e-steki on vBulletin 3.6

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η αναβάθμιση σε vBulletin 3.6 έχει σχεδόν ολοκληρωθεί. Έχουν προστεθεί αρκετές νέες λειτουργίες, τις οποίες θα ανακαλύψετε καθώς περιηγείστε στο site, μιας και οι περισσότερες δεν είναι εμφανείς με την πρώτη ματιά.
Επίσης, επι τη ευκαιρία, άλλαξαμε την εμφάνιση του site ώστε να είναι πιο καλαίσθητο. Ίσως σε κάποιους φανεί λίγο πιο άβολο το στενό του μέγεθος, αλλά θα το συνηθίσετε αρκετά εύκολα.
Τέλος, διορθώσαμε και το πρόβλημα με το Κάρμα, το οποίο επέστρεψε και πάλι δίπλα στα μηνύματα.

Όσοι χρήστες είχατε πάρει κάποιο warning, σας περιμένει μια ευχάριστη έκπληξη: Τα warnings έχουν διαγραφεί απο όλα τα μέλη που είχαν, λόγω μετάβασης απο το έξτρα σύστημα που χρησιμοποιούσαμε μέχρι πρότινος στο νέο σύστημα για warnings που έχει πλέον ενσωματωμένο το vBulletin.

Σίγουρα έχουμε ξεχάσει αρκετά πράγματα, σίγουρα κάποιες φράσεις είναι ξεχασμένες στα αγγλικά, ειδικά φράσεις απο νέες λειτουργίες και πολύ πιθανό κάτι να ξεχάστηκε με το theme και να φαίνεται άσχημο, οπότε χρειαζόμαστε την βοήθεια σας για να μας επισημάνετε τα λάθη που βρίσκετε.

Όπως θα παρατηρήσετε, η Gallery και τα Links είναι εκτός λειτουργίας. Αυτό το αποφασίσαμε, διότι αφενός μεν η έκδοση της Gallery που είναι συμβατή με το vBulletin 3.6 είναι ακόμα σε BETA και προσπαθούμε να αποφεύγουμε την εγκατάσταση λογισμικού σε BETA, αφετέρου, το site είναι ήδη κλειστό απο το σάββατο το απόγευμα και εμείς είμαστε εντελώς πτώμα. Για τον ίδιο λόγο (να μην σας καθυστερήσουμε άλλο), θα παρατηρήσετε οτι λείπουν οι διαφημίσεις, εκτός απο μια μικρή της ipdomain. Θα προστεθούν και άλλες αργότερα, δεν θα μείνει έτσι (δυστυχώς...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παει και αυτο. Δεν προλαβα ακομα να περιηγιθω ιδιετερα για να καταλαβω διαφορες στις λειτουργιες αλλα επειδη ψιλο-παραπονεθικες χτες θα σχολιασω την καινουργια εμφανιση.
Πολυ στενη, οπως λες και εσυ αλλωστε, αλλα δεν κολαμε, εχουμε συνιθισει απο αλου. Θα ητανε πιο ωραιο και πιο ξεκουραστο αμα ητανε φαρδυ οπως το παλιο.
Το σλογκαν που πλεων φενετε καθαρα ειναι σαφως καλυτερο ετσι και πρωσοπικα μου αρεσει πολυ η γραμματοσειρα του και η λεπτες-μαλακες ζωγραφιες απο πισω(που εχουν μπει παντου βεβαια).
Το βιβλιο δεν ξερω γιατι αλλα καπως με "χαλαει" .Ισως επρεπε να φενετε πιο "ζαρωμενο",ισως απλα δεν ταριριαζει με το τραπεζι
Το τραπεζι ειναι ωραια ιδεα αλλα πιστευω οτι θα ητανε πιο ωραιο σε ενα πιο ανοιχτο καφε.
Το μηνυμα "Καλως ηρθατε" κλπ ομορφινε αν και καπιο με μικρη οθονη και μικρη αναλυση θα δυσκολευτει λιγο να το διαβασει
Η νεα γραμη με τα linkακια (δεν εχει ιδιετερη διαφορα με την προηγουμενη εκτος απο το μεγεθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επισης να αναφερω οτι οι χρήστες του opera ισως αντιμετωπίσουν κάποιο πρόβλημα ταχύτητας. Σε αυτό δεν οφείλεται το e-steki αλλα η opera μιας και αρκετοι αλλοί χρήστες opera έχουν τέτοια πρόβληματα με διάφορα site. Δυστυχώς όμως το support της opera δεν δίνει κάποια απαντήση ή λύση στο θέμα αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το μηνυμα "Καλως ηρθατε" κλπ ομορφινε αν και καπιο με μικρη οθονη και μικρη αναλυση θα δυσκολευτει λιγο να το διαβασει

Εδώ κάνεις ένα μικρό λάθος. Κάποιος με μικρή ανάλυση βλέπει τα πάντα μεγαλύτερα απο κάποιον με μεγάλη ανάλυση. Μια οθόνη 15άρα με 800x600 έχει μεγαλύτερα pixel απο μια 19άρα με 1280x1024 (do the maths, στην πρώτη η διαγώνιος του κάθε πιξελ είναι περίπου 0,38 χιλιοστά, στη δεύτερη 0,25 χιλιοστά). Άρα αν κάποιος θα δυσκολευτεί να το διαβάσει, θα είναι οι χρήστες με μεγάλη ανάλυση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία... ορατή!!! :clapup:
Παραθέσεις και ρεπόρτς... :clapup: τρελά λεφτά!!!

ΧΥ, ΧΧ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup: ΌΛΕ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


εμένα πάντως το τραπεζάκι και το βιβλίο πάνω του μου κάνει μια χαρά!

Μου αρέσει πάρα πολύ η ταπετσαρία στο σλόγκαν, μου αρέσει που δεν έφυγε ο κοχλίας και μου αρέσει που έφυγε το κερί :P
Τώρα αυτό το στενό του θέματος... ναι με ξενίζει αρκετά αλλά πιστεύω όπως είπατε ότι... θα συνηθήσω :P


Τι να πω... με μια ματιά στα πεταχτά, άξιζε η αναμονή!!! Σκέψου να το ψάξω κι όλας!!!!!
Μπράβο βρε παιδιά... ξεκουραστείτε... σας αξίζει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ά ρε κουε, όποτε γίνεται update μου φτιάχνεις τη διάθεση μετά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εδώ κάνεις ένα μικρό λάθος. Κάποιος με μικρή ανάλυση βλέπει τα πάντα μεγαλύτερα απο κάποιον με μεγάλη ανάλυση. Μια οθόνη 15άρα με 800x600 έχει μεγαλύτερα pixel απο μια 19άρα με 1280x1024 (do the maths, στην πρώτη η διαγώνιος του κάθε πιξελ είναι περίπου 0,38 χιλιοστά, στη δεύτερη 0,25 χιλιοστά). Άρα αν κάποιος θα δυσκολευτεί να το διαβάσει, θα είναι οι χρήστες με μεγάλη ανάλυση. ;)

Βασικα μεγαλη αναλυση ενοουσα.. Ολο τα μπερδευω αυτα τα δυο... Ενοουσα δλδ καπιον που να εχει μια 15αρα οθονη και καμια αναλυση 1280x1024, εδω ψιλο-δυσκολευτικα εγω με την 17αρα ποσο μαλλον με μια 15αρα και ποσο μαλλον αμα εχει και καμια μιωπια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπάρχει πάντα και το Ctrl++ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν παίξω με το add infraction σε κάποιο χρήστη τι γίνεται? :D

θέλω να το ψάξω τώωωωωωωωρα :P
και θα το κάνω με τον darkoύλη χεχεχεχε
κρονάκο αν δεις ξαφνικά να ανεβαίνει κανα warning σου μην πάθεις εγκεφαλικό... θα είμαι εγώ που θα παίζω, θα στο φτιάξω(-ουν τα παιδιά :P) μετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σούτ βρε, αυτά είναι ενδο-ΟΔ-ιακά :P

ΥΓ: Επίσης, μην ξεχνάς το πειραματόζωο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νταξ........ σωπαω :redface:


ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απλά ρεσπέκτ!
δεν ξέρω αν είναι δικό σας έργο ή της bull αλλά είναι μιλάμε εκπληκτικό!!!!!!!!!!!!!!!



κρονάκο την γλύτωσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η Κουε θελει να με εξαφανισει απο προσωπου στεκιου, :'(:'(ουααααααααααααα, μπαμπακο!!!! Η κουε ειναι κακια!!!!!!!:'(:'(:'(

Αν και αργησα λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
'Εν είναι δικό μας, της vBulletin είναι, το είπα παραπάνω :)

Ωχ, αν αρχίσουμε να γουστάρουμε να ρίχνουμε infractions, προβλέπω το μισό στέκι banned :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα όχι ρε


κρονάκο μου... επειδή σε αγαπάω πααααααααρα πολύ ήθελα να δοκιμάσω πάνω σου :redface:


Λία καραλόλ λέμε :P αυτό που μου άρεσε ήταν η ευκολία κατανόησης και η ευχρηστία ;) πολύ καλό :D
όσι όσι δεν θα ξεκινήσω να χώνω :redface:


καλά μιλάμε ξέρεις πως νοιώθω? σαν μικρό παιδί που του έδωσαν καινούργιο παιχνίδι!!! θέλω να τα ανακαλύψω όλα τώρα!!!!!! :clapup:


άσχετο.... είδα που έργαψες και πιο πριν ότι κάποια πράγματα ακόμα λείπουν... οπότε δεν σε ρωτάω -ακόμα- που είναι αυτό και που είναι το άλλο ε?Ε?Ε?!ε! :redface:



θέλω να βλέπω τους χρήστες που είναι Online αυτή τη στιγμή :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τους βλέπεις καλέ αυτούς, απο τη σελίδα του φόρουμ. Εννοείς οτι τους θες στην αρχική; Πάω να τους βάλω αλλά δεν σου εγγυώμαι οτι θα το αφήσουμε και μετά την επέλαση των βαρβάρων, εεε, διαφημίσεων. :P

Απορώ πάντως που την βλέπεις την ευκολία κατανόησης των infractions. Εμένα πολύ πιο εύκολο μου φαινόταν το παλιό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τους βλέπεις καλέ αυτούς, απο τη σελίδα του φόρουμ. Εννοείς οτι τους θες στην αρχική; Πάω να τους βάλω αλλά δεν σου εγγυώμαι οτι θα το αφήσουμε και μετά την επέλαση των βαρβάρων, εεε, διαφημίσεων. :P

Απορώ πάντως που την βλέπεις την ευκολία κατανόησης των infractions. Εμένα πολύ πιο εύκολο μου φαινόταν το παλιό :redface:

φχαριστώ :D
αααααααααααχχχχχχχχχχ τι καλά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν με κανετε και εμενα mod να χωσω μερικα ban στο πειραματοζωο; Για να κανει η Κουε σαν μικρο παιδι φανταστιτε πως θα κανω εγω...:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ωραίο έγινε το στέκι,μ'άρεσε πολύ η αλλαγή.Μπράβο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Και εμένα μου αρέσει πιο πολύ από πριν , συγχαρητήρια παιδια. :clapup:
Το μόνο που με ψιλοχαλάει είναι η στενότητα των φόρουμ αλλά θα το συνηθίσουμε με τον καιρό. Ωραία επιλογή να φαίνεται το κάρμα σε κάθε μύνημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top