Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,576 μηνύματα σε 75,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 424 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φόρτιση του laptop...

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 12:43, 31-08-08:

παιδια να σας ρωτησω κατι;ετσι ενημερωτικα για να ξερω...υπαρχει καποιο προβλημα αν το laptop βρισκεται συνεχως στην πριζα;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 12:44, 31-08-08:

Ναι, μειώνεται η ζωή της μπαταρίας.
Αν το έχεις συνέχεια στην πρίζα, βγάλε την μπαταρία, εκτός αν δε το χρησιμοποιείς ποτέ ως φορητό και δε σε νοιάζει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 12:48, 31-08-08:

να βγαλω τν μπαταρια;και θα λειτουργει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 12:48, 31-08-08:

Yep.
Απλά αν το βγάλεις απο την πρίζα ή αν πέσει το ρεύμα, θα κλείσει προφανώς

Είπαμε, αν δεν το χρησιμοποιείς ποτέ ως φορητό και δε σε νοιάζει το πόση ώρα κρατάει η μπαταρία, άστην μέσα καλύτερα.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 12:51, 31-08-08:

οκ!ευχαριστω πολυ!
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 14:35, 31-08-08:

εγω σου προτεινω να το βγαζεις γιατι θα σερνεται η μπαταρια σου...
μην το εχεις συνεχεια για φορτιση...
Παράθεση

Hey Joy

Δραστήριο Μέλος

H Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

H Hey Joy έγραψε: στις 18:35, 31-08-08:

Ωραία, δεν το ήξερα αυτό για την μπαταρία...
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 11:59, 01-09-08:

ουτε εγω δεν το ηξερα...η δικη μου μπαταρια κραταει γυρω στις 2 ωρες!καλα ειναι?εγω νομιζω οτι ειναι λιγο...
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 12:21, 01-09-08:

και μενα τοσο κραταει... toshiba εχεις και 'συ?
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 12:38, 01-09-08:

Ε 2 με 2.5 ώρες κρατάνε τα περισσότερα με κανονική χρήση.
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 12:48, 01-09-08:

Εμένα η μπαταρία κρατάει για 2,5 ώρες νομίζω....Πάντως το έχω συνέχεια στην πρίζα...Ούτως ή άλλως πολύ σπάνια το χρησιμοποιούμε χωρίς να το έχουμε στην φόρτιση
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 13:07, 01-09-08:

οχι hp...
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

O panos1994 έγραψε: στις 13:09, 01-09-08:

@Βαλια: δεν ειναι σωστο να το εχεις συνεχεια στην πριζα... θα πεσει η μπαταρια...
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 13:18, 01-09-08:

καλά το βγαλα
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 13:22, 01-09-08:

Να βγάλεις την μπαταρία απο το laptop, όχι το laptop απο την πρίζα.
Αν αποφορτίζεται και φορτίζεται συνέχεια πάλι χάνει
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H !Βάλια! έγραψε: στις 13:27, 01-09-08:

α...Μα θα κλείσει...

Edit: δεν έκλεισε

Μισό για να καταλάβω....Εκείνο το μαύρο πράγμα που βάζουμε στην πρίζα...δεν είναι η μπαταρία;;;εκεί δεν αποθηκεύεται το ρεύμα για να λειτουργεί χωρίς να είναι στην πρίζα...;;
Παράθεση

zaxosm (Χαρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O zaxosm έγραψε: στις 13:54, 01-09-08:

καμια σχεση. Αυτο ειναι ο μετασχηματιστης!
Η μπαταρια βρισκεται πανω στο λαπτοπ, απο την κατω μερια. Βγαινει πολυ ευκολα!
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

O panos1994 έγραψε: στις 14:02, 01-09-08:

λολ, αυτο οντως μετασχηματιστης λεγεται...
Παράθεση

demerlad (Χρηστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O demerlad έγραψε: στις 12:52, 03-09-08:

Οπως ειπανε οι αλλοι μακρυα το λαπτοπ απο τις πριζες οταν ειναι η μπαταρια πανω και εχει φορτισει...Ο αδερφος μου ετσι εκανε και τωρα η μπαταρια κραταει 15 λεπτα max
Παράθεση

jimkoul (Dim)

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O jimkoul έγραψε: στις 20:33, 15-09-08:

παιδια εχω θα σας δωσω τη δικη μου συμβουλη:οσο το εχετε στο σπιτι να το βαζεται στη μπριζα,δε κανει κακο!αλλα οχι μερες ολοκληρες.δλδ 2-3 φορες την ευδομαδα πχ να το αφηνεται να ξερφορτωσει και μετα παλι στη μπριζα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απόσυρση laptop - Από spy-ak
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-07-14 στις 20:37.
    • Πρόβλημα με Laptop - Από HonoreDeBalzac
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-13 στις 09:41.
    • SSD σε παλιό laptop - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-11 στις 17:55.
    • Dell: Ασύρματη φόρτιση και λειτουργίες αφής έρχονται στο νέο Laptop Latitude Z - Από Aggelos17
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-09 στις 00:57.
    • Σύνδεση laptop με dvd - Από Liakouras
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-04-09 στις 18:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα