[Apple] iPhone

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αν περιμένεις εν έτει 2015 να στείλεις φωτο από bluetooth έχεις μείνει λίγο πίσω. lol

Το παραπάνω το έγραψα για να υποδείξω ότι, εν έτει 2015, η Apple συνεχίζει να αρνείται επιδεικτικά οποιαδήποτε επικοινωνία των προϊόντων της με αυτά άλλων εταιρειών. Και ανέλυσε μου λίγο, ποιος ακριβώς είναι αυτός που μένει πίσω: Εγώ, που γουστάρω να χρησιμοποιώ bluetooth για να ανταλλάσω αρχεία με το 99% του πληθυσμού που δεν έχει iphone ή το 1% που έχει iphone και πρέπει να βρίσκει εναλλακτικές πατέντες για να επικοινωνεί με το υπόλοιπο 99%?
Για να μην πιάσω το θέμα με τους φορτιστές.... Που εγώ φορτίζω το Prestigio μου με φορτιστή της Samsung (η της Huawei ή ή ή....), τη στιγμή που η Apple βγάζει και από καινούργιο βύσμα φορτιστή με κάθε διαφορετικό μοντέλο που κυκλοφορεί.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το παραπάνω το έγραψα για να υποδείξω ότι, εν έτει 2015, η Apple συνεχίζει να αρνείται επιδεικτικά οποιαδήποτε επικοινωνία των προϊόντων της με αυτά άλλων εταιρειών. Και ανέλυσε μου λίγο, ποιος ακριβώς είναι αυτός που μένει πίσω: Εγώ, που γουστάρω να χρησιμοποιώ bluetooth για να ανταλλάσω αρχεία με το 99% του πληθυσμού που δεν έχει iphone ή το 1% που έχει iphone και πρέπει να βρίσκει εναλλακτικές πατέντες για να επικοινωνεί με το υπόλοιπο 99%?
Για να μην πιάσω το θέμα με τους φορτιστές.... Που εγώ φορτίζω το Prestigio μου με φορτιστή της Samsung (η της Huawei ή ή ή....), τη στιγμή που η Apple βγάζει και από καινούργιο βύσμα φορτιστή με κάθε διαφορετικό μοντέλο που κυκλοφορεί.:whistle:

Βασικα το iPhone εχει μειονεκτηματα (ολα τα τηλεφωνα εχουν αλλωστε) αλλα η αποστολη αρχειων με bluetooth δεν ειναι ενα απο αυτα. Επισης δεν εχει το 1% του πληθυσμου iPhone (ακομα και στην Ελλαδα). Το email και το instant messaging δεν ειναι πατεντα εν ετει 2015 και γενικα ποσες φορες στελνεις φωτογραφιες με τους φιλους σου και ειστε σε αποσταση λιγων μετρων και ταυτοχρονα δεν εχεις ιντερνετ

Η Apple εχει βγαλει δυο φορες βυσμα. Και δεν χρειαζεται να παιρνεις καινουριο φορτιστη με καθε τηλεφωνο που κυκλοφορει γιατι 1. Αν παρεις καινουρια συσκευη εχει μαζι 2. Και να σου χαλασει παραγγελνεις με ενα ταληρο απο UK και εισαι ετοιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ενώ όταν οι απανταχού μπουζουκόβιοι ακούνε ντέρτια σε .mp3 ή απ'το youtube είναι αρκετά "in" για την αισθητική του; :P

:confused: Άλλη όρεξη δεν έχω να 'ναι τα δεδομένα όλη μέρα ανοιχτά και να με βλέπουν μέσα οι απανταχού σπάμμερς! Άσε που τα viber/whatsapp ως εφαρμογές εμποδίζουν το multitasking σε σύγκριση με το sms (που είναι εξίσου δωρεάν πλέον με τα φοιτητικά πακέτα). Εγώ αυτά τα 'χω για όταν δεν με νοιάζει αν θα απαντήσει ο άλλος, όταν π.χ. στέλνω εικόνες ή links. Σιγά μην περιμένω να συνδεθεί σε δίκτυο ο άλλος για να κανονίσω κάτι που επίγει.

