Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,087 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιες γλώσσες προγραμματισμού γνωρίζετε;

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 17:30, 07-12-05:

Visual Basic, HTML, SQL, asp. Τη δουλειά μας να κάνουμε εν ολίγοις...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Embrance έγραψε: στις 21:14, 01-01-06:

Λιγο php,mysql,pascal,basic,asm...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 18:28, 07-03-06:

Μόνο C, δεν με τράβηξε ο προγραμματισμός
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 18:54, 07-03-06:

Ξέρω pascal και fortran μόνο, κι αυτά επειδή έπρεπε να τα μάθω για τη σχολή.
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 20:46, 07-03-06:

fortran πολύ καλά, pascal αρκετά καλά και από html ελάχιστα!
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 310 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 23:28, 07-03-06:

Δεν ξερω καμια, αν και ειχα προσπαθησει να μαθω php.
Παράθεση

Lexx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O Lexx (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 01:38, 08-03-06:

xhtml, css, sql, xml, xslt, λίγο javascript και flash και τώρα ξεκινάω το ωραίο ταξίδι στην php!!!
Παράθεση

m3nt0r

Δραστήριο Μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O m3nt0r έγραψε: στις 17:01, 20-03-06:

High/mid level:
C,C++,Pascal,Fortran,Basic(VB,Quick-GW αν και μικρή η διαφορά)

low level(Symbolic):
x86,8051-8052

Παράθεση

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Soptep έγραψε: στις 03:13, 07-05-06:

Σε πολυ καλο επιπεδο C. Ενα σκαλοπατι πιο κατω ειναι η PHP, μου λειπει η εμπειρια. Στη συνεχεια Fortran, Prolog, Haskell, Assembly. Στο τελος βρισκονται η C++, Java καθως η ενασχοληση μου με αυτες ειναι πολυ περιορισμενη και δεν εχω ευχερεια με την αντικειμενοστρεφεια.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 03:29, 07-05-06:

αντικειμενοστρεφεια
Τι υπέροχη λέξη είναι αυτή!!! define please!!!
Παράθεση

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Soptep έγραψε: στις 03:35, 07-05-06:

Αντικειμενοστρεφης Προγραμματισμος = Object-oriented programming οποτε εχουμε:
http://en.wikipedia.org/wiki/Object-oriented_programming

(Το αντικειμενοστρεφης αρκετοι το χρησιμοποιουν και ως αντικειμενοστραφης)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Soptep : 07-05-06 στις 03:40.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 03:37, 07-05-06:

Ευχαριστώ! Έψαχνα πως μπορεί να είναι στα αγγλικα η ορολογία αλλά δεν μου ερχόταν.
Πραγματικά ενδιαφέρον.
Παράθεση

ale3andros

Δραστήριο Μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O ale3andros έγραψε: στις 09:28, 27-06-08:

Γνωρίζω καλά Php, Javascript, Html, MySQL και κάπως λιγότερο Visual Basic, C++, Pascal, Fortran. Βασικά ασχολούμε με το web programming περισσότερο.

...θα ήθελα να μάθω κι άλλες γλώσσες, υπάρχουν αρκετές δυνατές και ενδιαφέρουσες. Άλλα όσο γερνάει ο άνθρωπος... φευ!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:20, 27-06-08:

C και τη "γλώσσα" της Matlab!
Και παλεύω την ProLog.

Επίσης και Pascal.
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 15:22, 27-06-08:

Καλά:
C++
CSS
HTML-xHTML
C
Javascript

Για τα μάτια του κόσμου:
PHP
Java
Prolog

Τώρα παλεύω ASP.NET
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:10, 27-06-08:

ΛΟΛ, ενώ εγώ άνοιξα το θέμα, δεν έχω απαντήσει!

Ας απαντήσω τώρα, για το τώρα (πιθανότατα μετά από μερικούς μήνες να μην ισχύει η παρακάτω κατανομή απόλυτα, όπως πριν μερικούς μήνες ίσχυε ελαφρώς διαφορετική κατανομή):

Πολύ καλά: Javascript(+AJAX), XHTML, CSS (ναι οκ, οι 2 τελευταίες δεν είναι γλώσσες προγραμματισμού, αλλά μιας και τις ανέφεραν κι άλλοι...)

Καλά: PHP, mySQL

Καλούτσικα: Java

Για τα μάτια του κόσμου: C/C++, Visual Basic (παλιότερα θα την έβαζα στο "καλά", πλέον δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα), VHDL, Fortran
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 18:11, 27-06-08:

Διαχωρίζω σε καλά και για_τα_μάτια_του_κόσμου

Καλά: C,C++,Java,Prolog, Assembly
Για_τα_μάτια_του_κόσμου: Lisp, Haskell, PHP (θα γίνω καλή σύντομα), Matlab

Από άλλες μη προγραμματιστικές:

SQL, HTML, Latex
Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε: στις 21:33, 27-06-08:

καλά C
εχω δειι λίγο JAVA και MATLAB λόγω σχολής
τώρα τελευταία ασχολουμαι με python
να δεις που κάποια ξεχνάω
α SQL
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:21, 27-06-08:

Matlab και λίγο C.
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 22:26, 27-06-08:

1. C
2. C++
3. Visual Basic
4. Assembly
5.Fortran
6.TISC (προσωμοιοτης γλωσσας μηχανης)
7.Html
8.JavaScript, VBScript
9.java
10. και σχεδον τπτ Matlab
11.Pascal
12. MySql
13.Servlet
14.Oracle
15. Jsp
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 27-06-08 στις 22:42.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια