Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Όποιος θέλει την αγγλική full έκδοση του Avira Antivir Premium θα πρέπει να αντικαταστήσει το "de" με "en".;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Απλά αλλάζει ιστοσελίδα!!Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα!!Η εγκατάσταση είναι το όλο θέμα!Εκεί αν θυμάμαι καλά διαλέγεις γλώσσα!!Θα σας έδινα το avira premium security suite 2009 αλλά έχει τελειώσει η προσφορά!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εννοειται Nod 32 αλλα και Αβαστ!:iagree: Ειμαι ευχαριστημενος απο το πρωτο και μαλλον και για το δευτερο (ολοκληρωμενη γνωμη αφου το ''νιωσω'' καλυτερα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Χρησιμοποιείς 2 αν ταυτόχρονα;Α....και το nod32 ελπίζω να το έχεις σε advanced heuristics γιατί αλλιώς....δεν κάνει τίποτα!
-----------------------------------------
Ενημερωτικά-δεν είναι και τόσο καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Χρησιμοποιείς 2 αν ταυτόχρονα;Α....και το nod32 ελπίζω να το έχεις σε advanced heuristics γιατί αλλιώς....δεν κάνει τίποτα!
-----------------------------------------
Ενημερωτικά-δεν είναι και τόσο καλά!


Εννοειται πως χρησιμοποιω μονο ενα τη φορα... ξερω τι σου λεω!:iagree: Αλλα για πες γτ πιστευεις πως δν ειναι τοσο καλα? Το εχεις συνειδητοποιησει εσυ απο μονος σου ή το εχεις διαβασει καπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αβιρα Φρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Απλά αλλάζει ιστοσελίδα!!Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα!!Η εγκατάσταση είναι το όλο θέμα!Εκεί αν θυμάμαι καλά διαλέγεις γλώσσα!!Θα σας έδινα το avira premium security suite 2009 αλλά έχει τελειώσει η προσφορά!:(
Εγώ λέω να αλλάξετε το "de" σε "en" στο link που θα σας στείλουν στο mails σας γιατί άφησα το "de" και "κατέβασα" την γερμανική version του antivirus.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Α,οκ!!Γιάννη συγγνώμη!!Δικό μου λάθος!!

Leo ναι!!Είμαι μέλος στο www.virus.gr!Για να μην γίνει παρεξήγηση!!Δεν εννοοώ πως δεν είναι πουθενά!!Απλά δεν είναι κορυφή σε σχέση με άλλα....!!Είναι λίγο πιο κάτω!!Αλλά σχετικά είναι υψηλά!!Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις!!
-----------------------------------------
Γιαννη πάω να κάνω επεξεργασία στο λινκ που έδωσα πριν αλλά δεν γίνεται σε Αγγλικά!Τέσπα..θα βάλω και site για το Αγγλικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
δεν χρησιμοποιώ anti-virus γιατί έχω Linux;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Panda! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το Avast...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι:
Αγόρασα το καινούριο NOD32 πριν από ένα μήνα.
Μου δίνει, στο cd της εγκατάστασης, 3 κωδικούς. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να εγκατασταθει σε τρεις διαφορετικούς υπολογιστές;
Δηλαδή, μπορώ, αφού χρησιμοποιήσω τον 1ο κωδικό για τον δικό μου υπολογιστή, να το δώσω σε δύο ακόμα άλλους να το εγκαταστήσουν;

Eυχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Nod32!! Πολύ καλό!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Κατά 99% αγόρασες το 3-licence pack, το οποίο σημαίνει ότι ΝΑΙ, είναι ΝΟΜΙΜΟ να το περάσεις σε 3pc. Αλήθεια πόσο και από που το πήρες? Αν κάπου λέει 3-licence pack είναι στανταρ για 3 πισι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Το αγόρασα από το ΠΛΑΙΣΙΟ, 64 ευρώ.
Γράφει: "3 licenses for the price of 1".
Και το περσινό, που είχε μόνο έναν κωδικό, περίπου τόσο το είχα πάρει.

Υπάρχει κάποιος που να το θέλει;
Τον ένα κωδικό θα ρωτήσω έναν φίλο μου αν τον θέλει. Τον άλλο λέω να τον δώσω, για να αξιοποιηθεί από κάποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
για να τν θελει καποιος δεν θα πρεπει να του στειλεις και το σιντι;
(ειμαι ασχετη αλλα μου γεννηθηκε η απορια:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Nαι.
Mπορώ να το στείλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
το ανεβαζεις στο rapidshare και απο εκει δινεις το link και το κατεβαζει ο αλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τέλεια. Ευχαριστώ πολύ.

Μόνο, σε παρακαλώ, πες μου μερικές λεπτομέρειες.
Αν το κατεβάσει από το λινκ κάποιος, το αποθηκεύει στον υπολογιστή, το ανοίγει και αυτό θα αρχίσει την εγκατάσταση μόνο του, σαν να είχε ανοίξει το cd;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Θα δώσεις το Product Key και αυτός που θα το πάρει θα το βάλει την Trial Version του προϊόντος που θα "κατεβάσει" από την ιστοσελίδα της ESET.Μπορείς να κρατήσεις το Product Key και όταν σου λήξει αυτό που έχεις να το ανανεώσεις αμέσως αν και θα βρεις πολλά Serials στα κρυφά σοκάκια του Internet.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top