Πόσους καφέδες πίνετε την ημέρα;

Πόσους συνήθως καφέδες ανά ημέρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 364)
  • Με το ζόρι έναν (σπάνια πίνω καφέ)

    Ψήφοι: 78 21.4%
  • Έναν - Δύο

    Ψήφοι: 132 36.3%
  • Τρείς - Τέσσερις

    Ψήφοι: 31 8.5%
  • Τέσσερις - Πέντε

    Ψήφοι: 13 3.6%
  • Περισσότερους

    Ψήφοι: 9 2.5%
  • Δεν πίνω καφέ

    Ψήφοι: 101 27.7%

Anthrax69

Νεοφερμένος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αντί για καφέ, προτιμώ να πιω ένα Monster ή ένα Bacardi Breezer, ειδάλλως πίνω μόνο γαλλικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Δε μ' αρέσει ο καφές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ακόμη και ο πιο γλυκός για μένα είναι πικρός.. :mpliaks:
Δεν πίνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πολλοί δεν πίνουν...
Χάνετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ξέχασα να γράψω. Πίνω πάρα πολύ πράσινο τσάι. Και όταν κάνει ζέστη παίρνω και απόσταγμα πράσινου τσαγιού. Πολύ καλύτερο απ τον καφέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Κανέναν. Έχω κάνει φιλότιμες προσπάθειες να δοκιμάσω και να μ αρέσει αλλά τίποτα. Αφήστε που μετά αφήνει στο στόμα μια μυρωδιά που σιχαίνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Εναν και αυτόν με το ζόρι.... Με κάνουν πύραυλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Για μενα ειναι απολαυση οπως και το πρωινο ξυπνημα το καλοκαιρι;p

Χμ... Εμένα μου πήρε λίγο χρόνο για να εκτιμήσω τη γεύση του καφέ. Αλλά τώρα το βλέπω και εγώ έτσι...Το πρωινό ξύπνημα πάλι, δε θα το έλεγα!:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χμ... Εμένα μου πήρε λίγο χρόνο για να εκτιμήσω τη γεύση του καφέ. Αλλά τώρα το βλέπω και εγώ έτσι...Το πρωινό ξύπνημα πάλι, δε θα το έλεγα!:no:

Γιατι παιδι μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Γιατι παιδι μου; :P


Επειδή κοιμάμαι αργά...αφού όλο το χρόνο ξυπνάω για το σχολείο στις 6:30, θέλω να πάρω το αίμα μου πίσω! Αλλά πού τέτοια τύχη! Με τα μαθήματα πρέπει να ξυπνάω κάθε μέρα το αργότερο στις 9...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Επειδή κοιμάμαι αργά...:hehe: επειδή όλο το χρόνο ξυπνάω για το σχολείο στις 6:30, θέλω να πάρω το αίμα μου πίσω! Αλλά πού τέτοια τύχη! Με τα μαθήματα πρέπει να ξυπνάω κάθε μέρα το αργότερο στις 9...:yawn:

Εγω οποτε και να ξυπνησω το Καλοκαιρι πινω καφε;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Kακή συνήθεια, που μου έμεινε από την Γ' Λυκείου.
Περίπου 3-4, και, ως επί το πλείστον, φραπέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Εναν, αντε καμια φορα και 2 αν τυχει.. Περισσοτερο φραπε, αλλα αν βγω αλλαζει τις περισσοτερες φορες.. Επισης μ'αρεσει και ο ελληνικος παρα πολυ!!:clapup:(κατι που μου κολλησε η γιαγια μου απο πολυ μικρη ηλικια)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristi

Νεοφερμένος

Η aristi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πάντως έχω ακούσει ότι ο πιο "υγιεινός" είναι ο φρέντο εσπρέσο. Καλά, για το φραπέ δεν το συζητάμε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εγω οποτε και να ξυπνησω το Καλοκαιρι πινω καφε;P

Αλήθεια; Μια χαρά σε βρίσκω! Μπορείς όμως να ξυπνάς και χωρίς καφέ; Ή αν κάποια μέρα τύχει να μην έχετε στο σπίτι θα περιφέρεσαι σαν ζόμπι για κάτι ώρες; Γιατί κάτι φίλες που ήρθαν σπίτι για sleepover στις διακοπές των Χριστουγέννων το πρωί μέχρι να πιουν τον καφέ τους απλά δεν επικοινωνούσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αλήθεια; Μια χαρά σε βρίσκω! Μπορείς όμως να ξυπνάς και χωρίς καφέ; Ή αν κάποια μέρα τύχει να μην έχετε στο σπίτι θα περιφέρεσαι σαν ζόμπι για κάτι ώρες; Γιατί κάτι φίλες που ήρθαν σπίτι για sleepover στις διακοπές των Χριστουγέννων το πρωί μέχρι να πιουν τον καφέ τους απλά δεν επικοινωνούσαν!

Καλαα εισαι:P Το καλοκαιρι παθαινω εξαρτηση!! Με το που μπαινει ο Σεπτεμβρης τον πρωινο τον κοβω για να ξυπναω και μονος μ ;P Σημερα πηγα μαθημα τις 10 και δεν ηπια καφε γτ ξυπνησα αργα και απλα δεν ενιωθα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Βασικά τον καφέ δεν τον έχω ανάγκη, δεν τον πίνω για να ξυπνήσω δηλαδή. Τον πίνω γιατί βαριέμαι συνέχεια νερό και τσαι (δεν μου πολυαρέσουν οι Αμιτες και τα αναψυκτικά). Ασε που βοηθάει το έντερο, οπότε μπορεί να τον πιω και για αυτό το λόγο. 'Η αν πάμε κάπου "εξω για καφέ", τον πίνω γιατί "πήγα για καφέ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
κανεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top