[Apple] iPhone

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
EN-GR Business Dictionary for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

Το λεξικό αυτό φτιάχτηκε με στόχο να καλύψει την ανάγκη για ένα λεξικό οικονομικών όρων.Δημιουργήθηκε απο φοιτητή του Οικονομικου Πανεπιστημίου Αθηνών με στόχο να βοηθήσει τους συμφοιτητές του που χρειάζονται ένα εύχρηστο λεξικό είτε για το Erasmus είτε για κάποιο δίπλωμα.Οι επεξηγήσεις των λημμάτων γίνονται όσο το δυνατόν πιο σύντομα και περιεκτικά γίνεται για να μήν χάνεστε σε χαώδης αναλύσεις.

-Περιέχει περισσότερες από 16.000 Λέξεις Οικομικών,Επιχειρηματικών,Τραπεζικών όρων.
-Αγαπημένα σε αλφαβητική σειρά.
-Ιστορικό.
-English-Greek, Greek-English απλά με την αλλαγή γλώσσας στο πληκτρολόγιο.
-Preview των λέξεων.
-iPhone,iPad support
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
γεια σας! μου χαρισαν ενα iphone 1ης γενιας 1.1.4 το οποιο μαλιστα μου ειπαν οτι ειναι και χακαρισμενο... πως μπορω να το κανω update?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι η κατάλληλη ενότητα αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος πως βάζουμε ιντερνετ στο iphone. Συνδέεται μόνο όταν το βάζω στο pc μεσω usb. Πως μπορω να το ενεργοποιησω; Εχω wind.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποκλείουμε το γεγονός του internet μέσω wi-fi, έτσι; Εννοώ πως δεν έχεις πρόσβαση ούτως ή άλλως, ε;

Αν εννοείς για τις απαραίτητες ρυθμίσεις:
https://magic-tips.blogspot.com/2010/03/internet-mms.html

Αν έχεις κάνει ήδη τις απαραίτητες ρυθμίσεις και θες internet (πέρα από wi-fi), ενεργοποιείς κάποιο πακέτο απ' την εταιρεία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι πως εχω βρει τον διαολο μου μ'αυτο το κινητο- ο Θεος να το κανει κινητο δηλαδη. Εχει της Παναγιας τα ματια αλλα ειναι προκληση το ατιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω παθει την πλακα μου με το iphone, εχει κυριολεκτικα τα παντα μεσα. Εχω κατεβάσει εξαιρετικα χρησιμες εφαρμογες. Στην αρχη δεν το καλοειδα. Τελικα ειχατε δικιο. Αν το ειχα δωσει, θα ειχα μετανιωσει πικρα... Ειναι πραγματικα ενα πολυ χρησιμο εργαλειο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ποίος ξέρει πότε είναι due το untethered jailbreak για IOS 6?Eίμαι ακόμα σε 5.11.1 γιατί δε θέλω να χάσω τα cydia apps και το customization που έχω ρίξει. Παρακολουθώ την dev team αλλά ακόμα στη κοσμάρα της ,δεν έχει αναφέρει κάτι.Ξέρει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε κατάλαβα χριστό από όσα είπες. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποίος ξέρει πότε είναι due το untethered jailbreak για IOS 6?Eίμαι ακόμα σε 5.11.1 γιατί δε θέλω να χάσω τα cydia apps και το customization που έχω ρίξει. Παρακολουθώ την dev team αλλά ακόμα στη κοσμάρα της ,δεν έχει αναφέρει κάτι.Ξέρει κάποιος;
Δεν έχεις λεφτά, ε; :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γεια σας ! θελω να κανω μια ερωτηση γιατι δεν ξερω π να απευθηνθω ρωτισα γονεις και μου λενε διαφορα και ετσι σκεφτηκα να ρωτισω εδω μπας και μου πειτε ιδεεσ !! Ωραια ξεκιναω !!!.... ο Νονος μου ειναι μισος αμερικανος και μισος ελληνας και θα παει αμερικη και σκεφτηκα να παω μαζι του να παρω το iphone 5 το οποιο το αγοραζω 600$ δηλαδη 451,00 ευρω !! πειτε μου κατι οταν γυρναω θα χρειαστει να πληρωσω τιποτα παραπανω? και αμα συμφερει !!! ευχαριστω !!

Ευχαριστω Fox !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γεια σας ! θελω να κανω μια ερωτηση γιατι δεν ξερω π να απευθηνθω ρωτισα γονεις και μου λενε διαφορα και ετσι σκεφτηκα να ρωτισω εδω μπας και μου πειτε ιδεεσ !! Ωραια ξεκιναω !!!.... ο Νονος μου ειναι μισος αμερικανος και μισος ελληνας και θα παει αμερικη και σκεφτηκα να παω μαζι του να παρω το iphone 5 το οποιο το αγοραζω 600$ δηλαδη 451,00 ευρω !! πειτε μου κατι οταν γυρναω θα χρειαστει να πληρωσω τιποτα παραπανω? και αμα συμφερει !!! ευχαριστω !!

Ευχαριστω Fox !!!

Δεν χρειάζεται να πας μαζί του, μπορεί να στο αγοράσει εκείνος.
Αν και απ ότι καταλαβαίνω, το θες το ταξιδάκι σου.. :)
Θα πληρώσεις εκτελωνισμό, αν διαπιστώσουν ότι είναι καινούριο.
Αν δηλαδή το φέρεις σφραγισμένο με το κουτί του, δουν τη τσάντα σου και το διαπιστώσουν.
Αν το έχεις ανοιχτό στην τσέπη σου, δεν θα πληρώσεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξεχασες τα εξοδα για τα εισητιρια.... Θα σου κοστισει ο κουκος αΐδονι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Gilda : Ευχαριστώ για την πληροφορία . Μονο που θέλω να ρωτήσω κάτι για να δω αν κατάλαβα χάχα. Πάω Αμερική , το αγοράζω , το ανοίγω ( δηλαδή το βάζω σε λειτουργία ) , και δεν πληρώνω τίποτα σε τελωνεία και τέτοια ? Ευχαριστω !! χΔ

Dark_kronos : Άστα αυτά το ξέρω άπλα ρωτάω για να μάθω !! χΔΔΔ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ναι, ακριβώς έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
πρεπει να παρεις unlocked ομως.υπαρχει μια συγκεκριμενη εκδοση.αλλιως τσαμπα λεφτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αυτό που είπε ο από πάνω (spyrakos) θα πρέπει να σε απασχολεί πολύ περισσότερο από τα τελωνεία.
Επίσης με 451€ παίρνεις HTC One X ή GS3, κλάσεις ανώτερα από το μηλαράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μα αυτοί που παίρνουν iPhone δεν το παίρνουν επειδή είναι καλό, για τη μόστρα το διαλέγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Γεια σας ! θελω να κανω μια ερωτηση γιατι δεν ξερω π να απευθηνθω ρωτισα γονεις και μου λενε διαφορα και ετσι σκεφτηκα να ρωτισω εδω μπας και μου πειτε ιδεεσ !! Ωραια ξεκιναω !!!.... ο Νονος μου ειναι μισος αμερικανος και μισος ελληνας και θα παει αμερικη και σκεφτηκα να παω μαζι του να παρω το iphone 5 το οποιο το αγοραζω 600$ δηλαδη 451,00 ευρω !! πειτε μου κατι οταν γυρναω θα χρειαστει να πληρωσω τιποτα παραπανω? και αμα συμφερει !!! ευχαριστω !!

Ευχαριστω Fox !!!

Ξεχνάς τον φόρο της εκάστοτε Πολιτείας. Οπότε είναι περισσότερα.
Αγοράζεις την έκδοση που παίζει Ευρώπη. Προσοχή να είναι ξεκλείδωτο.
Το ενεργοποιείς στην Αμερική.
Θα χρειαστείς nano sim, βγάζεις από πριν στην Ελλάδα και αντάπτορα για τις ελληνικές πρίζες, άμα τη επιστροφή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια εγω εχω βρει απο φιλους μου εκει το iphone unlocked με τα παντα ετοιμα το μονο που με νοιαζει ειναι αμα θαπληρωσω τιποτα παραπανω στα τελωνια αυτο μονο με νοιαζει γιατι αμ αειναι να πληρωνω σε τελωνια και αλλα δν αξιζει οποτε ευχαριστω... Επισης εχω ακουση οτι οταν πας με αεροπλανο ή πλοιο σε ψαχνουν πριν μπεις και σημιωνουν πια πραγματα εχεις και αμα επιστρεψεις με περισοττερα πληρωνεις τελωνιο εγω αυτο ξερω αλλα απο οτι μου λενε τα παιδια δεν υπαρχει καμια περιπτωσει να μου το κανουν αυτο αμα το εχω ανοιχτο στην τσεπη μου !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top