Αν επειγει κατι τηλεφωνο. SMS μονο στην περιπτωση που το τηλεφωνο ειναι δυσκολο, πχ αν εισαι στο μετρο και δεν εχει σημα. Επισης και να τις σκοτωνεις σαν εφαρμογες εξακολουθουν να στελνουν ειδοποιησεις και πλεον στο Android 5 εμφανιζονται και στην οθονη κλειδωματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
To iphone έχει μειονεκτήματα αλλά μιλάμε για ΧΑΖΑ μειονεκτήματα που από επιλογή της apple υπάρχουν. Το οποίο δείχνει τη γενικότερη αντίληψή που έχουν για το κατά πόσο ενδιαφέρονται για την κάλυψη των αναγκών του κοινού.

Το bluetooth πλέον δεν είναι κάτι αλλά το 2006 που βγήκε το πρώτο iphone ήταν ( και είχαν όλα τα άλλα κινητά τότε, ακόμη και τα πιο φθηνά ). Ή άλλα κατά τα άλλα δεδομένα πράγματα όπως η αναφορά παράδοσης μηνύματος. Αλλά υποθέτω γιατί να ενδιαφερθούμε να βγάλουμε ένα κινητό που να κάνει σωστά 5 πράγματα όταν σε κάθε περίπτωση θα τρέξουν όλοι να το αγοράσουν γιατί είναι ντιζαϊνάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εντάξει τελικά άλλαξα γνώμη!Για την ώρα δεν παίζει να πάρω I-phone! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ενώ όταν οι απανταχού μπουζουκόβιοι ακούνε ντέρτια σε .mp3 ή απ'το youtube είναι αρκετά "in" για την αισθητική του; :P
ΠΡοσωπική άποψη: όχι, ούτε αυτά ταιριάζουν.
ποζεράδικο χιπστεράδικο υπερτιμημένο..
κάποιος που ξέρει απο κινητά θα επιλέξει με κλειστά μάτια android8)

γιατι:
-θέλουμε να μεταφέρουμε τα Mp3 και τις ταινίες κατευθείαν στο κινητό και να παίζουν αμέσως! χωρίς itunes Και π..ριες..
-με τα μισα χρήματα παίρνουμε κάτι ισάξιο τεχνολογικά και σε δυνατότητες με το Iphone
-θέλουμε να ανταλλάσσουμε δεδομένα φώτο κτλ ακόμα και όταν είμαστε σε κάποιο κατσικοχώρι χωρις ίντερνετ.(με bluetooth)
-θέλουμε να φορτίζουμε το κινητό μας με οποιονδήποτε φορτιστή, και όχι με τον μοναδικό φορτιστη της apple(Η μόνη π έχει διαφορετικό)
-θέλουμε να ακούμε ραδιόφωνο ελεύθερα χωρις να ξοδέυουμε 100Mb και την μισή μας μπαταρία ανα ώρα..
-Μισούμε τους χίπστερ τους κλαρινογαμπρούς και τα ποζέρια:P
παρηγοριά στον άρρωστο.
αν σου χαρίσουν το iphone 6 πέτα το ρε και πάρε android.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κοίτα να δεις που τελευταία συμφωνώ πολύ μαζί σου. Να ανησυχήσω;:P

Οσο δεν μιλαμε για φαγητο, we're good :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
παρηγοριά στον άρρωστο.
αν σου χαρίσουν το iphone 6 πέτα το ρε και πάρε android.:P

Αμα σου εδιναν Samsung Galaxy S6 θα το πεταγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Προσωπικά και κάνα σακουλάκι με χορταράκι να μου δίνανε δε θα λεγα όχι, αυτό δε σημαίνει πως θα αγόραζα κιόλας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οσο δεν μιλαμε για φαγητο, we're good :P
Α για φαγητό μαλώνουμε; Ούτε που θυμάμαι.
Αμα σου εδιναν Samsung Galaxy S6 θα το πεταγες;
Θα το πούλαγα. not my style :P
Προσωπικά και κάνα σακουλάκι με χορταράκι να μου δίνανε δε θα λεγα όχι, αυτό δε σημαίνει πως θα αγόραζα κιόλας. :P

Μερικοί πάλι θα το αγόραζαν. (το χορταράκι :P ) (όπως και το αιφονε)
anyway
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λοιπον, δεν ξερω τι εχει αλλαξει ή εγω εχω κανει καμμια βλακεια (βασικα δεν το εχω αναβαθμισει κι ολο μου βγαζει υπενθυμιση) και δεν ξερω πως να περασω μουσικη ή tones απο το itunes. Μπορει καποιος που ξερει να μου πει τι στο καλο γινεται? Τοσο δυσκολο ειναι πια?

Και ειχα! Ειχα μουσικη!! Απο πολυ παλια! Ε και εκανα συγχρονισμο και σβηστηκαν ολα. Τι θκατα? Ειχα να μπω και στα itunes δυο χρονια σιγουρα! Κατι αλλαξε, λεω, δεν μπορει! Κατι αλλαξε κι εγω δε μπορω να καταλαβω!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Είναι μέχρι να μάθεις πως λειτουργούν. Οσον αφορά τα τραγούδια πιθανόν τα έλειπαν από τον υπολογιστή, να μην τα έβρισκε και γιαυτό τώρα να μην έχει κιόλας! Αν έχεις κουράγιο πέρασέ τα ξανά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Το itunes ειναι ενας απο τους λογους που δεν θα αγοραζα ποτε ξανα iphone. Δεν υπαρχει χειροτερο προγραμμα. Ο λογος που μπορει να εχασες τα τραγουδια σου μπορει να εχει σχεση με το ποσες φορες εχεις κανει sync σε διαφορετικο itunes. Μια φορα τα ειχα χασει ολα επειδη ειχα υπερβει τις 5 φορες. Ειχα κανει φορματ και ξεχασα να επιλεξω στο itunes να κανει de-authorize (βασικα το ειχα κανει αυτο αλλες 4 φορες σε αλλους υπολογιστες). Οποτε κανετε sync ειτε πριν απο φορματ, ειτε σε αλλο Η/Υ που δεν σκοπευετε να χρησιμοποιησετε ξανα, μη ξεχνατε να επιλεγετε το de-authorize γιατι αν ξεπερασετε το οριο των 5 φορων, θα τα χασετε ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:/
Πωπω βρε κοριτσια, ειλικρινα δεν τα καταφερνω.
Αυριο θα δοκιμασω παλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@mind

Όταν έχεις συνδέσει το iPhone στον υπολογιστή κι είναι ανοιχτό το iTunes, πάνω αριστερά θα σου βγει ένα εικονίδιο κινητού. Θα το πατήσεις και θα μεταφερθείς σε νέο παράθυρο, απ' όπου, πάλι απ' τ' αριστερά, στο Settings, θα επιλέξεις το Music, και κατόπιν θα τσεκάρεις το Sync Music. Αν κάνεις αυτό και δεν σου δουλεύει, δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να κάνεις. Αν ξέρει κάποιος άλλος φίλος, ας σου πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τρέλα για τo iPhone 6S στην Ελλάδα -Ανάρπαστο το νέο κινητό της Apple


Από σήμερα 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus κυκλοφορούν σε 40 ακόμα χώρες μεταξύ των οποίων είναι και η Ελλαδα και όπως αναμένεται θα γίνουν ανάρπαστα. Ηδη οι προπαραγγελίες έχουν ξεπεράσει τις 6.000.

Τα iPhone 6S και iPhone 6S Plus θα είναι διαθέσιμα από όλους τους παρόχους κινητής τηλεφωνίας ενώ λόγω μεγάλης ζήτησης δεν αποκλείεται να παρατηρηθούν προβλήματα με τη διαθεσιμότητα τους σε μερικές εκδόσεις και χρώματα.

Τα χαρακτηριστικά του νέο iPhone
Τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus διαθέτουν οθόνες Retina 4,7" και 5,5" αντίστοιχα, και έχουν βελτιωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά σε σχέση με τους προκατόχους τους, πιο ανθεκτικά κατασκευασμένο αλουμίνιο, ταχύτερο Α9 επεξεργαστή, δυνατότητες 4Κ video αλλά και νέα τεχνολογία 3D Touch αυξάνοντας τις δυνατότητες λειτουργίας των τηλεφώνων, ενώ θα είναι διαθέσιμα σε τέσσερα χρώματα, χρυσό, γραφίτης, ασημί και ροζ χρυσό.

Η τιμές για τα iPhone 6S και iPhone 6S Plus
Η τιμή του iPhone 6S θα ξεκινάει λίγο κάτω από τα 800 ευρώ (789 ευρώ) και θα φτάνει μέχρι τα 999 ευρώ στην έκδοση των 128GB ενώ για το iPhone 6S Plus η τιμή θα είναι από 899 ευρώ και θα φτάνει μέχρι τα 1099 ευρώ στην έκδοση των 128GB.



