Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Από ότι ακούω θα πέσει....και είσαι πολύ κοντά στην περσινή βάση!!

άντε, συνάδελφοι :jumpy:
Ωραία!!!Αν και δεν είμαι και τελείως σίγουρη αν την δηλώσω πρώτη σχολή αν και προς τα 'κει πάει το πράγμα!!13 μόρια δεν θα πέσει?Θα πέσει!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σίγουρα :no1: απλά το μόνο αρνητικό είναι οτί δεν σε αφήνουν να βγεις με πολιτικά....μόνο με τη στολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Παιδια οχι οτι θελω να ειμαι αρνητικος...αλλα η βαση αναμενεται να φτασει 18.700 λογω των θεματων στο ΑΟΘ...και εγω για κει θελω...Ελπιζω να πεσουν οπως λετε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πω και έχω αρχίσει και εξοικειώνομαι με την ιδέα της αστυνομίας...Μακάρι να πέσουν...Πάντως όσον αφορά που φοράνε οι φοιτητές στολές δεν είναι και άσχημες!Ωραίες μου φάνηκαν!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Αστυνομια και παλι αστυνομια!!!...Παντως μη μασας..Μπορεις να πας αστυφυλακων και να δωσεις απο μεσα μετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ρε παιδία εγω έχω 16614 για την σχολή αξιωματικων (μονο για αστυνομικους)εχω καμια ελπίδα;.οι υποψιφιοι ειναι 167 και παιρνει 78.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πω και έχω αρχίσει και εξοικειώνομαι με την ιδέα της αστυνομίας...Μακάρι να πέσουν...Πάντως όσον αφορά που φοράνε οι φοιτητές στολές δεν είναι και άσχημες!Ωραίες μου φάνηκαν!!:D:D

Έχεις περάσει καθόλου από την Αθήνα; Οι στολές είναι τέλειες!! απλά ενώ παλιά έλεγες "αα δες εναν αλλοδαπό" τωρα λες "ααα κοιτα!! ενας ελληνας!!!! ουαου!!"

:)

πήγα στο ίλιον για προπόνηση και έπαιζε καμερούν με κάποια άλλη...πάω να μπω μέσα και με δείχνουν 10 απο το καμερούν.....1000άρι σε 2 λεπτα έκανα :jumpy::jumpy: αφαντος!!

Soul Of Sin λάβε υπ' όψην σου όμως οτί παίρνουν και περισσότερα άτομα φέτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ρε παιδία εγω έχω 16614 για την σχολή αξιωματικων (μονο για αστυνομικους)εχω καμια ελπίδα;.οι υποψιφιοι ειναι 167 και παιρνει 78.

με 10% είσαι, ή έδωσες κανονικά ενώ ήσουν δόκιμος?
πάντως άν πέσει τόσο χαμηλά η βάση για τους ήδη αστυνομικούς, καλή η φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
είμαι αστυνομικος και εδωσα εξετάσεις φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Soul Of Sin λάβε υπ' όψην σου όμως οτί παίρνουν και περισσότερα άτομα φέτος!

ναι το ξερω φιλε μου..Αυξηθηκαν οντως οι θεσεις...Εγω 1 φορα δεν σκαω...:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αστυνομια και παλι αστυνομια........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Αντε ρε τρελε trabeli...χαχαχα...Να ξες αμα περασω και στα αθληματα θα σε περιμενω του χρονου...χαχαχ:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αστυνομια και παλι αστυνομια!!!...Παντως μη μασας..Μπορεις να πας αστυφυλακων και να δωσεις απο μεσα μετα....
Καλά αυτό δεν παίζει!:D:DΑν δεν περάσω εκεί θα πάω σε καμία οικονομική σχολή ή οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων...Παντως η πρώτη μου επιλογή θα είναι αξιωματικών...Άντε και εχω δει και πολλούς "συναδέλφους" εδω μέσα!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Βασικα αυτο που λες μου φαινεται λιγο ακυρο...Αστυνομια με οικονομικα...Νταξει δε λεω ειναι στο ιδιο πεδιο(μαλακια τους βεβαια) αλλα μπορεις ανετα να πας και στρατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αντε ρε τρελε trabeli...χαχαχα...Να ξες αμα περασω και στα αθληματα θα σε περιμενω του χρονου...χαχαχ:D:P

χααχ σιγουρα.....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Βασικα αυτο που λες μου φαινεται λιγο ακυρο...Αστυνομια με οικονομικα...Νταξει δε λεω ειναι στο ιδιο πεδιο(μαλακια τους βεβαια) αλλα μπορεις ανετα να πας και στρατο...
Δεν με ενδιαφέρει κάποια στρατιωτική σχολή,και δεν έχω δώσει και τα αθλήματα για εκεί κιόλας...Απλά λέω οτι αν δεν πιάσω αξιωματικών θα πάω εκεί,δεν βρίσκω κάτι άκυρο σ'αυτό..!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει κάποια στρατιωτική σχολή,και δεν έχω δώσει και τα αθλήματα για εκεί κιόλας...Απλά λέω οτι αν δεν πιάσω αξιωματικών θα πάω εκεί,δεν βρίσκω κάτι άκυρο σ'αυτό..!:(
αν δν πιασεις την υπαστυνομων ξαναδωσε.....μην πηγαινεις σε μια σχολη που δν σου αρεσει η δν σου ταιριαζει....

αποψη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
βρε μπραβο ischool εχω δει 3παιδια εδω μεσα με 19 φευγα για αξιωματικων συγχαριτιρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αν δν πιασεις την υπαστυνομων ξαναδωσε.....μην πηγαινεις σε μια σχολη που δν σου αρεσει η δν σου ταιριαζει....

αποψη μου :)
Δεν ξέρω..Αρχικά είχα αμφιβολίες για την αξιωματικών αλλά διάβασα κάποιες συζητήσεις εδώ και μου αλλάξατε την γνώμη!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Βασικα αυτο που λες μου φαινεται λιγο ακυρο...Αστυνομια με οικονομικα...Νταξει δε λεω ειναι στο ιδιο πεδιο(μαλακια τους βεβαια) αλλα μπορεις ανετα να πας και στρατο...


εγώ πάλι αν δεν περνούσα αστυνομία τότε θα πήγαινα παιδαγωγικό θεσσαλονίκης :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top