Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,813 μέλη και 2,441,747 μηνύματα σε 76,732 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 86 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

guabi (asterIOS)

Νεοφερμένος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O guabi έγραψε: στις 15:21, 05-03-06:

εσύ δηλαδή με το πρόγραμμα αυτό τα εγκαθιστάς..? Τι κίνδηνος μπορεί να υπάρξει..? Το προγραμμα αυτό μπορώ να το βρώ και στο download.com?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:27, 05-03-06:

να σου πω την αληθεια εχω καιρο να κανω εγκατασταση visualstyle ... εδω και κατι χρονια ειμαι το windows classic. Τελος οσο για το προγραμμα δεν ειναι και τοσο προγραμμα απλως σου επιτρεπει να περνας απο τριτους κατασκευαστες visualstyle. Οσο για το που θα το βρεις ψαξε στο google
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 22:11, 06-03-06:

ξερει κανεις καποιο freeware dvd burner που να μπορει να κανει overburn?
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 07:49, 07-03-06:

αυτο το εχεις δοκιμασει;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:05, 09-04-06:

Ψάχνω κάποιο πρόγραμμα που να μου επιτρέπει να μετατρέψω ενα dvd σε avi (προτιμω να υποστηριζει divx) . Δεν θέλω πολλες ρυθμισεις μόνο για την εικονα, ηχο και subtitles
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 19:11, 09-04-06:

AutoGordianKnot (autoGK) δαγκωτό!!!
Πανεύκολο και αξιόπιστο και δωρεάν!!!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:15, 09-04-06:

Ηδη ξεκινησα το κατεβαζω, μοιαζει να ειναι τελοιο ...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:03, 19-04-06:

Θελω ενα προγραμα που να αναγνωριζει αρχια BIN και CUE. Μαλλον προκιτε για εικονικα αρχεια αλλα δεν ξερω πιου προγραματος. Δεν λειτουργει ουτε με το Nero ουτε με το Alcohol.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:14, 19-04-06:

το Nero αναγνωρίζει .cue αρχεία.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:17, 19-04-06:

Συγνωμη ειχα την εντυπωση οτι δεν τα αναγνωριζει και δεν το δοκιμασα καν, λαθος μου
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,307 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 23:18, 25-04-06:

Το Tunatic, είναι ένα πρόγραμμα που μαζί με τη χρήση ενός μικροφώνου μπορεί να βρεί τον τίτλο του τραγουδιού που ακούτε. Χρήσιμο σε περίπτωση που δεν γνωρίζετε τον τίτλο κάποιου τραγουδιού.
Απλά τοποθετείται το μικρόφωνο κοντά στην πηγή που παίζει το κομμάτι και αυτό το πρόγραμμα μέσω του διαδικτύου εντοπίζει τον τίτλο και τον καλλιτέχνη.

Screenshots

::]Download[::

Προσπαθήστε να υπάρχει μια ισσοροπία στην ένταση του σήματος που λαμβάνει το μικρόφωνο και ο ήχος να λαμβάνεται όσο το δυνατόν καθαρότερος προκειμένου να εντοπιστεί το τραγούδι γρήγορα.
Πάντως σε μένα δεν κατάφερε να εντοπίσει ελληνικά τραγούδια.

-petros
1
Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε: στις 03:02, 28-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_Kronos
Παιδια χρειαζομαι ενα προγραμα που να τρεχει αρχεια .dmg. Κατευασα την Free εκδοση του Quicktime αι τωρα δεν μπορω να τον εγκαταστισω...
Κατ'αρχάς τα αρχεία .dmg είναι αρχεία εγκατάστασης για τα λειτουργικά της Apple, μόνο εκεί δουλεύουν.Σε windows δεν γίνεται και δεν ανοίγουν με quicktime(άλλωστε δεν είναι αρχείο βίντεο ή ήχου..).
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 16:11, 03-05-06:

Εχετε υπ'οψη καποιο software για convert απο 3gp video σε avi η mpeg αρχεια(freeware)?
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:15, 03-05-06:

Η Xilisoft νομιζω οτι εχει ενα τετοιο προγραμμα ... για ψαξε στο google για Xilisoft
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:42, 16-05-06:

παιδια, ξερετε που μπορω να βρω ενα σχεδιαστικο προγραμμα? και αν εσεις τα ξερετε η τα χρησιμοποιειτε, ποιο μου προτεινετε?
corel draw vs illustrator !
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 413 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 18:43, 16-05-06:

Ξέρετε που μπορώ να βρω έναν DC client για Linuχ; Το linuxdcpp που έχω είναι χειρότερο και από beta, το dcgui χειρότερο και από το qtdc!
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 18:56, 16-05-06:

Ξέρετε κανά πρόγραμμα για convert από wmv σε 3gp;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:44, 16-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Jason93
Ξέρετε κανά πρόγραμμα για convert από wmv σε 3gp;
http://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=75920&postcount=114

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
παιδια, ξερετε που μπορω να βρω ενα σχεδιαστικο προγραμμα? και αν εσεις τα ξερετε η τα χρησιμοποιειτε, ποιο μου προτεινετε?
χμμ εδω μονο Michelle μπορει να σε βοηθησει

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Ξέρετε που μπορώ να βρω έναν DC client για Linuχ; Το linuxdcpp που έχω είναι χειρότερο και από beta, το dcgui χειρότερο και από το qtdc!
ο dc++ δεν σου κανει;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:46, 16-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Εξαρτάται απο πολλά. ΠΡοσωπικά προτιμώ το Illustrator αλλά θεωρώ οτι το Corel είναι πιο εύκολο για κάποιον που δεν έχει καμία σχέση με γραφιστική. Το Illustrator σε κάποια πράγματα είναι λίγο "ζόρι". Πολύ πιο δυνατό πρόγραμμα όμως όταν το μάθεις και με καλύτερη συνεργασία με Photoshop.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 413 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 23:30, 16-05-06:

@Exposed μωρέ μου ψιλοκάνει αλλά τρώει πολλούς πόρους το wine γιαυτό ψάχνω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια