Βοήθεια με την ενεργοποίηση adsl πάκετου

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λοιπον που λετε, πηρα ενα πακετο της Hol, το broadband 500.
Eιμαι ΤΕΛΕΙΩΣ ασχετη και αχρηστη με αυτα, οποτε κρατηστε τις ντοματες σας.
Ο τυπος στο πλαισιο μου ειπε οτι δηλωσε το τηλεφωνο μου στο οποιο θελω να ενεργοποιηθει η dsl μονο για να φαινεται στην αποδειξη του πακετου, κι οτι την υπολοιπη διαδικασια αιτησης της ενεργοποιησης της γραμμης την κανω μεσω φαξ με οδηγιες που εχει μεσα το κουτι.. Ανοιγω το κουτακι, και βλεπω οτι υπαρχει δυνατοτητα να κανω και ιντερνετικα τη διαδικασια απ'το σαιτ της hol. Ελα που δε γινεται ομως.
Υπαρχει κανεις που εχει βαλει τετοιο πακετο της hol? Τι διαδικασια κανατε?
Επισης..20 αυγουστου τελειωνει η προσφορα αρα πρεπει να κανω την αιτηση μεχρι τοτε, μπορουν να γινουν και τηλεφωνικα ολα αυτα για να μην τρεχω τελευταια ωρα? (επειδη σε 2 μερες δε θα εχω καν υπολογιστη..ουφφφφ!)
Αυτα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αν και έχω ήδη το Hol Broadband Pack 1000 δεν θυμάμαι ακριβώς τη διαδικασία. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις τηλεφωνάκι στη Hol και να τους ρωτήσεις... Απλά... ρωτώντας πας στην πόλη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αλλαξα τον τιτλο του thread ...
Επισης αν διαβαριεσαι να παρεις τηλ υπαρχει και η λυση του Live chat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duke nukem

Νεοφερμένος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα….
Πριν 4 μήνες ιδία ιστορία ίδιο πακέτο και πακεεεετο ούτε εγώ το κατάφερα on-line και δεν έiχα fax
Λοιπόν αν δεν βρεις άκρη με το live chat
Μέσα στο κουτί έχει μια αίτηση συμπληρώνεις και την ταχυδρομείς στην διεύθυνση του φακέλου που επίσης περιλαμβάνεται η την στέλνεις με fax …..ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΑΙΤΗΣΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΓΡΑΨΤΟΥΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ (ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ONLINE,ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ???)
Αν μένεις Αθήνα θα φτάσει σε μια εργάσιμη και σε μια βδομάδα το πολύ θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση σου….αλλά αν είναι η πρώτη σου ADSL σύνδεση θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να σου αναβαθμίσει ο ΟΤΕ την γραμμή σου…συνήθως άλλες 15 μέρες….
Ελπίζω για αρχή να σε κάλυψα ότι χρειαστείς μη διστάσεις να ρωτήσεις ότι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ! Τελικα το φυλλαδιο που ελεγε για δημιουργια λογαριασμου στο σαιτ τους αφορουσε αλλη συνδεση, αλλα καταφεραν να μου το πουν μετα απο 3 τηλεφωνηματα οτι αυτο ηταν το προβλημα :p
Τα στειλα σημερα ολα με φαξ, οποτε τωρα περιμεεεεεεενω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ! Τελικα το φυλλαδιο που ελεγε για δημιουργια λογαριασμου στο σαιτ τους αφορουσε αλλη συνδεση, αλλα καταφεραν να μου το πουν μετα απο 3 τηλεφωνηματα οτι αυτο ηταν το προβλημα :p
Τα στειλα σημερα ολα με φαξ, οποτε τωρα περιμεεεεεεενω :)

ωραία διαφήμιση η hol :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ! Τελικα το φυλλαδιο που ελεγε για δημιουργια λογαριασμου στο σαιτ τους αφορουσε αλλη συνδεση, αλλα καταφεραν να μου το πουν μετα απο 3 τηλεφωνηματα οτι αυτο ηταν το προβλημα :p
Τα στειλα σημερα ολα με φαξ, οποτε τωρα περιμεεεεεεενω :)


Κατερινάκι να σε ρωτήσω κάτι άσχετο?
πόσα έδωσες?για τί ταχύτητα και πόσο καιρό?
Εγώ πήρα φορθνετ πρόσφατα χθες μάλιστα συνδέθηκα πρωτη φορα και θέλω να κάνω σύγκριση :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα μπορουσα να της κανω χειροτερη διαφημιση για την τεχνικη υποστηριξη, αλλα οταν περνανε τα νευρα σου φευγει και η ορεξη για δυσφημιση :angel:

Ναι ρωτα με, περιμενω :p
Εδωσα 142 ευρα, κι ειναι για 8 μηνες, κι απο κει και περα καθε μηνας 26, ταχυτητα 512.
Εσυ πηρες της φορθνετ των 117 για 5 μηνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Εδωσα 142 ευρα, κι ειναι για 8 μηνες, κι απο κει και περα καθε μηνας 26, ταχυτητα 512.
Εσυ πηρες της φορθνετ των 117 για 5 μηνες?

δεν υπάρχουν πια τα φοιτητικά πακέτα :confused:? Ένας φίλος μου έβαλε 512 για ενα περίπου χρόνο με 100+ ευρώ και με την αναβάθμιση του έγινε 1024...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Θα μπορουσα να της κανω χειροτερη διαφημιση για την τεχνικη υποστηριξη, αλλα οταν περνανε τα νευρα σου φευγει και η ορεξη για δυσφημιση :angel:

Ναι ρωτα με, περιμενω :p
Εδωσα 142 ευρα, κι ειναι για 8 μηνες, κι απο κει και περα καθε μηνας 26, ταχυτητα 512.
Εσυ πηρες της φορθνετ των 117 για 5 μηνες?

ναι ναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top