Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,246 μέλη και 2,424,717 μηνύματα σε 75,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 438 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατασκευή δωρεάν ιστοσελίδας (website)

ZASKAR (Χρήστος)

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ZASKAR έγραψε: στις 16:23, 14-06-08:

Ξέρετε που μπορώ να φτιάξω μια δικιά μου ιστοσελίδα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leftkox (Λευτέρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O leftkox έγραψε: στις 16:25, 14-06-08:

Απ' ότι ξέρω καλό site για ερασιτεχνικές ιστοσελίδες είναι το www.geocities.com
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 16:28, 14-06-08:

Αν πατησεις στον γοογλη "website building" θα σου βγαλει 40.000.000 αποτελεσματα, παρεπιμπτοντως
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 21:37, 14-06-08:

Μάθε joomla ή drupal

Η πιο καλή και έξυπνη και δωρεάν λύση που χρησιμοποιούν οι επαγγελματίες και ερασιτέχνες developers
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 23:04, 14-06-08:

"googlepages"
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε: στις 23:09, 14-06-08:

Ρε σεις, όλα αυτά είναι γελοία. Drupal ή joomla λέμε. Ιστοσελίδα με CMS= ΕΠΙΤΥΧΊΑ
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 17:05, 15-06-08:

Λίγο σπαστικό το googlepages

Λοιπόν, το PC Mag έβγαλε ως πολύ καλό το www.terapad.com. Έχει ιστοσελίδες για κείμενο, για φοτογραφίες, μπλογκ, φόρουμ κ.α..

Εγώ προσωπικά δε το γνωρίζω το terapad αλλά στη θέση σου θα εμπιστευόμουνα το PC Mag.

Κάτι παραπάνω θα ξέρει
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 17:34, 15-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από mmpf
Μάθε joomla ή drupal

Η πιο καλή και έξυπνη και δωρεάν λύση που χρησιμοποιούν οι επαγγελματίες και ερασιτέχνες developers
Δεν νομίζω πως η χρήση joomla γίνεται από επαγγελματίες.
Το βρίσκω πολύ πρόχειρο και εύκολο.
Υπάρχουν πολλά καλύτερα και επί πληρωμή CMS τα οποία αξίζουν για επαγγελματική δουλειά.
Παράθεση

sophaki983 (Σοφία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 17:47, 15-06-08:

κατάλληλο πρόγραμμα για αυτό δεν είναι το microsoft office frontpage????
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 21:36, 15-06-08:

Το frontpage είναι απαρχαιωμένο και ποτέ δεν ήταν ιδιαίτερα καλό. Μη το ψάξεις καν
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 00:04, 16-06-08:

Για τι λόγο την θέλεις την ιστοσελίδα;
Μήπως θα σου έφτανε ένα blog; http://www.blogspot.com
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 08:19, 16-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Το frontpage είναι απαρχαιωμένο και ποτέ δεν ήταν ιδιαίτερα καλό. Μη το ψάξεις καν
Άσε που πρέπει να βρεις hosting με frontpage extensions.
Πρόγραμμα που μπλέκει τον κώδικα,σαν το frontpage, είναι απλά εκτός από τις επιλογές μου.
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε: στις 11:40, 16-06-08:

Φυσικά και το joomla χρησιμοποιείται από επαγγελματίες και είναι μαζί με το drupal οι μόνες σωστές λύσεις στην επεξεργασία cms, και συνεχίζω να λέω, ΟΛΑ τα προγράμματα και πιο πολύ της microsoft είναι άθλια για επεξεργασία σελίδας. Το μόνο που αξίζει είναι το dreamweaver που έχει περίπου 300 ευρώ αλλά είναι πολύ δύσκολο για κάποιον που δεν έχει ιδέα από σελίδες. Κι επίσης μάθε και html και css για να μπορείς να κάνεις αλλαγές στα templates σου
Παράθεση

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Δραστήριο Μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 19:18, 16-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από halvas
Λίγο σπαστικό το googlepages

Λοιπόν, το PC Mag έβγαλε ως πολύ καλό το www.terapad.com. Έχει ιστοσελίδες για κείμενο, για φοτογραφίες, μπλογκ, φόρουμ κ.α..

Εγώ προσωπικά δε το γνωρίζω το terapad αλλά στη θέση σου θα εμπιστευόμουνα το PC Mag.

Κάτι παραπάνω θα ξέρει
εγώ έκανα μέσω terapad
δες την:
http://allforcats.terapad.com/
δεν είναι κάτι το σπουδαίο.....:xixi:
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 19:28, 16-06-08:

Εδώ http://www.greektube.org/component/o.../topic,1130.0/ υπάρχει ένα παρόμοι -ίδιο- τόπικ δες αν θες!

Και όλα αυτά ρε παίδες είναι δωρεάν?
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε: στις 09:22, 17-06-08:

Εξαρτάται. Υπάρχουν και free hosters αλλά μια σοβαρή σελίδα που περιμένει κίνηση έχει κάποιο πακέτο, όπως π.χ 1gb χώρο, unlimited bandwitch και ένα τουλάχιστον domain. Ο σχεδιασμός, εξαρτάται τι θα χρησιμοποιήσεις. Αν βάλεις cms και joomla που σου είπα, που είναι άλλωστε και τα καλύτερα είναι 100% δωρεάν αφού μπορείς να βρείς άπειρα templates αλλά και το joomla είναι ανοιχτού κώδικα
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 21:04, 20-06-08:

To iSchool με τι δημιουργήθηκε??????
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

O 932df0a57b έγραψε: στις 21:13, 20-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γεώργιος_01
To iSchool με τι δημιουργήθηκε??????
vBulletin
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 10:00, 21-06-08:

Και δεν είναι δωρεάν
Παράθεση

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Δραστήριο Μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 16:37, 02-08-08:

Γεια σας!

Εδώ και καιρό σκέφτομαι να κάνω ιστοσελίδα για το χωριό μου μιας και δεν έχει δικιά του. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο site που να μπορώ να δημιουργήσω δωρεάν ιστοσελίδα; Πόσο θα μου βγει περίπου για τη μη δωρεάν ιστοσελίδα;

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :thanks:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια