Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,087 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 423 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατασκευή δωρεάν ιστοσελίδας (website)

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Δραστήριο Μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 10:31, 03-08-08:

κανείς;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 17:45, 04-08-08:

Δοκίμασε εδώ

emaxhosting.com

Αλλά πολύ μούφα να δώσεις τόσα λεφτά για μια σελίδα που θα έχει 10 επισκέπτες το μήνα maximum
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 17:48, 04-08-08:

Ε τόσα λεφτά νταξ, το πιο φτηνό πρόγραμμα είναι 3.95$ το μήνα νομίζω; Αυτό είχα για τη σελίδα του πρώην guild μου (διαλύθηκε τώρα) στο WoW, μια χαρά ήταν.
Παράθεση

John Kort

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O John Kort έγραψε: στις 19:58, 04-08-08:

Καλύτερα να ξεκινήσεις από τα μαλακά.. Μη δοκιμάσεις paid-hosting (να πληρώνεις δηλαδή), τουλάχιστον για την ώρα... Συνήθως οι ρυθμίσεις του paid-hosting είναι περίπλοκες για αρχάριους :no1:

Η πιο κλασσική επιλογή είναι το Geocities του Yahoo.. http://geocities.yahoo.com. Έχει έτοιμα themes και σχέδια για τη σελίδα σου, επιτρέπει και λίγο πιο εξειδικευμένη επεξεργασία.. Για αρχή καλά είναι πιστεύω

Αν τώρα θα προτιμούσες κάτι σε στυλ φορουμ έχω δοκιμάσει το http://www.invisionplus.net... Μπορεί να σου αρέσει
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 08:18, 05-08-08:

Πρωτείνω www.freehostia.com εγώ πάντως, αλλά και που αγόρασα domain (www.iplus.com.gr) το έχω να κάθεται τελευταία, 20 ευρώ για 2 χρόνια από το papaki.gr.
Παράθεση

kiriakoskiriakos

Νεοφερμένος

Ο kiriakoskiriakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O kiriakoskiriakos έγραψε: στις 14:24, 12-08-08:

To freehostia είναι καλό για δοκιμές αλλά δεν είναι καθόλου σταθερό. Συχνά είναι down...
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 16:56, 12-08-08:

Και πάλι όμως πολύ χαζό να δώσεις τόσα λεφτά για να έχεις μια σελίδα με έναν επισκέπτη το χρόνο
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 20:50, 23-05-09:

Πως μπορώ να φτιάξω δωρεάν ιστοσελίδα ;
Παράθεση

thewatcher

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O thewatcher έγραψε: στις 21:18, 23-05-09:

Με πολλούς τρόπους.
Παράθεση

madster95 (Panos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O madster95 έγραψε: στις 23:13, 23-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Daskalenko7
Πως μπορώ να φτιάξω δωρεάν ιστοσελίδα ;
αναλογα τι ακριβως θέλεις..(καποιο φορουμ, blog η κατι αλλο?)

Αρχική Δημοσίευση από thewatcher
Με πολλούς τρόπους.
κατατοπιστικότατος
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 07:11, 24-05-09:

Κατι σε forum , η και portal αν γινεται .
Παράθεση

just_rock (Βάσω)

Νεοφερμένος

H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H just_rock έγραψε: στις 08:52, 24-05-09:

Ξερω εναν ιστοτοπο οπου μπορεισ να γινεις μελος κ στη συνεχεια να φτιαξεις μια ισοτσελιδα ομως μονο μελη σ'αυτον τον ιστοτοπο μπορουν να γινουν μελη στη δικια σου ιστοσελιδα...Δεν εχει τη μορφη forum αλλα μπορεις να γραψεισ κειμενα για διαφορα θεματα να ανεβασεις εικονες κ βιντεο...Επισης μπορεισ να ομορφινεις την αρχικη της ιστοσελιδας σου με τη βοηθεια του κωδικα HTML καθως και τισ αλλεσ σελιδες(εκτος απο την αρχικη εννοω)
Αν ενδιαφερεσε να μαθεις περισσοτερα πες μου να σου δωσω πληρφοριες
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 09:48, 24-05-09:

Μηπως ειναι blog;
Παράθεση

just_rock (Βάσω)

Νεοφερμένος

H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H just_rock έγραψε: στις 11:11, 24-05-09:

οχι νομιζω...εχω φτιαξει κ εγω εκει μια ιστοσελιδα ... δεν ξερω ακριβως πως ειναι τα blog αλλα δεν νομιζω να εχει σχεση
Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε: στις 12:47, 24-05-09:

Χτίστε τη δική σας ιστοσελίδα

"Τα μυστικα της κατασκευης ιστοσελιδων. Επιλεξτε την καταλληλη για εσας!"

http://www.websitepromotion.gr/web-promotion.html

http://www.websitepromotion.gr/build-website.html
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 13:30, 24-05-09:

Πληρωνεις σ'αυτην ...
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 13:36, 24-05-09:

Δες εδώ για δωρεάν χώρο.Όταν αποφασίσεις τι ακριβώς θες να στήσεις,πες μας για να σε βοηθήσουμε παραπάνω.
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 13:43, 24-05-09:

Thx Valandil .Εκανα μια αιτηση .
Παράθεση

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O 444ever έγραψε: στις 14:26, 24-05-09:

εγω εχω www.e-friends.forumotion.com
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 14:57, 24-05-09:

Πολυ καλο !
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια