Ο Firefox δεν μου ανοιγεί σελίδες

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ τον firefox εδώ και καιρό και μετά από μιά αναβάθμιση που εγκατέστησα σταμάτησε να μου ανοίγει σελίδες. Έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση αλλά πάλι τα ίδια και γενικά όποια έκδοση προσπάθησα να βάλω δεν μου άνοιγε καμιά σελίδα. Ο Explorer δουλεύει κανονικά.
Ξέρει κανείς τί μπορεί να συμβαίνει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως θα διορθωθεί αν κάνεις unistall και μετά σβήσεις και το profile και μετα πάλι εγκατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως θα διορθωθεί αν κάνεις unistall και μετά σβήσεις και το profile και μετα πάλι εγκατάσταση

Πώς γίνεται να σβήσω το profile?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maik85:
Πώς γίνεται να σβήσω το profile?
Κοιτά εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top