που το συνοδεύει το κάνει ακόμα πιο δυνατό και συγκινητικό.... Πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια