Piercing

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Θα ήθελα τη γνώμη σας περί του θέματος.Τελευταία διαβάζω πολύ αρνητικές απόψεις και έχω προβληματιστεί.Μερικοί κάνουν λες και πρόκειται για ναρκωτικά ή κάτι το τόσο ακραίο.Εσείς τι πιστεύετε?Έχετε κανένα σκουλαρίκι?Εγώ πιστεύω πως όταν το κάνεις γιατί σ αρέσει και όχι για να ακολουθήσεις απλά τη μόδα είναι ωραίο.Αρκεί βέβαια να γίνεται με προσοχή,σε ειδικό και όχι σε τρελά σημεία (έχω δει σκουλαρίκι μέσα στο μάτι...)Εγώ πάντως μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα κάνω στο φρύδι.Ελπίζω όλα να πάνε καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Θα ήθελα τη γνώμη σας περί του θέματος.Τελευταία διαβάζω πολύ αρνητικές απόψεις και έχω προβληματιστεί.Μερικοί κάνουν λες και πρόκειται για ναρκωτικά ή κάτι το τόσο ακραίο.Εσείς τι πιστεύετε?Έχετε κανένα σκουλαρίκι?Εγώ πιστεύω πως όταν το κάνεις γιατί σ αρέσει και όχι για να ακολουθήσεις απλά τη μόδα είναι ωραίο.Αρκεί βέβαια να γίνεται με προσοχή,σε ειδικό και όχι σε τρελά σημεία (έχω δει σκουλαρίκι μέσα στο μάτι...)Εγώ πάντως μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα κάνω στο φρύδι.Ελπίζω όλα να πάνε καλα.


αν σου αρεσει να κανεις και να μην σε ενδιαφερει τι λενε οι αλλοι, σημασια εχει τι θες εσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και προσοχη...με τις μολυνσεις....αμα ειναι να κανεις να πας σε ειδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
και προσοχη...με τις μολυνσεις....αμα ειναι να κανεις να πας σε ειδικο..

Απόλυτα!

Μόνο σε γιατρό!!!

Εγώ δεν έχω πρόβλημα αν γίνει σε γιατρό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Κοιτα οτι ειναι ακραιο,εξ'ορισμου δεν ειναι ωραιο...Φυσικα ουτε και το piercing...Δηλαδη κατι χαλκαδες στη μυτη και σκουλαρικια σε εριεργα σημεια,εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ένα στρασάκι σε μια γυναικεία μύτη όμως είναι μια χαρά....και ρε παιδιά για τι γιατρό μ λέτε?Ξέρετε κανα γιατρό να κάνει piercing???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αν αποφασισεις και βρεις καποιον ειδικο να στο κανει παντως, πρεπει ναν ξερεις πως αν δεν εχεις κλεισει τα 18, πρεπει να πας με τον κηδεμονα σου! εμενα παντως για την τρυπα στη μυτη το απαιτησανε... οποτε καλο ειναι να ενημερωσεις και τους γονεις σου πριν αποφασισεις κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοιτα οτι ειναι ακραιο,εξ'ορισμου δεν ειναι ωραιο...Φυσικα ουτε και το piercing...Δηλαδη κατι χαλκαδες στη μυτη και σκουλαρικια σε εριεργα σημεια,εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν...


ουτε εμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ένα στρασάκι σε μια γυναικεία μύτη όμως είναι μια χαρά....και ρε παιδιά για τι γιατρό μ λέτε?Ξέρετε κανα γιατρό να κάνει piercing???

Πολλούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Με το "πολλούς" δε βοηθάς όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εμενα δε μου αρεσουν τα πιρσινγκ ιδιαιτερα, ειδικα στα αυτια μου φαινονται γελοια. Στα χειλη και στη μυτη ειναι ωραια ομως (αλλα οχι στρας και τετοια ιουυυ), αλλα δε θα εκανα. Στο φρυδι ειναι λιγο επικινδυνο εχω ακουσει, γιατι μπορει να σκιστει ευκολα...
Παντως αν θελεις να κανεις, ειναι δικο σου θεμα, μην ακους τους αλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κοίταξε, εμένα γενικά δεν μου αρέσουν σε ακραία σημεία...όπως φρύδια, μύτες και τα λοιπά, ομως είναι καθαρά γούστα!
Πάντως όπως είπαν και οι αλλοι μην το κάνεις σε κανέναν άχρηστο, μόνο σε ειδικό γιατρό, μπορεί να σου δημιουργήσει σοβαρό πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ωραίο θέμα! Λοιπόν.. εγώ απ'ότι φαίνεται έχω ίδια γούστα με τον Fosa:D Γενικώς μου αρέσουν πολύ τα piercings. Έχω ανοιγοκλείσει συνολικά εξι τρύπες στα αυτιά μου:D (έχω 4 τρύπες στο ένα αυτί και 2 στο άλλο). Βέβαια οι δύο μου έχουν σχεδόν κλείσει κ τώρα τελευταία δεν πολυφοράω σκουλαρίκια, αλλα αυτό είναι άλλο θέμα. Εξυπακούεται ότι φροντίζω πάντα να κάνω τρύπες σε ειδικό, καθώς η μητέρα μου είναι και γιατρός και δε με αφήνει να πηγαίνω στον οποιοδήποτε. Μου αρέσουν επίσης τα piercing στη μύτη και στο φρύδι και θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή, αλλα φοβάμαι κάπως. Τώρα εγώ σου προτείνω να κάνεις ότι θέλεις εσύ και να μην ακους κανέναν. Αν είναι κάτι που σου αρέσει πολύ, τότε απλά κάντο! (με τη συγκατάθεση των γονιών σου πάντα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Ωραίο θέμα! Λοιπόν.. εγώ απ'ότι φαίνεται έχω ίδια γούστα με τον Fosa:D Γενικώς μου αρέσουν πολύ τα piercings. Έχω ανοιγοκλείσει συνολικά εξι τρύπες στα αυτιά μου:D (έχω 4 τρύπες στο ένα αυτί και 2 στο άλλο). Βέβαια οι δύο μου έχουν σχεδόν κλείσει κ τώρα τελευταία δεν πολυφοράω σκουλαρίκια, αλλα αυτό είναι άλλο θέμα. Εξυπακούεται ότι φροντίζω πάντα να κάνω τρύπες σε ειδικό, καθώς η μητέρα μου είναι και γιατρός και δε με αφήνει να πηγαίνω στον οποιοδήποτε. Μου αρέσουν επίσης τα piercing στη μύτη και στο φρύδι και θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή, αλλα φοβάμαι κάπως. Τώρα εγώ σου προτείνω να κάνεις ότι θέλεις εσύ και να μην ακους κανέναν. Αν είναι κάτι που σου αρέσει πολύ, τότε απλά κάντο! (με τη συγκατάθεση των γονιών σου πάντα;))



και εμενα μου αρεσουν πολυ στη μυτη!θελω να κανς αλλα Φοβαμαι....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
και εμενα μου αρεσουν πολυ στη μυτη!θελω να κανς αλλα Φοβαμαι....:'(

Κι εγώ ρε παιδί μου.. Ένα χρόνο τώρα λέω συνέχεια ότι θα κάνω, αλλά τελικά τίποτα. Τώρα το καλοκαίρι είναι πολύ καλή ευκαιρία, αλλά με τη θάλασσα φοβάμαι μήπως μολυνθεί η τρύπα, γιατι όλο κάτι τέτοια μου λένε όλοι και με φοβίζουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Με το "πολλούς" δε βοηθάς όμως...

Δηλαδή να δώσω ονόματα γιατρών:P; Τι είδους βοήθεια να δώσω;

Ξέρω ότι υπάρχουν, και για αυτούς μια τρυπούλα δεν είναι σοβαρή υπόθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Κι εγώ ρε παιδί μου.. Ένα χρόνο τώρα λέω συνέχεια ότι θα κάνω, αλλά τελικά τίποτα. Τώρα το καλοκαίρι είναι πολύ καλή ευκαιρία, αλλά με τη θάλασσα φοβάμαι μήπως μολυνθεί η τρύπα, γιατι όλο κάτι τέτοια μου λένε όλοι και με φοβίζουν.:P

εγω εκανα με πιστολακι στη μυτη και δεν ποναει καθολου... απλα δεν πρεπει να αγγιζεις το σημειο εκεινο με βρωμικα χερια και θα φορας για 6 εβδομαδες το ιατρικο που ειναι λιγο "γκουμουτσα"... κατα τ'αλλα μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Παιδιά μην κάνετε με πιστολάκι...πιστόλι μόνο για τον λωβό.Δν είναι συρραπτικό και μην ξεγελιέστε με την τιμή.Μια μόλυνση θα κοστίσει πολύ περισσότερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Άθλιο απλώς. Τι προσπαθεί να παραστήσει ένα τύπος με σκουλαρίκια στα φρύδια στα αφτιά κτλ?

Για τις γυναίκες οκ, αλλά όχι υπερβολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά μην κάνετε με πιστολάκι...πιστόλι μόνο για τον λωβό.Δν είναι συρραπτικό και μην ξεγελιέστε με την τιμή.Μια μόλυνση θα κοστίσει πολύ περισσότερο..

μονο στα αφτια και τη μυτη επιτρεπεται πιστολακι... δεν ειπα για το φρυδι... και η τιμη δεν ηταν χαμηλη... 35ευρουδακια πληρωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top