Τι σχέση έχετε με τους φίλους και την παρέα του/της;

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ναι μωρέ.. Αλλά κάποια συναισθήματα είναι ανθρώπινα.. Όταν πχ, είσαι με μια φίλη σου/έναν φίλο σου πώλος και βρακί επί 1μιση χρόνο, και εσύ ξαφνικά βρίσκεις αγαπημένο/η, δεν είναι φυσιολογικό (μέχρι ενός σημείου) να νιώσει παραμελημένη/ος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι μωρέ.. Αλλά κάποια συναισθήματα είναι ανθρώπινα.. Όταν πχ, είσαι με μια φίλη σου/έναν φίλο σου πώλος και βρακί επί 1μιση χρόνο, και εσύ ξαφνικά βρίσκεις αγαπημένο/η, δεν είναι φυσιολογικό (μέχρι ενός σημείου) να νιώσει παραμελημένη/ος?


αχ αυτή είναι η αιώνια διαμάχη που έχω με διάφορο κόσμο...
για μένα... ΟΧΙ .-
θα πρέπει να χαρεί με την χαρά μου .-
ίσως ζητάω πολλά... αλλά σε καμία περίπτωση δεν ζητάω τίποτα που δεν δίνω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Και εμένα αυτή είναι η άποψή μου για να είμαι ειλικρινής, αλλά είναι κάποιες στιγμές που κάποιος μου φωνάζει μέσα στον tiny εγκέφαλό μου "Μηηηηηήπως έχει και ο αααααάλλος δίκιοοοοο?".. Άλλα so far, πάντα το ξεπερνάω! :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν μέσα στο μυαλό σου κάτι σου φωνάζει... ίσως χρειάζεται να ψάξεις βαθύτερα μέσα σου....
γιατί εμένα ποτέ δε μου φώναξε κάτι τέτοιο κάποιος μέσα μου :P
το μόνο που μου έχει φωνάξει η φωνούλα μέσα μου είναι "shit... πότε θα βρει γκόμενο να ηρεμίσω" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
[..]θα πρέπει να χαρεί με την χαρά μου .
Αυτο ειναι που λενε οτι ο πραγματικος φιλος φαινεται και στις χαρες.

Ωρες,ωρες βεβαια με ενοχλει κι εμενα το να με "γραφουν" οι φιλοι για τα αισθηματα,αλλα τί να κανουμε..Οταν βρισκομαστε ολοι μαζι τα ξεχναμε ολα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
για να μην αναφέρουμε και τη ζήλια που έχουν μερικοί "φίλοι" επειδή εσύ έχεις σχέση κι αυτοί δεν έχουν... :(

Και πολλες φορες δεν το δειχνουν και εντονα να ξερεις να "προφυλαχτεις" ρε παιδι μου...
Και υποσκαπτουν την σχεση σου σιγααααααα σιγαααααα κι εσυ εισαι ανετος και νομιζεις οτι ολα ειναι καλα μεχρι που στα κανουν σκ@τα και ψαχνεις να βρεις αιχμηρο αντικειμενο να τους παρεις στο κυνηγτο!!!!:mad:
(smilie οπου καποιος αυτομουντωνεται δεν υπαρχει ε;;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Συνήθως τα πάω καλά με τους φίλους-ες μιας σχέσης. Προσπαθώ τουλάχιστον. Μάλιστα πολλές φορές έχω κρατήσει φιλιες που δημιουργήθηκαν μέσω κάποιας σχέσης κι αυτό γιατί πιστευω πως αν τα παω καλά με κάποιον και κάνουμε καλή παρέα,είναι χαζομάρα να τον ξεγράψω επειδή είναι φίλος του πρώην! Το μόνο πρόβλημα που υπάρχει μετά απο εναν χωρισμό είναι οτι αναγκαστικά δεν μπορείς να πας παντου μαζί του για να μην συναντηθείς με τον πρώην!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Με όλη την παρέα του αγοριού μου έχουμε πολύ καλές σχέσεις όπως και εκείνος με τη δική μου παρέα. Αλλά για μένα κανένας δικός του φίλος-η δεν θα γίνει ποτέ κάτι παραπάνω. Είναι καλό για μένα αυτό που λένε "μακριά και αγαπημένοι".. Είναι δυνατόν να εκμυστηρευτώ κάτι στον κολλητό του και να μην ξέρω ότι αύριο θα το ξέρει το αγόρι μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτος η αλλος εχουμε την ιδια παρεα οποτε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..αν χωρίσετε, θα έχετε κακά ξεμπερδέματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ανέκαθεν είχα πολύ καλές σχέσεις με τους περισσότερους φίλους-ες των εκάστοτε συντρόφων/γκόμενων (πείτε το όπως θέλετε τέλος πάντων:D ). Φέτος θα πάμε και διακοπές μαζί όλοι για κάποιες μέρες. Είναι μία παρέα που περνάω καλά, ποτέ δεν θα ταιριάξεις απόλυτα με όλους αλλά νομίζω ότι δεν είναι αυτό η ουσία. Το να σέβεσαι τους φίλους του ανθρώπου που έχεις δίπλα σου είναι πολύ σημαντικό για μένα. (Εκτός απο εξαιρετικές περιπτώσεις που προκαλούν πρόβλημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Με τους φιλους του-αγορια εχω πολυ καλη σχεση. Με τις κοπελες-φιλες του παλι, με μια εχω μεγαλο προβλημα. Δε με παει μια και κανει εντελως αψυχολογητα πραγματα, οποτε μου βγαινει κι εμενα μια ξυνιλα αλλο πραγμα.

Χαιρετιομαστε φυσιολογικα, παιρνουμε φορα 5 μετρα πριν και κανουμε bearhug:p Ε ενταξει, φιλια στο μαγουλο και τετοια.

Ακριβώς το ίδιο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
..αν χωρίσετε, θα έχετε κακά ξεμπερδέματα! :P

Δεν ξερω... και η πρωι μου σε αυτην την παρεα ειναι αλλα μια χαρα ειμαστε... νταξη δεν ειμαστε και κολιταρια εγω και αυτη αλλα μια χαρα συνυπαρχουμε... Εξαρτατε απο το πως θα γινουν τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top