Φωτογραφία της κεντρικής σας μονάδας

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αμάν και πως κάνω για σένα,
είμαι τρελός, τ' ομολογώ...
Αμάν και πως για ένα σου βλέμμα,
διακαώς, σ' επιθυμώ...:P
Πάντως πράγματι κάνει σε γυφτέ ...
Δεν ξέρω ο υπολογιστής πρέπει να είναι μικρός και κομψός για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Έχω ήδη έναν πολύ καλό επιτραπέζιο η/υ, αλλά μιας και θα φύγω σε λίγο καιρό (ελπίζω! και εύχομαι:papas:) για σπουδές αυτό:

Είναι το ACER ASPIRE 8920G-834G32BN GEMSTONE BLUE
Πάντως γενικώς για τα acer δεν έχω ακούσει καλά πράγματα, αλλά εμένα με ικανοποιεί ως προς τα χαρακτηριστικά του... Πώς σας φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μακρυά απο Acer, χαλαρά τα χειρότερα laptop της αγοράς.
Όταν παίρνεις laptop κοιτάς 2 πράγματα: ποιότητα κατασκευής και εγγύηση/υποστήριξη. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά, η εμφάνιση και λοιπά κουραφέξαλα είναι δευτερεύοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Μακρυά απο Acer, χαλαρά τα χειρότερα laptop της αγοράς.
Όταν παίρνεις laptop κοιτάς 2 πράγματα: ποιότητα κατασκευής και εγγύηση/υποστήριξη. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά, η εμφάνιση και λοιπά κουραφέξαλα είναι δευτερεύοντα.
Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να έχει το laptop έναν γερό επεξεργαστή Dual core. Εσύ τι θα πρότεινες; Κάποια μάρκα ή ακόμη και συγκεκριμένο μοντέλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σου έστειλα pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μακρυά απο Acer, χαλαρά τα χειρότερα laptop της αγοράς.
Όταν παίρνεις laptop κοιτάς 2 πράγματα: ποιότητα κατασκευής και εγγύηση/υποστήριξη. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά, η εμφάνιση και λοιπά κουραφέξαλα είναι δευτερεύοντα.

πολυ σωστα!γι αυτο το λογο πιστευω οτι τα dell θεωρουνται απ τα πρωτα σε ολο τον κοσμο!δν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι η Τ/Υ τους ειναι απ τις καλυτερες.Και τα lenovo(πρωην IBM) πιστευω οτι ειναι αρκετα καλα!(αθανατα thinkpad αλλωστε!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.


Αυτός και

αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
τι να βγαλω απτο mac -apple???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anarki:
Μακρυά απο Acer, χαλαρά τα χειρότερα laptop της αγοράς.
Όταν παίρνεις laptop κοιτάς 2 πράγματα: ποιότητα κατασκευής και εγγύηση/υποστήριξη. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά, η εμφάνιση και λοιπά κουραφέξαλα είναι δευτερεύοντα.
Τι λές ρε άναρκι από πάντα Acer είχα και είμαι πολύ ευχαριστημένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
πολυ σωστα!γι αυτο το λογο πιστευω οτι τα dell θεωρουνται απ τα πρωτα σε ολο τον κοσμο!δν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι η Τ/Υ τους ειναι απ τις καλυτερες.Και τα lenovo(πρωην IBM) πιστευω οτι ειναι αρκετα καλα!(αθανατα thinkpad αλλωστε!!)

δηλαδη τι να πουμε για τα μακ???:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τι λές ρε από πάντα Acer είχα και είμαι πολύ ευχαριστημένη...
Συγνώμη αλλά δεν θεωρώ μια 14χρονη με πολύ περιορισμένες τεχνικές γνώσεις ικανή να κρίνει την ποιότητα του laptop που χρησιμοποιεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anarki:
Συγνώμη αλλά δεν θεωρώ μια 14χρονη με πολύ περιορισμένες τεχνικές γνώσεις ικανή να κρίνει την ποιότητα του laptop που χρησιμοποιεί.
Καταρχάς το δικό μου δεν είναι το μόνο λάπτοπ στο οποίο έχω δουλέψει...Θέλω να πώ και άλλοι φίλοι μου έχουν λάπτοπ και όχι acer και δεν μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερη εμπειρία. Τώρα βέβαια έχω sony αλλά δεν μου φαίνεται να έχει και μεγάλες διαφορές. Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι δεν τα θεωρώ και τα χειρότερα. Αντίθετα είναι αρκετά καλά, έως πολύ. Την ποιότητα που έχει το λαπτοπ μου την γνωρίζω πολύ καλά με συγκρίσεις που κάνω με τα άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Καταρχάς το δικό μου δεν είναι το μόνο λάπτοπ στο οποίο έχω δουλέψει...Θέλω να πώ και άλλοι φίλοι μου έχουν λάπτοπ και όχι acer και δεν μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερη εμπειρία. Τώρα βέβαια έχω sony αλλά δεν μου φαίνεται να έχει και μεγάλες διαφορές. Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι δεν τα θεωρώ και τα χειρότερα. Αντίθετα είναι αρκετά καλά, έως πολύ. Την ποιότητα που έχει το λαπτοπ μου την γνωρίζω πολύ καλά με συγκρίσεις που κάνω με τα άλλα.

Anarki μην της πας κοντρα οταν θελει γινεται πολυ κακια :P
Ναι ναι βαλια συμφωνω τα acer ειναι τα καλυτερα laptop που κυκλοφορουν :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Vaio, IBM και mac...δεν συγκρίνονται με τίποτα άλλο...πληρώνεις κάτι παραπάνω αλλά αξίζει τον κόπο πραγματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteshadow

Νεοφερμένος

Ο whiteshadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Anarki αμα δεν εχεις ποίασει στα χέρια σου τους καινούργιους τους acer τους gemstone νομιζω λέγονται δεν ξέρεις τι στροφή έχει κάνει η acer.Ναι η acer είχε χάλια ποιότητα για το service όποιος το χρειαστεί είναι χάλια ακόμα αλλά μόλις έποιασα τους καινούργιους acer τα είδα όλα.Το ποίανεις το πατάς περιμένεις να τρίξει τίποτα αυτο.Πραγματικά απο ποιότητα κατασκευείς είναι χρόνια μπροστά απο τους παλιούς acer.Και έτσι για να ξέρεις προγραμματιστής θέλω να γίνω(αντε να δούμε τους βαθμους) και ξέρω απο υπολογιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Για κεντρική Gandalf Silverstone. Εγώ απλώς αφαιρώ κομμάτια και τοποθετώ κάτι που μου αρέσει. Και γενικά την κεντρική πάντα μόνος μου την έφτιαχνα εκτός από την π΄ρρωτη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top