Πηγή: Τρέλα για τo iPhone 6S στην Ελλάδα -Ανάρπαστο το νέο κινητό της Apple | iefimerida.gr https://www.iefimerida.gr/news/23001...-anarpasto-neo-kinito-tis-apple#ixzz3o6JunHuh

Eνα unboxing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι bluetooth ρε; Υπέρυθρες ftw.

Tι μου θύμισες ρε φίλε? Στο παρκάκι της γειτονιάς να ανταλάσσουμε τραγούδια με υπέρυθρες και να περιμένουμε έως και μισή ώρα για να περάσουμε ένα κομμάτι 3ΜΒ.:)

Εγώ που θέλω το κινητό μόνο για κλήσεις.(ο λόγος ύπαρξης του), ορίστε (ή κάτι παρόμοιο)

Δυο μηνιάτικα για ένα κινητό:down:Ι m sorry. Eλπιζω όσοι αγοράζουν να το κάνουν επειδή χρειάζονται τις όποιες λειτουργίες του και όχι για να περιφέρουν το μηλαρaκι.


Δεν σνομπάρω ούτε κατηγορώ. Όποιος έχει τα χρήματα αγοράζει ότι γουστάρει. My two cents...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Τρέλα για τo iPhone 6S στην Ελλάδα -Ανάρπαστο το νέο κινητό της Apple


Από σήμερα 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus κυκλοφορούν σε 40 ακόμα χώρες μεταξύ των οποίων είναι και η Ελλαδα και όπως αναμένεται θα γίνουν ανάρπαστα. Ηδη οι προπαραγγελίες έχουν ξεπεράσει τις 6.000.

Τα iPhone 6S και iPhone 6S Plus θα είναι διαθέσιμα από όλους τους παρόχους κινητής τηλεφωνίας ενώ λόγω μεγάλης ζήτησης δεν αποκλείεται να παρατηρηθούν προβλήματα με τη διαθεσιμότητα τους σε μερικές εκδόσεις και χρώματα.

Τα χαρακτηριστικά του νέο iPhone
Τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus διαθέτουν οθόνες Retina 4,7" και 5,5" αντίστοιχα, και έχουν βελτιωμένα τεχνικά χαρακτηριστικά σε σχέση με τους προκατόχους τους, πιο ανθεκτικά κατασκευασμένο αλουμίνιο, ταχύτερο Α9 επεξεργαστή, δυνατότητες 4Κ video αλλά και νέα τεχνολογία 3D Touch αυξάνοντας τις δυνατότητες λειτουργίας των τηλεφώνων, ενώ θα είναι διαθέσιμα σε τέσσερα χρώματα, χρυσό, γραφίτης, ασημί και ροζ χρυσό.


Η τιμές για τα iPhone 6S και iPhone 6S Plus
Η τιμή του iPhone 6S θα ξεκινάει λίγο κάτω από τα 800 ευρώ (789 ευρώ) και θα φτάνει μέχρι τα 999 ευρώ στην έκδοση των 128GB ενώ για το iPhone 6S Plus η τιμή θα είναι από 899 ευρώ και θα φτάνει μέχρι τα 1099 ευρώ στην έκδοση των 128GB.



Πηγή: Τρέλα για τo iPhone 6S στην Ελλάδα -Ανάρπαστο το νέο κινητό της Apple | iefimerida.gr https://www.iefimerida.gr/news/23001...-anarpasto-neo-kinito-tis-apple#ixzz3o6JunHuh

Eνα unboxing


ΤΡΕΧΤΕ ΤΡΕΧΤΕ




edit: bonus βιντεάκι

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Την αδικείτε την apple, ειδικά τώρα που όλοι οι ανταγωνιστές της ακολουθούν την ίδια τιμολογική πολιτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Οι άλλοι ανταγωνιστές τουλάχιστον διαθέτουν και μια Χ ποιότητα κατασκευής με Ψ χαρακτηριστικά έστω για τα προσχήματα ρε αδερφέ. Δε πουλάνε φίκια για μεταξωτές κορδέλες.

Όχι ότι προσωπικά θα έδινα τόσα λεφτά για κινητό και 16πύρηνο να βαζαν πλέον υπάρχουν κινέζικα με παρόμοια χαρακτηριστικά στα 150 ευρώ. Γελάνε και οι πέτρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top