Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,069 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Bandwidth TEST (Μετρήστε την πραγματική σας ταχύτητα στο INTERNET)

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 23:43, 29-08-08:

Σήμερα βρήκα ένα πολύ καλό site μέτρησης bandwidth το speedtest.net Ως server επιλέξτε την Αθήνα κατά προτίμηση εκτός αν μένετε στο εξωτερικό

Εγώ σχετικά καλά έχω 24mbps και έπιασα τα 9.5 αλλά ας μην ξεχνάμε ότι διαφέρουν οι ταχύτητες από ώρα σε ώρα, υπηρεσία σε υπηρεσία και απόσταση από το LAM.

EDIT : Αν υπάρχει ήδη θέμα, δεν το βρήκα στην αναζήτηση, παρακαλώ να γίνουν merge τα posts...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 23:53, 29-08-08:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 23:56, 29-08-08:

Μια σημείωση μόνο.
Αν θέλετε (σχετικά) ακριβή αποτελέσματα, κλείστε οτιδήποτε άλλο χρησιμοποιεί τη σύνδεση εκείνη τη στιγμή (streaming, torrents, downloads κτλ).
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 23:59, 29-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Μια σημείωση μόνο.
Αν θέλετε (σχετικά) ακριβή αποτελέσματα, κλείστε οτιδήποτε άλλο χρησιμοποιεί τη σύνδεση εκείνη τη στιγμή (streaming, torrents, downloads κτλ).
Αυτό έκανα, γιατί απλούστατα στο πρώτο τεστ μου έβγαλε τρισάθλιο Upload
Παράθεση

Thra

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Thra έγραψε: στις 23:59, 29-08-08:

Παράθεση

nfk (Nίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δουλεύω τον κόσμο... . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O nfk έγραψε: στις 00:00, 30-08-08:

Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 00:28, 30-08-08:

Michael,αργησες να το βρεις...αλλα τελικα το βρηκες

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 01:00, 30-08-08:

michael92 σου πήρα τα σώβρακα στο upload
774 εσυ 775 εγώ
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

O michael92 έγραψε: στις 01:44, 30-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από mmpf

michael92 σου πήρα τα σώβρακα στο upload
774 εσυ 775 εγώ

Στο download όμως σε περνάω
Στο Ping σε περνάω κατά 60ms βέβαια αυτό δεν είναι καλό

Παράθεση

tasakas (Τάσος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O tasakas έγραψε: στις 02:25, 30-08-08:

Παιδια αν θελετε να μετρησετε την πραγματικη (και μεγιστη) σας ταχυτητα κατεβαστε κατι απο εδω. πχ αυτο. Δειτε που σταθεροποιειται.λοιπον αυτη ειναι η μεγιστη ταχυτητα που θα πιασετε.
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 10:23, 30-08-08:

Με 8άρα από OTE.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 10:31, 30-08-08:

πως ακριβως γινεται η μετρηση;
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

O michael92 έγραψε: στις 11:05, 30-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από tasakas
Παιδια αν θελετε να μετρησετε την πραγματικη (και μεγιστη) σας ταχυτητα κατεβαστε κατι απο εδω. πχ αυτο. Δειτε που σταθεροποιειται.λοιπον αυτη ειναι η μεγιστη ταχυτητα που θα πιασετε.
Εγώ έχω πιάσει και 22mbps σε τόρρεντ, αλλά με το bandwidth test μετράμε την γενική μας ταχύτητα σε site, η μέγιστη ποσώς μας ενδιαφέρει καθώς σε πολύ σπάνιες πειρπτώσεις θα την φτάσουμε...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 11:20, 30-08-08:

Τη στιγμιαία (σε διάστημα μερικών δευτερολέπτων τεσπά) ταχύτητα προς και απο τον συγκεκριμένο server μετράς, δεν μπορείς να βγάλεις απο αυτό ασφαλή συμπεράσματα για το πως συμπεριφέρεται γενικά η σύνδεσή σου.
Μια ένδειξη είναι απλά.
Παράθεση

mitsos_312

Δραστήριο Μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O mitsos_312 έγραψε: στις 11:46, 30-08-08:

1715 kbps download 221 kbps upload!!

Σύνδεση 2mbps
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 13:02, 30-08-08:

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 13:07, 30-08-08:

Εδώ που είμαι τώρα:

Παράθεση

xrhstoss (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

O xrhstoss έγραψε: στις 13:13, 30-08-08:

Εδώ που είμαι τώρα:

Αυτα ειναι
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

O michael92 έγραψε: στις 15:21, 30-08-08:

Εδώ που είμαι τώρα:

Εγώ το upload σου θέλω να πιάνω καλό Ratio αλλά και να κάνει πιο γρήγορο downloading
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 15:37, 30-08-08:

.......Αυτό να μαντέψω δεν είναι καλό ε;

Μπα δεν είναι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Οι συντομεύσεις του Internet και η πραγματική μας ζωή - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-03-10 στις 23:46.
    • Ανεβάζει ταχύτητα το ελληνικό Internet - Από Fedde le Grand
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-10 στις 13:08.
    • Περισσότερο bandwidth σε cable; - Από Stratos7
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-08 στις 16:48.
    • Bandwidth Manager - Από Jason93
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-07 στις 20:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα